Niestety, ta okazja już wygasła
Solidny pojemnik na kółkach z pokrywką. Pojemność 40 litrów
423° Zakończono

Solidny pojemnik na kółkach z pokrywką. Pojemność 40 litrów

30zł 11,99zł Allegro Okazje
21
423° Zakończono
Solidny pojemnik na kółkach z pokrywką. Pojemność 40 litrów
paź 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pojemnik typu ROLLER BOX - na 4 kółkach, z pokrywką za 30,00 zł.

Inny sprzedawca tego produktu oczekuje 26 zł za sam pojemnik i 13 zł za pokrywkę. Jeśli komuś nie potrzebna pokrywka warto wziąć stąd:
allegro.pl/oferta/pojemnik-na-zabawki-40-l-roller-box-na-kolkach-9145639282

Kolory:
- pojemnik: transparentny,
- pokrywka: 4 wersje do wyboru (turkusowa, zielona, różowa, transparentna),
- kółka i zatrzaski: czarne.

Wymiary zewnętrzne z pokrywką: 53×40×32,5 cm (samodzielnie mierzyłem).
Pojemność: 40 litrów.

Twarde tworzywo sztuczne.
Można układać jeden na drugim.
Pokrywka nieco bardziej elastyczna niż pojemnik.
Po bokach pojemnika: 2 czarne zatrzaski.

Nadaje się do użytku w magazynie (drobne, lekkie przedmioty), garderobie, pokoju dziecięcym. Można umieścić go na zewnątrz, co sam zrobiłem. Warunki na balkonie i słońce nie odkształciły tworzywa i nie odbarwiły koloru pokrywki (używam od czerwca 2020 r.).

Sprzedawca: M-Handel Tulce.
Aktualnie dostępnych: prawie 10 tys. sztuk.

Dostawa kurierem od 11,99 zł. Przy zakupach od 100 zł - z pakietem Smart! za darmo (DPD, Pocztex).

Odbiór osobisty, Tulce, woj. wielkopolskie: 0,00 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
21 Komentarzy
Na jakiej podstawie zakładamy że pojemnik jest solidny?
novka11/10/2020 16:42

Na jakiej podstawie zakładamy że pojemnik jest solidny?



Jeżeli pytasz o podstawę - to może chodzi o kółka?
novka11/10/2020 16:42

Na jakiej podstawie zakładamy że pojemnik jest solidny?


Dobry, niepekający plastik. Od czerwca 2 pojemniki, w tym 1 na zewnątrz, używa troje moich dzieci. Powstały na nim tylko małe rysy, jak to na plastiku. Nie ma żadnych pęknięć, wgnieceń. Warto go kupić, wiem to z autopsji.
Edytowane przez: "shaqadeemaz" paź 11.
Krawcio11/10/2020 16:43

Jeżeli pytasz o podstawę - to może chodzi o kółka?


Kółka czytałem, że potrafią pękać i wylatywać. Ale nie wiem, jak to możliwe przy używaniu pojemnika na zabawki, ubrania. Jeśli nie wsadzicie do środka dziecka, długo nic nie pęknie i nie odpadnie.
5249852-M2sMd.jpg
30zl to tanio? Się na tym nie znam ale wydaje się średnio
Alt11/10/2020 16:50

30zl to tanio? Się na tym nie znam ale wydaje się średnio


Nie aż tak tanio. Ale jest wart tej ceny i nie znalazłem lepszej. Chyba, że w Pepco (ale tam różnie z jakością plastiku).
Pojemniki spoko, ale jeżeli ktoś ma u siebie Action I chce kupić podobny w mniejszej cenie to warto się przejść, ja kupowałem 52 litry po 22.90
Szuul_Szul11/10/2020 16:55

Pojemniki spoko, ale jeżeli ktoś ma u siebie Action I chce kupić podobny w …Pojemniki spoko, ale jeżeli ktoś ma u siebie Action I chce kupić podobny w mniejszej cenie to warto się przejść, ja kupowałem 52 litry po 22.90


O 52 litry to już coś, co to za sklep?
Wpisz w wyszukiwarkę Action, i ci znajdzie ,nie wiem skąd jesteś
AloneInTheDark11/10/2020 17:47

Pojemnik 19, pokrywa …Pojemnik 19, pokrywa 5https://www.ikea.com/pl/pl/p/vessla-pojemnik-na-kolkach-bialy-30064849/


Też go miałem. Solidny na pewno. Ale, z tego, co sobie wyliczyłem, ma chyba tylko 25 litrów pojemności. A poza tym koszt przesyłki lub paliwa. Ikea Smarta jeszcze póki co nie wprowadziła
Edytowane przez: "shaqadeemaz" paź 11.
shaqadeemaz11/10/2020 17:51

Też go miałem. Solidny na pewno. Ale, z tego, co sobie wyliczyłem, ma ch …Też go miałem. Solidny na pewno. Ale, z tego, co sobie wyliczyłem, ma chyba tylko 25 litrów pojemności. A poza tym koszt przesyłki lub paliwa. Ikea Smarta jeszcze póki co nie wprowadziła


39 * 39 * 28 / 1000 = 42.5 l
AloneInTheDark11/10/2020 19:08

39 * 39 * 28 / 1000 = 42.5 l


O, to wybacz. Musiałem nie uwzględnić nawiasów Ale nie wyjdzie jak w Twoim wyliczeniu, bo ścięcia na dole pojemników sporo zmieniają. Obstawiam 30 litrów.
Edytowane przez: "shaqadeemaz" paź 11.
AloneInTheDark11/10/2020 19:08

39 * 39 * 28 / 1000 = 42.5 l


Wewnątrz pojemnik z Ikei to 35,5*35,5*24,5, biorąc pod uwagę jego górę. Na dole jest to już tylko 32 cm. Tak czy siak wychodzi jednak 28 litrów.
W Holandii bardzo podobny za 3€ kupilem. Niedlugo w Polsce chleb za 10zl to bedzie okazja.
Maku63711/10/2020 22:24

W Holandii bardzo podobny za 3€ kupilem. Niedlugo w Polsce chleb za 10zl t …W Holandii bardzo podobny za 3€ kupilem. Niedlugo w Polsce chleb za 10zl to bedzie okazja.


Nie masz czym się chwalić że tam jesteś.Większość polaczków to ćpuny i złodzieje tam przebywający.Jako jedyny naród robimy sobię antyreklamę.
To_JaIBL11/10/2020 23:31

Nie masz czym się chwalić że tam jesteś.Większość polaczków to ćpuny i złod …Nie masz czym się chwalić że tam jesteś.Większość polaczków to ćpuny i złodzieje tam przebywający.Jako jedyny naród robimy sobię antyreklamę.


Nic nie zrozumiales z mojego przekazu. Kazde Twoje zdanie to niepotrzebne wypociny, bo akurat mieszkam w Polsce a to, ze tam kupilem pojemnik to inna sprawa. Chlopcze, wez sie za cos bardziej konstruktywnego, bo za chwile opiszesz historie, sposob myslenia, sytuacje polityczna i wiele innych niepotrzebnych bzdetow. Ja tylko porownalem cene kawalka plastiku. Dobrej Nocy
Maku63711/10/2020 23:43

Nic nie zrozumiales z mojego przekazu. Kazde Twoje zdanie to niepotrzebne …Nic nie zrozumiales z mojego przekazu. Kazde Twoje zdanie to niepotrzebne wypociny, bo akurat mieszkam w Polsce a to, ze tam kupilem pojemnik to inna sprawa. Chlopcze, wez sie za cos bardziej konstruktywnego, bo za chwile opiszesz historie, sposob myslenia, sytuacje polityczna i wiele innych niepotrzebnych bzdetow. Ja tylko porownalem cene kawalka plastiku. Dobrej Nocy


Dobrej nocy.Piszę tylko żeby ostrzec innych bo sam przeszedłem tam małe piekło.Strach pomyśleć jakby u nas były coffy shopy.Nie dojrzeliśmy jako naród do takiej rzeczywistości.
Edytowane przez: "To_JaIBL" paź 11.
Bardzo podobny (taka sama pojemność, też na kółkach) widziałem w Kaufland Konstantynów (raczej ogólnopolska) po 24,99
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst