Niestety, ta okazja już wygasła
Polk Audio MagniFi Max SR
160° Zakończono

Polk Audio MagniFi Max SR

2.069zł2.599zł-20% Darmowa dostawa Darmowa
12
160° Zakończono
Polk Audio MagniFi Max SR
cze 30.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena chyba najniższa jak dotychczas za tego soundbara.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Bardzo dobra cena
Jak ten sprzęt wypada w porównaniu z JBLem?
Super cena. Ja rok temu kupiłem za 2900.
RalphDemolka30/06/2020 21:23

Jak ten sprzęt wypada w porównaniu z JBLem?


Grają podobnie, mimo że sam wrzucałem tutaj JBL sam wybrałbym z nich dwojga Polka (w satelitach JBL umieścił nieco na siłę akumulatory, jeśli chcemy ustawić je na stałe to są one problematyczne z czasem). Głośniki oraz subwoofer Polka mogą mieć jednak problemy z komunikacją w pewnych warunkach, lepiej się asekurować możliwością zwrotu. Ostatecznie znalazłem jednak miejsce na miniaturowe ampli z systemem 7.1 z earc
_OkiDoki_30/06/2020 21:28

Grają podobnie, mimo że sam wrzucałem tutaj JBL sam wybrałbym z nich dw …Grają podobnie, mimo że sam wrzucałem tutaj JBL sam wybrałbym z nich dwojga Polka (w satelitach JBL umieścił nieco na siłę akumulatory, jeśli chcemy ustawić je na stałe to są one problematyczne z czasem). Głośniki oraz subwoofer Polka mogą mieć jednak problemy z komunikacją w pewnych warunkach, lepiej się asekurować możliwością zwrotu. Ostatecznie znalazłem jednak miejsce na miniaturowe ampli z systemem 7.1 z earc

Dzięki za odpowiedź. Szukam właśnie jakiegoś audio do mieszkania (konkretnie salon 20m2). Zastanawiam się czy jakiś soundbar z subem czy kolumny z ampli. 70% filmy/seriale 30% muza.
RalphDemolka30/06/2020 21:35

Dzięki za odpowiedź. Szukam właśnie jakiegoś audio do mieszkania (kon …Dzięki za odpowiedź. Szukam właśnie jakiegoś audio do mieszkania (konkretnie salon 20m2). Zastanawiam się czy jakiś soundbar z subem czy kolumny z ampli. 70% filmy/seriale 30% muza.Tego Polka akurat nie słyszałem na żywo, miałem model Mini: do filmów super do muzyki zdecydowanie nie. Ampli to znacznie większe możliwości ale też i koszty a już planowanie instalacji to często koszmar. Dodatkowo ceny tych popularnych modeli poszybowały w góre (nie tylko przez kurs ale i chyba zatkanie dystrybucji przez covida) u nas i w całej EU.
Ładnie napierdziela
_OkiDoki_30/06/2020 21:40

Tego Polka akurat nie słyszałem na żywo, miałem model Mini: do filmów supe …Tego Polka akurat nie słyszałem na żywo, miałem model Mini: do filmów super do muzyki zdecydowanie nie. Ampli to znacznie większe możliwości ale też i koszty a już planowanie instalacji to często koszmar. Dodatkowo ceny tych popularnych modeli poszybowały w góre (nie tylko przez kurs ale i chyba zatkanie dystrybucji przez covida) u nas i w całej EU.


No właśnie szukam czegoś prawie bezobsługowego. Ampli to chyba nie na moje nerwy. Myślę, że skuszę się na JBLa 3.1. Dzięki za pomoc.
RalphDemolka30/06/2020 21:47

No właśnie szukam czegoś prawie bezobsługowego. Ampli to chyba nie na moje …No właśnie szukam czegoś prawie bezobsługowego. Ampli to chyba nie na moje nerwy. Myślę, że skuszę się na JBLa 3.1. Dzięki za pomoc.


Tyle że dziś bylem w Media Expert i dowiedziałem się że JBL 3.1 już nie ma. Tylko 2.1 Deep Bass i od razu 5.1 😥
Myślałem i belce ale jednak wolę stereo np Klipsch The Fives
Dzwonią już że mieli jedną sztukę powystawową i system nieprzygotowany pod takie zainteresowanie.
A szkoda, piękna cena, ładny zestaw, chętnie bym przygarnął...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od chow. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst