Niestety, ta okazja już wygasła
Podwojony cashback na Empik.com z goodie
173° Zakończono

Podwojony cashback na Empik.com z goodie

11
kwi 8.
Zgarnij podwójny cashback za zakupy naempik.comw 4 kategoriach:
  • Książki polskojęzyczne: 7,2%,
  • Multimedia i Gry: 3,5%,
  • Filmy: 3,5%,
  • Zabawki: 3,5%.
Aktualizacje społecznościowe
Goodie OkazjeGoodie kod rabatowy

Grupy

11 Komentarzy
Nawet nawet, plusik leci!
anulują
cebullas08/04/2019 13:29

Komentarz usuniętyAle wiesz, że goodie nic nie ma z tego, że transakcja nie jest zarejestrowana? Sklepy im wtedy nie płacą, bo nie zostało wykazane, że użytkownik dokonał zakupu przez goodie.
Goodie = minus

dlaczego ten "pośrednik" jeszcze nie jest tutaj zbanowany?
Mrc2708/04/2019 13:32

Ale wiesz, że goodie nic nie ma z tego, że transakcja nie jest z …Ale wiesz, że goodie nic nie ma z tego, że transakcja nie jest zarejestrowana? Sklepy im wtedy nie płacą, bo nie zostało wykazane, że użytkownik dokonał zakupu przez goodie.Miałem zarejestrowane transakcję a jak przyszło do wypłaty to nagle dziwnym trafem zmieniły status na odrzucone pomimo że warunki zostały spełnione. Reklamację napisałem, przedstawiłem dowody jednak nikt z Goodie nie raczył odpisać na reklamację pomimo upływu 30 dni. Dlatego uważam że to są złodzieje, jest to moja osobista opinia. Podejrzewam że takich jak ja jest tutaj więcej oszukanych przez Goodie.
Ile osób robią w konia można się domyślić czytając ten wątek pepper.pl/pro…=17
cebullas7 min

Miałem zarejestrowane transakcję a jak przyszło do wypłaty to nagle dzi …Miałem zarejestrowane transakcję a jak przyszło do wypłaty to nagle dziwnym trafem zmieniły status na odrzucone pomimo że warunki zostały spełnione. Reklamację napisałem, przedstawiłem dowody jednak nikt z Goodie nie raczył odpisać na reklamację pomimo upływu 30 dni. Dlatego uważam że to są złodzieje, jest to moja osobista opinia. Podejrzewam że takich jak ja jest tutaj więcej oszukanych przez Goodie.Mi raz nie zarejestrowało transakcji z Pyszne. Złożyłem reklamację i szybko zaakceptowali. Poza tym wszystko bez zarzutu. Dostałem info, że to sklepy decydują o tym, czy reklamację przyjąć czy nie, więc goodie ma niewiele wtedy do powiedzenia. Dostają kasę tylko, jeśli zakup zostanie zarejestrowany w aplikacji.
Jakie to goodie biedne. Dziwny trafem sklepy nie akceptują im tylko zwrotów po kilkadziesiąt złotych (drobnica leci). U konkurencji jakoś nie ma problemów ze zwrotami po xx czy xxx zł.
jak z goodie nie mialem problemow wczesniej tak ostatnio coraz czesciej lipa transakcje nie przechodza a reklamacje odrzucają
3,5% amajzing
Kupuj , kupuj , jak juz empik wysle to Goodie na 100% nie wypłaci , będzie w nieskończoność w oczekujących . To taka firma i jej zabawki .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst