Niestety, ta okazja już wygasła
Polskie borówki 250g, od 14lipca w Carrefour
651° Zakończono

Polskie borówki 250g, od 14lipca w Carrefour

5,99złCarrefour Okazje
14
651° Zakończono
Polskie borówki 250g, od 14lipca w Carrefour
lip 11.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka
Najlepsze komentarze
4722956-tvdpF.jpg
14 Komentarzy
Jadłbym... do lodówki w sam raz
eter11/07/2020 23:37

Jadłbym... do lodówki w sam raz


A ja cały czas szukam zamrażarki w cenach sprzed kwietnia....
W Biedronce taka sama cena
W cenie 12zł za litr są już jagody
I się zaczyna dumping cenowy.
Na pewno z Polandii, na każdej namalowana jest biało-czerwona flaga
4722956-tvdpF.jpg
Sopelek20012/07/2020 07:49

W cenie 12zł za litr są już jagody


Tak, a ile gramów to litr?
Dario66612/07/2020 19:42

Tak, a ile gramów to litr?


Jagody sprzedaje sie na litry a nie kg
Dario66612/07/2020 19:42

Tak, a ile gramów to litr?


Sprawdzilem i litr jagód to jakieś 700g wiec i tak taniej niż w biedrze netto dino kauflandzie tesco rtvagd media expert itp
Ale cena za 12zl/kg kupowałem tydzień temu niepryskane . Powaliło niektórych
Adrianjuve32112/07/2020 22:06

Ale cena za 12zl/kg kupowałem tydzień temu niepryskane . P …Ale cena za 12zl/kg kupowałem tydzień temu niepryskane . Powaliło niektórych


Nono. Jeszcze powiedz ze leżały na ziemi bo takie tanie. Albo lepiej. Mów tam że po 2 zł/kg :E
Michal_PW0N12/07/2020 22:22

Nono. Jeszcze powiedz ze leżały na ziemi bo takie tanie. Albo lepiej. Mów t …Nono. Jeszcze powiedz ze leżały na ziemi bo takie tanie. Albo lepiej. Mów tam że po 2 zł/kg :E


Wystarczy pojechać do miejsc gdzie zbiera się owoce. Obczaisz jaka jest prawdziwa cena. Maliny obecnie 3zl kg jeśli sam sobie zerwiesz. W sprzedaży po 8zl/kg. Biedronka to nie wszystko
Adrianjuve32120/07/2020 22:06

Wystarczy pojechać do miejsc gdzie zbiera się owoce. Obczaisz jaka jest p …Wystarczy pojechać do miejsc gdzie zbiera się owoce. Obczaisz jaka jest prawdziwa cena. Maliny obecnie 3zl kg jeśli sam sobie zerwiesz. W sprzedaży po 8zl/kg. Biedronka to nie wszystko


3 zł za 250g.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst