Niestety, ta okazja już wygasła
Polar M430 HRW
-201° Zakończono

Polar M430 HRW

659zł969zł-32% Darmowa dostawa DarmowaIntersport Okazje
11
wrz 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Intersport OkazjeIntersport gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Żadna okazja. Standardowa, regularna cena na allegro to 599zł. Cena wyjściowa też z kosmosu.
Edytowane przez: "Dariusz_C." wrz 1.
Dariusz_C.01/09/2019 21:18

Żadna okazja. Standardowa, regularna cena na allegro to 599zł. Cena w …Żadna okazja. Standardowa, regularna cena na allegro to 599zł. Cena wyjściowa też z kosmosu.


Nawet ta cena "promocyjna" wyższa, niż w większości sklepów.
@rzeziu to jakiś żart? Bo chyba nie kumam.
Edytowane przez: "krzychu78" wrz 1.
dział marketingu intersportu sie nie popisał...
Ma on wyświetlacz co świeci cały czas. Użytkowo będzie gorszy od Starosa 2 ?
Ten zegarek ma już parę lat i jakoś nie śledzę rynku firmowych sprzętów.
Chcę e-inka, gps i łączność przez pas piersiowy. Chyba nie potrzebuję wiele. Na razie zamówiłem staruszka Pace po taniości.
Docelowo czekam na Stratosa 3 choć jeśli okaże się, że jakość ekranu nie odbiega od Starosa 2 to wezmę stratosa 2 najlepiej 2s.
To, że ekran ucięty mi nie przeszkadza. W sumie Stratosa 2 już miałem, ale wówczas nie był mi potrzebny i pozbyłem się go licząc na coś lepszego.
Swoją drogą szkoda, że Stratos 3 niewiele wnosi. Gdy były akcje z Ali przecieki mówiły, że będzie mega drogi jak na chińszczyznę, bo 280$ podstawowa wersja, a teraz okazuje się, że nie bedzie wiele droższy od Stratosa 2 i na dodatek chyba niewiele lepszy i może nawet brzydszy. Na plus, że Stratosów 2 nikt nam nie wykupi, nawet Pace jeszcze są to tym bardziej i te będą, więć na 11.11 będzie wybór.
Edytowane przez: "omi" wrz 1.
Na ceneo od 629 w wielu sklepach. Żadna okazja...
Kupiłem na Amazon za ok 320zl niedawno.
Wotas301/09/2019 22:30

Serio?


To prawda. W lipcu po wszystkich rabatach i bonusach można było dorwać taką cenę. Podstawowa wychodziła ok. 100euro.
omi01/09/2019 21:35

Ma on wyświetlacz co świeci cały czas. Użytkowo będzie gorszy od Starosa 2 …Ma on wyświetlacz co świeci cały czas. Użytkowo będzie gorszy od Starosa 2 ?Ten zegarek ma już parę lat i jakoś nie śledzę rynku firmowych sprzętów.Chcę e-inka, gps i łączność przez pas piersiowy. Chyba nie potrzebuję wiele. Na razie zamówiłem staruszka Pace po taniości.Docelowo czekam na Stratosa 3 choć jeśli okaże się, że jakość ekranu nie odbiega od Starosa 2 to wezmę stratosa 2 najlepiej 2s.To, że ekran ucięty mi nie przeszkadza. W sumie Stratosa 2 już miałem, ale wówczas nie był mi potrzebny i pozbyłem się go licząc na coś lepszego.Swoją drogą szkoda, że Stratos 3 niewiele wnosi. Gdy były akcje z Ali przecieki mówiły, że będzie mega drogi jak na chińszczyznę, bo 280$ podstawowa wersja, a teraz okazuje się, że nie bedzie wiele droższy od Stratosa 2 i na dodatek chyba niewiele lepszy i może nawet brzydszy. Na plus, że Stratosów 2 nikt nam nie wykupi, nawet Pace jeszcze są to tym bardziej i te będą, więć na 11.11 będzie wybór.Wyświetlacz świeci cały czas, użytkowo będzie inny niz Stratos. Do uprawiania sportu się nadaje, szczególnie z pasem piersiowym. Bardzo dobry GPS. Na plus również platforma treningowa Polara. Do noszenia na co dzień raczej słaba opcja, między innymi ze względu na wygląd.
Dariusz_C.01/09/2019 23:44

To prawda. W lipcu po wszystkich rabatach i bonusach można było dorwać ta …To prawda. W lipcu po wszystkich rabatach i bonusach można było dorwać taką cenę. Podstawowa wychodziła ok. 100euro.


Cena sztos. Dzięki za info.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od rzeziu. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst