Podkoszulka rowerowa za 15zł (-50%) @ Decathlon
44°Zakończono

Podkoszulka rowerowa za 15zł (-50%) @ Decathlon

Pepper 3
paź 9. 2015
W Decathlonie męska podkoszulka rowerowa z długim rękawem przeceniona o połowę. Aktualna cena to tylko 15zł.

Dostępny już tylko jeden rozmiar: L

Opcja darmowej dostawy.

Kategorie
  1. Moda
3 Komentarze

Miałem kupić ale po komentarzu i odpowiedzi Decatlonu rezygnuję .... "Jesteśmy świadomi opisanych problemów, dlatego produkt został wycofany z produkcji. W sklepach dostępny jest już jego następca:"

Koszulka jak na niedrogi produkt nie byłaby wcale zła, pod warunkiem że uprawiamy coś innego niż jazda na rowerze. Reklamowana jako "na rower", ma rękawy o takiej długości, że po 5 minutach jazdy kończą się 10 cm przed nadgarstkiem. Jednak dużo gorsza jest długość koszulki, po przyjęciu pozycji na rowerze mamy gwarancję przewianej dolnej partii pleców.

Dodatkowo jestem standardowej budowy ciała, a miałem wielki problem z dobraniem rozmiaru. Sprawdziłem w formularzu doboru rozmiaru na stronie i powinien na mnie pasowac L. Przymierzyłem w sklepie i okazało się to co opisałem wcześniej. Przymierzyłem rozmiar większy i odpadł w przedbiegach, gdyż koszulka zamiast przylegać wisiała luźno jak na hiphopowcu. Dodam tylko, że w rozmiarze XL rękawy i długość całkowita mimo iż ciut dłuższe nadal nie były odpowiednia dla rowerzysty.

Polecam przyłożyć się bardziej na etapie projektowania, a produkty będą naprawdę co najmniej bardzo dobre. Dodam tylko, że mam kilka elementów ubioru rowerowego B'TWIN i każdy jest innego rozmiaru, od L po XXL, nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem przy odzieży innych marek...

Dzień Dobry!

Dziękuję za Pański komentarz. Bardzo mi przykro, że produkt nie spełnił oczekiwań. Jesteśmy świadomi opisanych problemów, dlatego produkt został wycofany z produkcji. W sklepach dostępny jest już jego następca:
decathlon.pl/pod…tml
Ciągle staramy się ulepszać nasze produkty, by spełniały oczekiwania klientów, dlatego tak ważne są dla Nas opinie o produktach.

Pozdrawiam!

Norbert Radlo B'Twin specialist DECATHLON

Może dlatego, że to nie jest koszulka rowerowa tylko podkoszulka rowerowa

@Dario Raczej podkoszulka zwykła. Mam ich trochę podkoszulek rowerowych i są przedłużane z tyłu + mają dłuższe rękawy niż np podkoszulki do łażenia po górach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst