Niestety, ta okazja już wygasła
Podest tarasowy bangkirai 6 łat 30x30x2,1cm
418° Zakończono

Podest tarasowy bangkirai 6 łat 30x30x2,1cm

5,98zł14,99zł-60%OBI Okazje
37
418° Zakończono
Podest tarasowy bangkirai 6 łat 30x30x2,1cm
sie 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta ogólnopolska, ale dostępna tylko w niektórych marketach OBI, więc sprawdzajcie.

Poniżej opis.

Podest przeznaczony do stosowania na balkony i tarasy, szybki montaż za pomocą wpustów na bokach, nie wymaga mocowania do podłoża, możliwe docinanie. Graniczne temperatury stosowania: od +10°C do 30°C. Zalecane usunięcie produktu na czas, gdy temperatura na zewnątrz jest poz tymi wartościami. Produkt wykonany z naturalnego drewna, którego wierzchnia warstwa ulega naturalnemu procesowi patynowania, co nie ma wpływu na na obniżenie parametrów technicznych drewna i prces starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru oraz zapewnieniu dodatkowej ochrony zalecana renowacja z stosowaniem specjalnych olejów pielęgnacyjnych na zewnętrzne konstrukcje drewniane, dwa razy do roku, przed i po zimie. Cechą charakterystyczną gatunku są otwor szpilkowe o średnicy 0,5-1,5 mm powodowane przez owady penetrujące wyłącznie drewno żywych drzew oraz przewody gumożywiczne wypełnione półprzezroczystą wydzieliną, która pod wpływem ciepła wycieka i zasycha na powierzchni drewna. Wady dopuszczalne w 10% partii: pęknięcia, kieszenie żywiczne, sęki, biel, ślady po obróbce mechanicznej. Drewno narażone na skrajne warunki atmosferyczne może patynować, odkształcać, pękać oraz zmieniać swoje wymiary , są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegac reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym każda deska ma swoje indywidulane cechy, w zależności od warunków w jakich dane drzewo rosło, mogą występowac różnice w usłojeniu i kolorystyce. Drewno bangkirai wykazuje bardzo wysoką naturalną odporność na biodegradację. Montaż: Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem. Rozpoczęcie montażu oznacza akceptację stan technicznego wyglądu materiału. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.
Aktualizacje społecznościowe
OBI OkazjeOBI gazetka
Najlepsze komentarze
Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.
roborob18/08/2020 07:10

Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na …Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.


I na noc 😜
37 Komentarzy
Cena za 6 sztuk czy 1?
Jedievdenko18/08/2020 00:33

Cena za 6 sztuk czy 1?


Cena za sztukę, 6 łat w opisie to znaczy 6 klepek na 30 cm
Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.
roborob18/08/2020 07:10

Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na …Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.


I na noc 😜
roborob18/08/2020 07:10

Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na …Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.


Też zastanawiam się czy to nie żart jakiś, albo błąd w opisie.
Z takimi obostrzeniami, to najlepiej w ogóle tego z opakowania nie wyciągać...
roborob18/08/2020 07:10

Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na …Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.


Zabezpieczają się na wypadek reklamacji. To tak jak na spożywce masz zakres 15-25 czy 2-4 dla nabiału, wytarczy że w lecie wrzucisz jogurty, serki czy nawet puszkę do bagażnika auta które stało na słońcu j już łańcuch chłodniczy przerwany - reklamacje odrzucone.
Soprano18/08/2020 07:42

Zabezpieczają się na wypadek reklamacji. To tak jak na spożywce masz za …Zabezpieczają się na wypadek reklamacji. To tak jak na spożywce masz zakres 15-25 czy 2-4 dla nabiału, wytarczy że w lecie wrzucisz jogurty, serki czy nawet puszkę do bagażnika auta które stało na słońcu j już łańcuch chłodniczy przerwany - reklamacje odrzucone.


A niby na jakiej podstawie stwierdzą, że to Ty przerwałeś łańcuch chłodniczy wrzucając jogurt do bagażnika?
Jogurty mają jakieś mikro rejestratory warunków zewnętrznych, z których potem gwarant sobie zgrywa dane i na kompie przegląda?
Na stronie producenta też bieda jeśli chodzi o jakiekolwiek informacje o parametrach:

dlh.pl/kra…tml


słabe
R_ade_K18/08/2020 07:50

A niby na jakiej podstawie stwierdzą, że to Ty przerwałeś łańcuch chłod …A niby na jakiej podstawie stwierdzą, że to Ty przerwałeś łańcuch chłodniczy wrzucając jogurt do bagażnika?Jogurty mają jakieś mikro rejestratory warunków zewnętrznych, z których potem gwarant sobie zgrywa dane i na kompie przegląda?


Wyszedłeś z nim ze sklepu. Sieć typu Lidl, czy Biedra uznają reklamacje, bo są nastawione frontem do klienta, ale zareklamuj jogurt w małym sklepie. Handlowałem w tej branży i uwierz mi ze pojedyncze reklamacje nie sa problemem, zawsze się mikrorozszczelnienie może zdarzyć na zgrzewie, ale jak reklamowana jest paleta, czy dwie towaru za kilka tysięcy to prosisz o wydruki z auta, z chłodni z termografu i monitoring czy towar był wyładowany prosto do chłodni, czy może lezał sobie kilka godzin w pełnym słońcu na rampie czekając łaskawie na magazyniera.

Generalnie jak z reklamacjami butów - najczęściej nieprawidłowe użytkowanie, albo naklejki pokazujące wilgoć w telefonie jako podstawa do odrzucenia reklamacji, nawet jak nigdy telefonu nie zamoczyłeś. Firmy w regulaminach się zabezpieczają i stosują takie warunki żeby mieć spokój.

Wiadomo że w większości przypadków te płytki będziesz trzymał na tarasie w lecie w pełnym słońcu i raczej nie popęka, jak komuś jednemu pęknie klepka czy dwie, przyjdzie i będzie sie rzucał, to mu wymienią, oddzadzą kasę, ale jak przyjdzie 30stu klientów to zadzadzą kilka pytań o czas i miejsce i odrzucą bo te zapisy są właśnie po to. Ale jak odpowiednio zabezpieczysz to i zimę przetrwa, miałem takie z Ikea i z 7 lat nic im nie było. Wiadomo trzeba było impregnować, przeszlifować co jakis czas i tyle.
Edytowane przez: "Soprano" sie 18.
Zakres temperatur wskazuje, że to produkt do stosowanie wewnątrz pomieszczeń.
Soprano18/08/2020 08:17

Wyszedłeś z nim ze sklepu. Sieć typu Lidl, czy Biedra uznają reklamacje, bo …Wyszedłeś z nim ze sklepu. Sieć typu Lidl, czy Biedra uznają reklamacje, bo są nastawione frontem do klienta, ale zareklamuj jogurt w małym sklepie. Handlowałem w tej branży i uwierz mi ze pojedyncze reklamacje nie sa problemem, zawsze się mikrorozszczelnienie może zdarzyć na zgrzewie, ale jak reklamowana jest paleta, czy dwie towaru za kilka tysięcy to prosisz o wydruki z auta, z chłodni z termografu i monitoring czy towar był wyładowany prosto do chłodni, czy może lezał sobie kilka godzin w pełnym słońcu na rampie czekając łaskawie na magazyniera. Generalnie jak z reklamacjami butów - najczęściej nieprawidłowe użytkowanie, albo naklejki pokazujące wilgoć w telefonie jako podstawa do odrzucenia reklamacji, nawet jak nigdy telefonu nie zamoczyłeś. Firmy w regulaminach się zabezpieczają i stosują takie warunki żeby mieć spokój. Wiadomo że w większości przypadków te płytki będziesz trzymał na tarasie w lecie w pełnym słońcu i raczej nie popęka, jak komuś jednemu pęknie klepka czy dwie, przyjdzie i będzie sie rzucał, to mu wymienią, oddzadzą kasę, ale jak przyjdzie 30stu klientów to zadzadzą kilka pytań o czas i miejsce i odrzucą bo te zapisy są właśnie po to. Ale jak odpowiednio zabezpieczysz to i zimę przetrwa, miałem takie z Ikea i z 7 lat nic im nie było. Wiadomo trzeba było impregnować, przeszlifować co jakis czas i tyle.


Mi tak kiedyś nie chcieli przyjąć zwrotu jogurtów, bo trzeba było kupić 3 szt. a nie 2 żeby otrzymać rabat (moja wina). Podszedłem w zimie dosłownie pod bagażnik auta i przeczytałem paragon. Pani z Biedronki powiedziała o przerwaniu łańcucha ciepłowniczego i koniec tematu.
To jej powiedziałem, że jak wyjmę jogurt z lodówki i włożę do niej to też przerwałem łańcuch i co z tego, jogurt się zepsuł?
To strzeliła karpia... Zawinałem się i poszedłem, bo nie będę z głupią dyskutował.
Alvaro18/08/2020 08:36

Mi tak kiedyś nie chcieli przyjąć zwrotu jogurtów, bo trzeba było kupić 3 …Mi tak kiedyś nie chcieli przyjąć zwrotu jogurtów, bo trzeba było kupić 3 szt. a nie 2 żeby otrzymać rabat (moja wina). Podszedłem w zimie dosłownie pod bagażnik auta i przeczytałem paragon. Pani z Biedronki powiedziała o przerwaniu łańcucha ciepłowniczego i koniec tematu.To jej powiedziałem, że jak wyjmę jogurt z lodówki i włożę do niej to też przerwałem łańcuch i co z tego, jogurt się zepsuł?To strzeliła karpia... Zawinałem się i poszedłem, bo nie będę z głupią dyskutował.

Nie "z głupią". Takie wytyczne od sklepu, to i sprzedawca robi z siebie idiotę. Jak reklamowałem buty, to pierwsze pytanie brzmiało: do czego były używane? (!!!)
Po dłuższej wymianie zdań dowiedziałem się, że nie uznają reklamacji halówek, jeśli chodziło się po asfalcie (co na sens że względu na ścieranie podeszw). Tyle, że ja reklamowałem trekingowe że względu na przetarcie wyściółki... 🤪
Znajomy ma coś takiego już chyba 3 albo 4 rok na tarasie i nic się z tym nie dzieje
Cornykbr18/08/2020 09:26

Znajomy ma coś takiego już chyba 3 albo 4 rok na tarasie i nic się z tym ni …Znajomy ma coś takiego już chyba 3 albo 4 rok na tarasie i nic się z tym nie dzieje


Zwija na zimę?
roborob18/08/2020 07:10

Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na …Ten zakres temperatur to żart? 10-30 stopni = nie używać w zimę i zwijać na lato.


skladydrzewne.pl/ban…sc/
R_ade_K18/08/2020 07:21

Też zastanawiam się czy to nie żart jakiś, albo błąd w opisie.Z takimi obos …Też zastanawiam się czy to nie żart jakiś, albo błąd w opisie.Z takimi obostrzeniami, to najlepiej w ogóle tego z opakowania nie wyciągać...


Z tego co można przeczytać to jest świetne drewno, będę testować.

skladydrzewne.pl/ban…sc/
Rooblow18/08/2020 10:02

Zwija na zimę?


Nie poważny ?? Z tarasu cały rok korzyyssta
Trochę lipa z tym zakresem temperatur... Traci to sens.
A jak mam garaż 15m kw?
Więcej roboty niż kozysci
sąsiadka w bloku miała takie coś na balkonie, po 2 latach narzekała, że plastiki popękały
To wychodzi 66zl/m2 i wy to nazywacie promocją? Za tę cenę to mam deski albo płytki, tylko jakiś przygłup to może by i kupił ale nie rozumny człowiek
Edytowane przez: "HaniaDo__chania" sie 18.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst