PODKASZARKA AKUMULATOROWA EINHELL GC-CT 18/24 Li (1×2,0Ah)

maj 13. 2022
Szukałem podkaszarki i znalazłem taki zestaw, normalnie wersja solo kosztuje 249 PLN, a tutaj aku 2 Ah jest dodawany. Można dokupić aku 4 Ah za 155 PLN, ale na małe docinanie ten z zestaw starczy.
W Obi wersja solo za 299 PLN (na dzień 13.05). Należy doliczyć koszt dostawy - kurier 12,99 PLN. Dziś przeze mnie zakupiona. W magazynie ponad 10 sztuk.

Funkcje:


regulowana teleskopowa sztyca
– osłona ostrza tnącego z wytrzymałego tworzywa
– niewielka waga zapewnia wygodę użytkowania
– dodatkowy uchwyt zapewniający lepsze prowadzenie
w zestawie dołączono 20 sztuk ostrzy tnących z tworzywa odpornego na złamania

GC-CT 18/24 Li PODKASZARKA AKUMULATOROWA marki Einhell

Podkaszarka elektryczna należy do bogatej rodziny narzędzi akumulatorowych w systemie Power X-Change przeznaczonych do domu i ogrodu. Urządzenie jest idealnym pomocnikiem w pracach związanych z przycinaniem trawy na małych powierzchniach lub w miejscach, gdzie kosiarka nie da sobie rady. Dla wygodnej oburęcznej pracy zamontowany jest dodatkowy uchwyt. Obudowa i dodatkowy uchwyt wykonane są z odpornego na uderzenia, wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dodatkowym autem jest regulowana teleskopowo sztyca podkaszarki. Produkt dostarczany jest w komplecie z 20 plastikowymi ostrzami.

System akumulatorowy Power X-Change

To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO – bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 6Ah) i różnych typów ładowarek.

Urządzenie dostarczane jest z akumulatorem i ładowarką.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
36 Komentarzy
Prześlij Komentarz