Niestety, ta okazja już wygasła
Podświetlana klawiatura częściowo mechaniczna
125° Zakończono

Podświetlana klawiatura częściowo mechaniczna

59,99zł129zł-53%Emavo Okazje
6
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Klawiatura z podswietleniem i częściowo mechanicznymi klawiszami
Aktualizacje społecznościowe
Emavo Okazje

Grupy

6 Komentarzy
Cena może i ok, ale nigdy nie zdecydowałbym się na takie dziwne coś. Albo membrana, albo mechanik. Ale to musi być beznadziejne, gdy część klawiszy inaczej działa...
ANTI-GHOSTING na 26 przycisków, a ja mam tylko 10 palców u rąk
Kubaty24/09/2019 12:11

Cena może i ok, ale nigdy nie zdecydowałbym się na takie dziwne coś. Albo m …Cena może i ok, ale nigdy nie zdecydowałbym się na takie dziwne coś. Albo membrana, albo mechanik. Ale to musi być beznadziejne, gdy część klawiszy inaczej działa...


Klawiatura raczej dla osób, głównie (tylko?) grających i myślę, że to kwestia przyzwyczajenia
tipsyraccoon24/09/2019 12:33

Klawiatura raczej dla osób, głównie (tylko?) grających i myślę, że to kwest …Klawiatura raczej dla osób, głównie (tylko?) grających i myślę, że to kwestia przyzwyczajeniaMożliwe. Gorzej jak potrzebujesz większą ilość klawiszy, choćby w grze.
Minus jest taki, że podświetlane nie są klawisze tylko płytka pod nimi. Powoduje to taki efekt, że przy używaniu klawiatury w słabszym świetle, przy włączonym podświetleniu, nie widać oznaczenia klawiszy. Uzyskujemy efekt wizualny, praktycznie jest to bezużyteczne.
green_grass24/09/2019 13:12

Minus jest taki, że podświetlane nie są klawisze tylko płytka pod nimi. Pow …Minus jest taki, że podświetlane nie są klawisze tylko płytka pod nimi. Powoduje to taki efekt, że przy używaniu klawiatury w słabszym świetle, przy włączonym podświetleniu, nie widać oznaczenia klawiszy. Uzyskujemy efekt wizualny, praktycznie jest to bezużyteczne.Mój młody ma taką klawiaturę i o ile dobrze pamiętam to klawisze "gamingowe" są mechaniczne i podświetlone normalnie. Ogólnie klawiatura ok.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst