Polskie jabłka wczesne, luzem 1 kg
508°Zakończono

Polskie jabłka wczesne, luzem 1 kg

1,39zł2,49zł-44%Lidl Okazje
18
wrz 14. 2018
Oferta ważna wyłącznie w sobotę, 15.09.2018 r. do wyczerpania zapasów.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Zapraszam do mnie, za darmo, pyszne, bez chemii. Jedyny minus - trzeba sobie samemu uzbierać
18 Komentarzy
Zapraszam do mnie, za darmo, pyszne, bez chemii. Jedyny minus - trzeba sobie samemu uzbierać
Avatar
Usunięty78456
Lubię jabłka i taką cenę +
Suchelec49 s

Zapraszam do mnie, za darmo, pyszne, bez chemii. Jedyny minus - trzeba …Zapraszam do mnie, za darmo, pyszne, bez chemii. Jedyny minus - trzeba sobie samemu uzbierać


Gdzie? 😁
Rzeszów
Suchelec1 min

Rzeszów


Daleko od zielonej góry
Witaminki zawsze wskazane :-)
Suchelec2 g, 11 min

Rzeszów


Akurat mieszkam w Rzeszowie, na os.Baranówka.
Usunięty78456wrz 14.

Lubię jabłka i taką cenę +


Te mi nie smakują. Suche, mało soczyste.
Suchelec14/09/2018 11:10

Zapraszam do mnie, za darmo, pyszne, bez chemii. Jedyny minus - trzeba …Zapraszam do mnie, za darmo, pyszne, bez chemii. Jedyny minus - trzeba sobie samemu uzbierać



no to daj dokladny adres - przyjade!
krzynu1 g, 3 min

no to daj dokladny adres - przyjade!


Napisałem priv
Gruszki też będą taniej
1219299-KtVab.jpg
Avatar
Usunięty84238
Nie kupie jablek ktore kosztuja wiecej ni 0.50 gr za 1 kg ... w skupie "chlop" dostaje 0.14 gr...
Usunięty8423814/09/2018 14:53

Nie kupie jablek ktore kosztuja wiecej ni 0.50 gr za 1 kg ... w skupie …Nie kupie jablek ktore kosztuja wiecej ni 0.50 gr za 1 kg ... w skupie "chlop" dostaje 0.14 gr...


Za jabłka przemysłowe.
Avatar
Usunięty84238
mikolajwiedz14/09/2018 16:39

Za jabłka przemysłowe.


To nie przemysłowe Niech kosztują 3 x tyle powiedzmy 42gr wiec nadal mowie nie kupie jabłek które kosztują więcej niz 50gr za kg Bo Chlop sprzedajac za 50gr i tak zarabia tylko ze TYLKO DLA SIEBIE bez udzialu sklepow posrednikow itd
Usunięty8423814/09/2018 17:29

To nie przemysłowe Niech kosztują 3 x tyle powiedzmy 42gr wiec nadal mowie …To nie przemysłowe Niech kosztują 3 x tyle powiedzmy 42gr wiec nadal mowie nie kupie jabłek które kosztują więcej niz 50gr za kg Bo Chlop sprzedajac za 50gr i tak zarabia tylko ze TYLKO DLA SIEBIE bez udzialu sklepow posrednikow itd


Sadownik, nie chłop, nie rolnik, sadownik.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił bezpośrednio od sadownika, a choćby i kilka skrzynek.
Przy zakupie bananów lub pomarańczy też tak kalkulujesz?
Edytowane przez: "mikolajwiedz" wrz 14. 2018
Avatar
Usunięty84238
mikolajwiedz14/09/2018 21:23

Sadownik, nie chłop, nie rolnik, sadownik.Nic nie stoi na przeszkodzie, …Sadownik, nie chłop, nie rolnik, sadownik.Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił bezpośrednio od sadownika, a choćby i kilka skrzynek.Przy zakupie bananów lub pomarańczy też tak kalkulujesz?


Nie bo u nas nie ma ani pomarańczy ani bananów zawsze kupuje u chłopa teraz sie obudziłeś dopiero, że można bezpośrednio u chłopa kupić?
Usunięty84238wrz 14. 2018

Nie bo u nas nie ma ani pomarańczy ani bananów zawsze kupuje u chłopa te …Nie bo u nas nie ma ani pomarańczy ani bananów zawsze kupuje u chłopa teraz sie obudziłeś dopiero, że można bezpośrednio u chłopa kupić?


Do czego pijesz? Czy gdziekolwiek pisałem gdzie zaopatruję się w owoce?
Usunięty84238wrz 14. 2018

To nie przemysłowe Niech kosztują 3 x tyle powiedzmy 42gr wiec nadal mowie …To nie przemysłowe Niech kosztują 3 x tyle powiedzmy 42gr wiec nadal mowie nie kupie jabłek które kosztują więcej niz 50gr za kg Bo Chlop sprzedajac za 50gr i tak zarabia tylko ze TYLKO DLA SIEBIE bez udzialu sklepow posrednikow itd


Ja nie napisałem, że w ofercie są jabłka przemysłowe!
Za 14 gr sadownicy sprzedają jabłka przemysłowe.
Jabłka wyselekcjonowane konkretnych odmian są sporo droższe.
Cena jabłek konsumpcyjnych sprzedawanych przez sadowników nawet w hurcie, to jednak nie Twoje 50 gr.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst