poleasingowy laptop Dell E6410 (Win 7, 14', i5, 4GB ram, 160gb dysk, bateria, GWARANCJA) za 798zł z wysyłką @ Allegro
71°Zakończono

poleasingowy laptop Dell E6410 (Win 7, 14', i5, 4GB ram, 160gb dysk, bateria, GWARANCJA) za 798zł z wysyłką @ Allegro

Pepper 4
lis 24. 2014lis 25. 2014
Sklep IT-market specjalizujący się w sprzedaży poleasingowego (używanego w dużych firmach) sprzętu komputerowego, wystawił na Allegro laptopy marki Dell Latitude E6410 za 798zł z dostawą do paczkomatów!

Laptop wyposażony jest w matrycę LED o przekątnej 14', procesor i5 m560 (do 2x3,2GHz w trybie turbo!), 4GB pamięci ram, oraz dysk twardy 160GB.

Dodatkowo, sklep gwarantuje minimum 1h pracy na baterii, a laptop wyposażony jest w oryginalną licencję Windows 7, który to zainstalowany jest na dysku twardym.

Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie zewnętrznym jak i technicznym. Otrzymujemy na niego 6 miesięcy gwarancji.

Jeśli planujecie zakup laptopa, warto rozważyć taki sprzęt, zamiast nowego laptopa za 1000zł, którego podzespoły są gorsze niżeli w tym, a dodatkowo wykonanie jest dużo gorsze. Gwarancja na 6 miesięcy od daty zakupu, zapewni podobny komfort psychiczny jak przy zakupie nowego sprzętu.

4 Komentarze

Autor Pepper

Dodam tylko od siebie, że znajomy kupował tam sprzęt przed weekendem i otrzymał laptopa który nie miał ani jednej rysy, a bateria wystarcza na ponad 3,5h.

Sam kupowałem tam także sprzęt i kiedy spalił mi się zasilacz, albo coś się działo niedobrego, wszystko było naprawiane od ręki.

Laptop poleasingowy to nie auto. Można się skusić, tym bardziej, że gwarancja jest na 6 miesięcy.

allegro.pl/del…tml dużo lepsza oferta. Gwarancja 12 miesięcy, dysk 320 gb i klawiatura w układzie PL bez naklejek.

Autor Pepper

Faktycznie, bo różnica w procesorze jest znikoma - ale zwróć uwagę na jedną rzecz. Dla totalnego laika Ubuntu to będzie tylko problem, a przeinstalowanie systemu może kosztować niekiedy sporo lub może po prostu przerosnąć kogoś kto się na tym totalnie nie zna (kupowałem poleasingowy sprzęt dziadkowi i o ile skype zainstaluje sam, to o systemie nie ma mowy).

No i nie wiem jak to jest TEORETYCZNIE z licencjami, sama naklejka "wiosny nie czyni" a i sam sprzedawca nie reklamuje sprzętu jako sprzedawany z systemem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst