Niestety, ta okazja już wygasła
Podkaszarka Multiseries - JULA
335° Zakończono

Podkaszarka Multiseries - JULA

199zł279zł-29%Jula Okazje
33
335° Zakończono
Podkaszarka Multiseries - JULA
cze 23. 2020Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta obowiązuje do 05.07.2020
W klubie JULA


Podkaszarka Multiseries
18 V 2 Ah 23 cm
Meec Tools

Głowica żyłkowa odchylana pod kątem 90°
Aluminiowy trzonek teleskopowy
W zestawie akumulator i ładowarkaPodkaszarka akumulatorowa z odchylaną głowicą żyłkową.

Wielofunkcyjna podkaszarka dla osób, które chcą zadbać o ogród! Podkaszarka należy do serii Meec Tools Multiseries – linii elektronarzędzi i urządzeń ogrodowych, które można zasilać tym samym akumulatorem.

Głowica żyłkowa odchylana pod kątem
Głowicę można jednym przyciskiem odchylić pod kątem 90°. Ta funkcja rewelacyjnie odciąża kręgosłup na przykład podczas przycinania brzegów trawnika. Podkaszarka ma również przechylny uchwyt pomocniczy i ogumowany uchwyt tylny.

Szerokość cięcia 230 mm
Urządzenie cechuje się szerokością cięcia równą 230 mm i jest wyposażone w półautomatyczny podajnik żyłki – wystarczy docisnąć szpulę z żyłką tnącą do podłoża, aby wysunąć żyłkę.

Funkcja koszenia brzegów i pałąk do ochrony roślin
Podkaszarka ma wiele praktycznych funkcji chroniących pobliskie powierzchnie i rośliny. Praktyczne kółko ułatwia koszenie brzegów, a na osłonie znajduje się składany pałąk do ochrony roślin, który pomaga zachować odpowiednią odległość od roślin, które mają pozostać nienaruszone.

Duży komfort użytkowania
Oczywiście pomyśleliśmy również o komforcie. Aluminiowy trzonek teleskopowy z regulacją długości w zakresie 30 cm (o całkowitej długości 97–127 cm) zapewnia odpowiednią pozycję pracy.

W zestawie akumulator i ładowarka
W zestawie z podkaszarką znajdują się żyłka tnąca 1,2 mm x 5 m, akumulator litowo-jonowy 2 Ah i ładowarka 230 V. Krótsza część akumulatora jest wyposażona w czteropoziomowy wskaźnik poziomu naładowania, który informuje, ile energii pozostało w akumulatorze, aby łatwiej było zaplanować użytkowanie i moment ładowania.

Meec Tools Multiseries
Produkt należy do serii Meec Tools Multiseries – linii elektronarzędzi i urządzeń ogrodowych, które można zasilać tym samym akumulatorem i ładowarką. Dobrą jakość urządzenia potwierdza trzyletnia gwarancja – wspólna cecha wszystkich produktów z tej linii


Pytanie do Was WARTO ? Poza tym, że sam akumulator na wiele czasu pracy nie starcza ?
Przymierzam się do zakupu i liczę na Wasze opinie, może inne propozycje ?

Cena generalnie na plus.


jula.pl/cat….ds
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
33 Komentarze
Prześlij Komentarz