Polar Alpinus Crown Lady
75°Zakończono

Polar Alpinus Crown Lady

11
paź 18. 2015
Produkty Alpinusa za połowę podanej na stronie ceny. Wystarczy wpisać w pole kod rabatowy "Jesien" i wszystkie ceny przecenione o połowę. Podany polar zamiast 163,90zł można kupić za 81,95zł. Chyba niezła cena jak za polar z Polartec 200?
Aktualizacje społecznościowe
Pepper
Przy zakupach za mniej niż 200zł możemy użyć innego kodu -50%.

KOD: LATO2015
11 Komentarzy
admin
@Adam.z Niestety kod działa na towar od 200zł
Pepper
@Adam.z Dziewczyna kupiła ten polar kilka miesięcy temu i jest bardzo zadowolona. Nie odbiega on niczym od polarów TNF czy Wolfskina, które kosztują kilkukrotnie więcej. Zdecydowanie warto!
super sprawa tylko mało rozmiarów zostało, z męskich nic dla siebie nie znalazłem
Pepper
@yupi Męskich w mniejszych rozmiarach niż XXL nie ma już od dawna. Sam się czaiłem, ale niestety nic już się nie pojawiło.
Jest XL outlet-outdoor.pl/ale…tml
ale kolor (zółty) dla drogowców. dla mnie odpada moze Tobie Kaban przypasuje
Kabanpaź 18. 2015

@Adam.z Dziewczyna kupiła ten polar kilka miesięcy temu i jest bardzo z …@Adam.z Dziewczyna kupiła ten polar kilka miesięcy temu i jest bardzo zadowolona. Nie odbiega on niczym od polarów TNF czy Wolfskina, które kosztują kilkukrotnie więcej. Zdecydowanie warto!W ub.r. jak startowała ta promocja nakupowałem sobie i rodzinie masę tych ciuchów, bazując na opinii starego, dobrego, chorzowskiego Alpinusa, do którego to za gówniarza jeździłem specjalnie po ciuchy i niektóre nawet mam do dziś (!!). Niestety wszystkie - poza drobnym szpejem typu portfeliki, czapki, szaliki i inne duperele - to zleżały, źle uszyty szrot. Zamówiłem sporo damskiej i męskiej bielizny na power stretchu, polary 200 i thermalepro, rękawiczki rowerowe, kurtki na hydrotexie i jeszcze kilka których już nie pamiętam. Do zwrotu poszło niemal wszystko - przy naciągnięciu elastycznych power stretchów czy lamówek na krańcach polarteków szwy strzelały jakby były z papierowych nici uszyte. Zostawiłem sobie jedynie swojego polarteka na thermalu bo wyszedł ok 100zł a krawcowa mi lamówki przeszyła na maszynie i jest ok. Choć i tak rękawy za krótkie i przy nałożeniu na kciuk rękawa robi się fałda - krzywo uszyte - i jest za bardzo naciągnięte. Reszta się rozlatywała w rękach i jeśli dziewczyna ma te polary to niech naciągnie mocniej te elastyczne taśmy, którymi zwieńczone są brzegi - szwy pstrykają i nitki wyłażą bokiem. Rękawiczki na rower rozleciały się przy palcach po jakiś dziesięciu użyciach. Ostrzegałem już ludzi na ngt.pl , wrzucałem nawet zdjęcia ale oczywiście nie obyło się bez głosów, żem z konkurencji ...
Dobre to, że sprzedawca - syndyk, który wyprzedaje te stare leżaki magazynowe po upadłym Alpinusie - bez problemu oddaje pieniądze za zwroty. Dupereli typu rękawiczki nawet nie odsyłam bo wychodziły tanio i przesyłki wyjdą drożej zatem nie wiem jak rozpatruje reklamacje ale kolejna nauczka - biedny kupuje 2 razy.
Jednym słowem - nie polecam niczego z tych wyprzedaży bo to niestety ale śmieci, stare, zleżałe, uszyte z błędami z wykorzystaniem fatalnych nici.
Autor
nowartpaź 19. 2015

W ub.r. jak startowała ta promocja nakupowałem sobie i rodzinie masę tych … W ub.r. jak startowała ta promocja nakupowałem sobie i rodzinie masę tych ciuchów, bazując na opinii starego, dobrego, chorzowskiego Alpinusa, do którego to za gówniarza jeździłem specjalnie po ciuchy i niektóre nawet mam do dziś (!!). Niestety wszystkie - poza drobnym szpejem typu portfeliki, czapki, szaliki i inne duperele - to zleżały, źle uszyty szrot. Zamówiłem sporo damskiej i męskiej bielizny na power stretchu, polary 200 i thermalepro, rękawiczki rowerowe, kurtki na hydrotexie i jeszcze kilka których już nie pamiętam. Do zwrotu poszło niemal wszystko - przy naciągnięciu elastycznych power stretchów czy lamówek na krańcach polarteków szwy strzelały jakby były z papierowych nici uszyte. Zostawiłem sobie jedynie swojego polarteka na thermalu bo wyszedł ok 100zł a krawcowa mi lamówki przeszyła na maszynie i jest ok. Choć i tak rękawy za krótkie i przy nałożeniu na kciuk rękawa robi się fałda - krzywo uszyte - i jest za bardzo naciągnięte. Reszta się rozlatywała w rękach i jeśli dziewczyna ma te polary to niech naciągnie mocniej te elastyczne taśmy, którymi zwieńczone są brzegi - szwy pstrykają i nitki wyłażą bokiem. Rękawiczki na rower rozleciały się przy palcach po jakiś dziesięciu użyciach. Ostrzegałem już ludzi na ngt.pl , wrzucałem nawet zdjęcia ale oczywiście nie obyło się bez głosów, żem z konkurencji ... Dobre to, że sprzedawca - syndyk, który wyprzedaje te stare leżaki magazynowe po upadłym Alpinusie - bez problemu oddaje pieniądze za zwroty. Dupereli typu rękawiczki nawet nie odsyłam bo wychodziły tanio i przesyłki wyjdą drożej zatem nie wiem jak rozpatruje reklamacje ale kolejna nauczka - biedny kupuje 2 razy.Jednym słowem - nie polecam niczego z tych wyprzedaży bo to niestety ale śmieci, stare, zleżałe, uszyte z błędami z wykorzystaniem fatalnych nici.
Nie ma to jak opinia konkurencji. Towar jest nowy - pełnowartościowy z 2letnią gwarancją. To nie syndyk prowadzi ten sklep.
Adam.zpaź 19. 2015

Nie ma to jak opinia konkurencji. Towar jest nowy - pełnowartościowy z 2 … Nie ma to jak opinia konkurencji. Towar jest nowy - pełnowartościowy z 2letnią gwarancją. To nie syndyk prowadzi ten sklep.No i zgodnie z przewidywaniami pierwszy troll przybiegł z pomocą


Konkurencja?Nawet gdyby to niby czego konkurencja? Wyprzedawanego magazynu zleżałych staroci wyprodukowanych wiele lat temu, z trzema polarami - różowy i koperkowy- i dwoma końcówkami do kijków? Czy ty sam wierzysz w te głupstwa, które tu klepiesz...?


Mógłbym ci tu wrzucić kilka zdjęć jak wyglądają te produkty - już wrzucałem dawno temu na ngt - ale jakoś przy takim natłoku argumentów z twojej strony najzwyczajniej szkoda mi czasu na ciebie.


p.s. widać po profilu, że jesteś po prostu powiazany z tym sklepem bo twoja działalność tutaj to tylko te ciuchy zatem nic prostszego - sięgnij do dokumentów z ub.r. dokładnie z października na kwoty 801,60, 756,00, 637,00, ostatnia z 13.10, wszystko na jednego odbiorcę i sprawdź co i dlaczego wróciło do was z powrotem. Potem wróć i ładnie przeproś klienta, który miał szczerą chęć zostawić u was 2000zł bo niczego tak nie cenił jak starego, dobrego Alpinusa sprzed 20 lat...
Pepper
Pamiętam, że były jakieś zawirowania i Alpinus + Campus upadły już w 2013 roku. Początkowo cały towar sprzedawał Alpinus24, ale pewnie stracili prawa do marki i teraz jest Outlet-Outdoor. Mi to wygląda na właśnie taką wyprzedaż "post mortem" marki aby jak najwięcej środków odzyskać z towaru.

I o ile towar przynajmniej ten który zamawiałem nie miał żadnych wad (łącznie 3 takie damskie polary, kilka miesięcy temu) to w przypadku reklamacji za dwa lata, pewnie nie będzie się do kogo zwrócić.

@nowart Podrzuć link na NGT, chętnie przeczytam. Ja nie miałem takich zastrzeżeń i akurat uważam nadal, że za ~80zł to nadal świetny polar. Materiał jest ten sam, nic się nie rwie, przy czym nie jest to odzież używana w ekstremalnych warunkach - do takich raczej Alpinus nigdy nie aspirował.
Kaban, wyszukiwarka na ngt nie działa, w profilu też nie mam możliwości odszukania swoich postów - poszperaj, poszukaj, na pewno w którymś z wątków znajdziesz, nick mam ten sam.
Co do tego, że ktoś nie ma żadnych wad to po prostu nie daję wiary - zamawiałem w kilku partiach, potem zamawiali przyjaciele też ze 2 razy na większą kwotę, właśnie głównie polarteki. Też nie widzieli problemu jednak jak chwyciłem i lekko naciągnąłem te elastyczne lamówki to strzelały we WSZYSTKICH polartekowych wyrobach zatem po prostu ktoś, kto chodzi w tym raz na tydzień może najzyczajniej nie być świadom jak marnie są uszyte. Nie zmienia to faktu, że sam materiał - jak to oryginalne materiały Polartec - to klasa sama w sobie i po przeszyciu lamówek polar, który sobie zostawiłem jest jak nowy. Do materiałów nie mam zastrzeżen - mam je do jakości wykonania, głównie nici przez co produkty prują się w rękach niestety.
Co do ekstremalnych warunków - no wybacz, polartec to polartec - powinno być uszyte prawidłowo a codzienne łażenie w tym po mieście w chłodniejsze pory roku to żadne ekstremalne użytkowanie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy