Niestety, ta okazja już wygasła
Pokemon Cafe Mix dostępny za darmo na Nintendo Switch
123° Zakończono

Pokemon Cafe Mix dostępny za darmo na Nintendo Switch

Nintendo Okazje
3
123° Zakończono
Pokemon Cafe Mix dostępny za darmo na Nintendo Switch
cze 24.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pokemon Cafe Mix dostępny za darmo na Nintendo Switch.

Jest to tytuł z gatunku gier logicznych. Ponadto oficjalna strona Nintendo definiuje ją jako „free-to-start game”, oznacza to, że Pokémon Café Mix to darmowy tytuł, w którym pojawią się mikropłatności. Gra zajmie zaledwie 112 MB na waszych dyskach. W Pokémon Café Mix będzie można grać tylko i wyłącznie w trybie przenośnym.

Rozgrywka jest bardzo prosta w swoich założeniach – polega na łączeniu ikon Pokémonów. To właśnie w ten sposób będziemy pokonywać coraz to nowsze zagadki. W grze wcielamy się we właściciela kawiarni, która obsługuje wyłącznie Pokémony. To dla nich będziemy przygotowywać posiłki i parzyć kawę. Pomagać będą nam inne Pokémony, które będziemy rekrutować i ustalać, który z nich będzie aktualnym liderem na sali. Każdy z nich będzie posiadał wyjątkowe umiejętności, które mogą pomóc w konkretnych zagadkach.

275529-puaU8.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
3 Komentarze
Nic ciekawego, kolejna mobilna darmówka
Przy wypietych joyconach (full tablet mode) nie ma jak wyjsc z gry - gra ignoruje wszystkie pady bezprzewodowe. Chyba ze za kazdym razem robimy cold boot (dluuugie przycisniecie power - sredni pomysl).
Całkiem przyjemna i urocza gra - tyle mogę powiedzieć po pierwszej godzinie grania. Grafika jest śliczna.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst