Niestety, ta okazja już wygasła
Polski robot edukacyjny Photon 5-15 lat
519° Zakończono

Polski robot edukacyjny Photon 5-15 lat

454,95zł699zł-35% 29,95zł iBOOD Okazje
519° Zakończono
Polski robot edukacyjny Photon 5-15 lat
paź 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W dzisiejszych promocjach na iBOOD znalazł się genialny robot edukacyjny Photon - pierwszy i jedyny polski robot - w naprawdę przyjemnej cenie.

Oficjalna cena tego robota to 799 zł (mimo że są sklepy, które sprzedają go drożej), najniższa normalnie dostępna cena (taka stała promocja) to 699 zł (al.to - al.to/p/427557-zabawka-interaktywna-photon-entertainment-robot-photon-wersja-domowa.html). Sam kupiłem go synowi rok temu, w al.to, wtedy w gorącym strzale za 689 zł. Szczerze polecam, zwłaszcza że cena z dzisiejszej promocji jest świetna.

Urządzenie pod kątem technologicznym i edukacyjnym zostało zaprojektowane przez absolwentów Politechniki Białostockiej przy udziale psychologów z Uniwersytu SWPS a jego wygląd opracowany przy współpracy z dzieciakami.
Photon to naprawdę bardzo dobra zabawka edukacyjna - nie tylko jest świetnie wykonana, odporna na zniszczenia (upadek z łóżka czy ze stołu jej nie zaszkodzi, a jeśli ulegnie uszkodzeniu to producent obiecuje bezpłatną naprawę!), miła w dotyku, z miłym głosem i delikatnym światłem, ale też zabawka która uczy dzieci logicznego myślenia, podstaw arytmetyki i programowania w bardzo przyjazny i logiczny sposób (robot z którym startujemy nie umie nic, i trzeba go wszystkie nauczyć od podstaw, ucząc się tym samym razem z nim) - po więcej informacji polecam zajrzeć tutaj:
- info dla dzieciaków 5-7: photon.education/pl/photon-for-youngsters/
- info dla starszych dzieci 8-12: photon.education/pl/photon-for-teenagers/
Co jest bardzo fajnie, dziecko nie spędza całego czasu przed ekranem tabletu/telefonu bo zadania wymagają interakcji z robotem. Dodatkowo Photon ma zaimplementowaną funckję zmęczenia, która przerywa zabawę w momencie kiedy dziecko spędziło już zbyt dużo czasu przy ekranie (mogę potwierdzić że przydaje się bardzo ).

Artykułów na temat Photona w sieci jest sporo. Bardzo dużo o Photonie można dowiedzieć się z filmów przygotowanych przez producenta:
youtube.com/c/PhotonEducation/videos
A tutaj przykładowa recenzja:
To z kolei film z crashtestów który generalnie przekonał mnie do zakupu (tego czego najbardziej się bałem to wydatek sporej kasy na zabawkę, która mogłaby szybko skończyć swój żywot w rękach dziecka... na szczęście jest zupełnie odwrotnie ):


Aktualizacje społecznościowe
46 Komentarzy
Prześlij Komentarz