Niestety, ta okazja już wygasła

Podróżuj bez limitu po całej Polsce za 39/48zł

maj 31. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lubisz weekendowe i niedrogie podróże?
Ulubione miejsca w Polsce przez cały weekend, bez ograniczeń?
Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny. • Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio następujące po sobie dni wolne od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
 • Niewątpliwym plusem jest możliwość korzystania z oferty w tzw. „długie weekendy”, wtedy ważność biletu może zostać rozszerzona również na dzień roboczy sąsiadujący bezpośrednio z weekendem (Polregio powiadamia o wydłużeniu terminu ważności biletów turystycznych i mini biletów turystycznych).
 • Na bilecie należy wpisać imię i nazwisko oraz posiadać dokument stwierdzający tożsamość. Dane Podróżnego potwierdzać można również przy użyciu usługi mTożsamość.
  Bilet mini turystyczny można również kupić online!


  Sprawdź:

  - na stroniebilety.polregio.pl

  - w mobilnej aplikacji POLREGIO.


Bilet dostępny jest w wersjach:

Bilet turystyczny w cenie 48,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).
Mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach REGIO.Bilet turystyczny i Bilet mini turystyczny możesz nabyć: w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym.

Bilet mini turystyczny możesz dodatkowo zakupić w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl oraz mobilnej aplikacji POLREGIO.

Posiadacze biletów weekendowych (Biletu turystycznego i Biletu mini turystycznego) mogą podróżować na jego podstawie na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe wykazy odcinków, na których honorowane są te bilety, znajdują się w zakładkach z ofertami międzynarodowymi w komunikacji z Republiką Czeską i Niemcami.

Uwaga !

Bilet turystyczny oraz mini bilet turystyczny nie uprawnia do przejazdów w pociągach rodzaju interREGIO (IR) i superREGIO (sR).
Aktualizacje społecznościowe

47 Komentarzy