Niestety, ta okazja wygasła 31 grudnia 2022.
1205° Zakończono
31
Opublikowano 5 listopada 2022

Polregio Podróżuj bez limitu po całej Polsce za 45/55zł

Avatar
Opublikowane przez YOYOGI
Dołączył w 2017
10
52

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bilety na nadchodzący weekend mogą być dobra okazją na wycieczkę
Polregio Więcej szczegółów na Polregio
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

31 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Nie: bez limitu. Tylko: cała Polska nie obejmuje województw: śląskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. W tytule powinno być: Podróże z limitem.
  Avatar
  Według Polregio to juz nie Polska. Nie pochwalam
 2. Avatar
  Jeździłem 10 lat temu na takie bilety, np: Wrocław Warszawa przez Poznań 7,5 h, piątek: Warszawa - Kraków: z braku miejsca gdziekolwiek - 6 osób w kiblu, od Włoszczowej 5 .

  ... aktualnie jaki jest standard przewozu? Widziałem EZT - jeżdżą w weekend?
  Avatar
  Ja jeżdzę często Szczecin - Zielona Góra i jest git: nowe wagony, klimatyzacja, wifi, czyste (chociaż to zależy od pasażerów) kibelki. Z reguły nawet na czas, w przeciwieństwie do wiecznie opóźnionych i zapuszczonych intercity.
 3. Avatar
  Wiadomo biedne Niemcy vs bogate poljaki ale tam było 10 euro za miesiąc?
  Avatar
  49 euro/miesiąc
  Moim zdaniem obie oferty na plus
 4. Avatar
  Minus. Polregio i podróz po kraju w czasie 40-50h Z kilkoma przesiadkami. Nie, dziekuje.
  Avatar
  Autor
  Nie dziękuj nie korzystaj siedź w domu, bo przecież pada
 5. Avatar
  Jest coś takiego w Czechach? Bo chciałbym w końcu Královec odwiedzić
  Avatar
  W Czechach bilety kosztują grosze np. ostatnio jechaliśmy z Bohumina do Pragi za coś koło 230koron do tego kilku przewoźników.
 6. Avatar
  Autor
  Szukałem nie znalazłem ...

  Wygasła odświeżam może ktoś skorzysta (Edytowano)
 7. Avatar
  Kiedys był weekendowy odpowiednik w Intercity i w połączeniu z turystykiem możnabyło jeździć niemal wszędzie. Obecnie ciężko zrobić porządną objazdówkę na samym turystyku. (Edytowano)
 8. Avatar
  Za chwilę właśnie jadę znowu na uczelnię. Bilet obowiązuje od piątku od 18:00 do poniedziałku do 6:00. Teraz na trasie Piła-Poznań zrobili już większość połączeń Kolei Wielkopolskich, więc trzeba kupić ten bilet za 55zł a nie za 45zł. Wcześniej w większości przypadków kursował regio, więc było taniej o te 10zł. I to jest chyba główne (jak nie jedyne) przeznaczenie dla tego biletu w praktyce.   (Edytowano)
 9. Avatar
  Tłoku raczej nie będzie (nie licząc studentów) więc jak ktoś przysiądzie i znajdzie jakieś ciekawe trasy z regio to niech się podzieli - będzie na następną taką akcję
 10. Avatar
  A mazowieckie coś mają ? W ogóle ten podział jest śmieszny, brak możliwości kupna biletu o dowolnego przewoźnika na resztę. To nie są komercyjne, konkurujące firmy, a państwowe i samorządowe - a więc pracujące na rzecz i dla obywateli płacących podatki.
  Czy inna kwestia - TLK jeździ prawie tak samo szybko na tej samej trasie jak Pendolino jeśli ma tyle samo przystanków na jest prawie dwa razy tańszy...Tylko nie puszczają tylu TLK/IC bo pewnie nikt by prawie nie jeździł Pendolino
  TLK 68zł czas - 2:45, liczba stacji 6(4)
  IPC 169zł (bywa 250zł) czas - 2:20 2(0)
  Avatar
  Proste jak dupa węża. Pendolino jeździ w godzinach najlepszych. W trochę gorszych godzinach jeździ IC, potem w godzinach nocnych albo miedzyszczytowych jeździ TLK. Jak chcesz pojechać najtaniej to TLK w nocy lub miedzyszczycie, w godzinach takich co i tak z pracy trzeba się zwolnić IC drożej niż TLK, a najdrożej ale za to po pracy ale nie w nocy ICE pindolino.
 11. Avatar
  Widzisz poza "komfortem" TLK w niczym nie ustępuje, to nie tak, że mamy np. 150km/h vs 200-300 km/h, tylko gdzie to wifi xD
  Ile kkm mamy 300+ ? Ile 250+ ? Kawałeczek 200-230km/h.
Avatar