Niestety, ta okazja już wygasła
Pojemnik na zioła WMF (amazon prime)
-416° Zakończono

Pojemnik na zioła WMF (amazon prime)

236zł268zł-12%Amazon.de Okazje
-416° Zakończono
Pojemnik na zioła WMF (amazon prime)
lip 12. 2021Wysyłka z: Niemcy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pojemnik na zioła WMF.

Nierdzewne, polerowane doniczki oraz podstawka do nawadniania z tworzywa sztucznego. Całość (oczywiście to kwestia gustu) wygląda bardzo estetycznie.

Dostępne za 51,67EU pod warunkiem uczestnictwa w programie Prime.

Opis z Amazon.de:

Informacje o przedmiocie
Zakres dostawy: 3 x doniczka na rośliny, 1 x zbiornik na wodę ze zdejmowaną pokrywą (36 x 12,5 x 12,5 cm, Ø 10,8 cm), 3 x knot z włókna szklanego – numer artykułu:0641306040
Materiał:stal szlachetna nierdzewna Cromargan 18/10, tworzywo sztuczne, knot z włókna szklanego - doniczki ze stali szlachetnej można myć w zmywarkach.Zalecane jest ręczne mycie zbiornika na wodę.
System nawadniania ogrodu ziołowego pomaga w prawidłowym dozowaniu.Za pomocą knota z włókna szklanego roślina pobiera sobie tyle płynu, ile potrzebuje.
Knot z włókna szklanego należy wprowadzić przez otwór w doniczce ze stali tak, aby około połowa knota znalazła się w doniczce.Roślinę włożyć bezpośrednio częścią korzenną do doniczki i lekko docisnąć ziemię.
Przy średniej temperaturze pokojowej zapas wody wystarczy na kilka dni.Dzięki temu zioła (bazylia, pietruszka, szczypiorek, mięta) są świeże przez długie tygodnie.
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz