Niestety, ta okazja już wygasła
Polski miód wielokwiatowy 650 g Lidl
119° Zakończono

Polski miód wielokwiatowy 650 g Lidl

10,99złLidl Okazje
AvatarUsunięty5089523
119° Zakończono
Polski miód wielokwiatowy 650 g Lidl
sty 3. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mazurskie miody - Polski miód wielokwiatowy 650g
1kg = 16.91
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
23 Komentarze
ciekawe ile miodu w miodzie?
Kupuje od pszczelarza 30zł za słoik 1l. Słyszałem że najzdrowszy jest ten miód, który zbierały pszczoły z okolicy w której się mieszka, no chyba że się mieszka Czarnobylu Ale nie wiem czy to prawda.
Stasic. Miod z twojej okolicy bedzie mniej uczulajacy niz inne, bo na co dzien obcujesz z pylkami w swoim otoczeniu. Dlatego uwazany jest za zdrowszy. Jednak najzdrowszy jest ten z czystych regionow i nie slodzony.
W Netto obecnie 1kg za 13,99.
Od razu widać, że ten miód jest nic nie warty (jak wszystkie miody z marketów). Miodek, który w słoiczku o tej porze roku ma stan płynny to albo cukier z wodą, albo miód, który został podgrzany żeby uzyskać wymaganą konsystencję. W obu przypadkach nie jest to miód, o którym można powiedzieć, że ma właściwości zdrowotne.
Jak to wujek pszczelarz mówi - nie ma miodu za mniej niż 25zl za/l i tym bardziej z marketu
Dany74PLsty 3. 2018

W Netto obecnie 1kg za 13,99.


Jaki? Z miodu z EU i spoza EU czy tylko z Polski?
Ta cena mówi że opcja pierwsza
nizios03/01/2018 13:06

Od razu widać, że ten miód jest nic nie warty (jak wszystkie miody z ma …Od razu widać, że ten miód jest nic nie warty (jak wszystkie miody z marketów). Miodek, który w słoiczku o tej porze roku ma stan płynny to albo cukier z wodą, albo miód, który został podgrzany żeby uzyskać wymaganą konsystencję. W obu przypadkach nie jest to miód, o którym można powiedzieć, że ma właściwości zdrowotne.


Guano prawda. Gdzieś słyszałeś jakąś plotko-opowieść i powtarzasz bzdury.
Avatar
Usunięty50895
Zobaczymy w czwartek
czosneczek03/01/2018 13:57

Guano prawda. Gdzieś słyszałeś jakąś plotko-opowieść i powtarzasz bzdury.


No, zasypałeś kolegę argumentami
Tak się składa, że wszystko się zgadza, wielokwiat o tej porze już dawno jest skrystalizowany, co najwyżej akacja trzymana w ciepłym pomieszczeniu może być lejąca a płynny wielokwiat, i to tak klarowny oznacza, że został podgrzany. Pół biedy gdyby został podgrzewany bardzo długo, w odpowiednio niskiej temperaturze... tyko już widzę jak dostawcy miodów do marketów (i to mieszanek jak pewnie mówi etykieta z pl i spoza ue, czyli jakieś chiny czy ukraina gdzie na potęgę podbrabia się wszystko) mozolnie przez tydzień podgrzewają wielkie beczki z miodem, żeby ich nie przegrzać i nie utracić cennych wartości.
Zatem wracaj do lekcji jak nie masz nic sensownego do powiedzenia...

A tutaj masz chłopaku jak powinien wyglądać wielokwiat po takim czasie:

575764-3g1pa.jpg
Edytowane przez: "fotoart" sty 3. 2018
czosneczeksty 3. 2018

Guano prawda. Gdzieś słyszałeś jakąś plotko-opowieść i powtarzasz bzdury.slezanskiemiody.pl/ind…etu

Od nastu lat kupuję miody od pszczelarzy i o tej porze roku musi już być skrystalizowany. Kiedyś kupiłem od jednego płynny, to się przyznał, że go podgrzewał wcześniej, żeby był w takim stanie. Ludzie po prostu wolą widzieć jak miód można łatwiej nabrać i rozsmarować.

O wpływie temperatury na miód:
vitalia.pl/art…tml
faktyozywnosci.pl/w-j…ci/


Takich plotko-opowieści jest pełno w sieci. To tylko pierwsze linki z googla. A teraz czekam, aż mi udowodnisz, że napisałem "guano prawdę".
Hehe prowokejszyn is cool. Wasze zdrowie.
fotoart03/01/2018 14:32

A tutaj masz chłopaku jak powinien wyglądać wielokwiat po takim cz …A tutaj masz chłopaku jak powinien wyglądać wielokwiat po takim czasie:[Obrazek]


Wygląda zupełnie jak mój lipowy
niziossty 3. 2018

Wygląda zupełnie jak mój lipowy


No patrz spryciarzu nawet Trafiłeś bo wyciągnąłem kilka słoików w poszukiwaniu wielokwiatu a sfotografowałem Lipowy,
575851-UOJa9.jpg zatem naprawiam swój błąd i pokazuje Lipowy obok wielokwiatowego oczywiście odpowiednio skrystalizowany a nie jakieś marketowe siury...😁
czosneczek03/01/2018 14:47

Hehe prowokejszyn is cool. Wasze zdrowie.


uwiebiam takich, chciałeś zabłysnąć wśród peperowej gimbazy swoim pongliszem
, wyszedłeś na głupka a teraz jeszcze robisz z siebie pajaca
lustro się nie wykrzywia jak w nie patrzysz? zdrówka
fotoart03/01/2018 15:09

uwiebiam takich, chciałeś zabłysnąć wśród peperowej gimbazy swoim pongli …uwiebiam takich, chciałeś zabłysnąć wśród peperowej gimbazy swoim pongliszem , wyszedłeś na głupka a teraz jeszcze robisz z siebie pajaca lustro się nie wykrzywia jak w nie patrzysz? zdrówka


No i? Ulżyło?
Oczywiscie że one są podgrzewane, ale potem są badane pod kierunkiem przegrzania, jakby mu sie coś stało to nie idzie do sprzedaży. Czy wy uważacie że duzy zakład produkcyjny zdążyłby w lato obrobić cały miód który skupi? I gdzie to przechować?

Co do ceny to wielokwiat w hurcie jest grubo poniżej 17 zł/kg.

Z ciekawostek miód z zagarnicy jest lepiej przebadany niż krajowy, bo na każdej granicy wszystko jest weryfikowane, ale chińskiego nie polecam.

Co do zakupu od pszczelarzy, to podziwiam za odwagę. Oni tyle antybiotyków i czystego cukru ładują w pszczoły że czasem to się tylko do utylizacji nadaje, a kupujecie na słowo że nic nie było dodawane.
Edytowane przez: "sdre" sty 3. 2018
sdre03/01/2018 18:12

Co do zakupu od pszczelarzy, to podziwiam za odwagę. Oni tyle antybiotyków …Co do zakupu od pszczelarzy, to podziwiam za odwagę. Oni tyle antybiotyków i czystego cukru ładują w pszczoły że czasem to się tylko do utylizacji nadaje, a kupujecie na słowo że nic nie było dodawane.


No wiesz, chyba własnemu bratu mogę zaufać. Swoją drogą, jak pszczelarze mają miód do bani, to skąd ma się wziąć dobry miód w markecie?
niziossty 3. 2018

No wiesz, chyba własnemu bratu mogę zaufać. Swoją drogą, jak pszczelarze ma …No wiesz, chyba własnemu bratu mogę zaufać. Swoją drogą, jak pszczelarze mają miód do bani, to skąd ma się wziąć dobry miód w markecie?


Bo je badaja i wybierają tylko te trzymające się norm, a reszta ląduje na różnej maści jarmarkach
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst