Pobierz grę Hay Day i otrzymaj 10$ Amazon Coins
116°Zakończono

Pobierz grę Hay Day i otrzymaj 10$ Amazon Coins

16
sie 1. 2016
Po pobraniu gry otrzymasz 10$ do wydania w Appstore for Android.
EDYTOWANE:
Prawdopodobnie trzeba mieć podpiętą kartę płatniczą.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

16 Komentarzy
Jakieś info skąd (link)?

wykop.pl/wpi…am/
Edytowane przez: "Leonidas94" sie 1. 2016
Autor
@Leonidas94 kliknij w link idź do okazji to przeniesie Cię na stronę promocji z opisem.
Edytowane przez: "samojed" sie 1. 2016
Testował ktoś
Trzeba mieć jakieś specjalne członkostwo czy wystarczy się zarejestrować?
Jakaś instrukcja?
Edytowane przez: "Leonidas94" sie 1. 2016
Autor
@Leonidas94 napisane jest, ze każdy klient, który pobierze grę w określonym wyżej czasie (a nie posiadał jej wcześniej) otrzyma ten bonus. Domyślać się należy, że tak jak zawsze trzeba podłączyć kartę i podać amerykański adres.
We're sorry

You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions

Testujesie 1. 2016

We're sorryYou are not eligible to purchase this app due to geographical …We're sorryYou are not eligible to purchase this app due to geographical restrictionsWystarczy podać jakikolwiek adres z usa i po problemie (możesz wziąć jakiś z google maps). Osobiście polecam brać z Chicago albo Alaski, ze względu na brak dodatkowych podatków przy sprzedaży (w usa każdy stan ma inne), gdybyśmy w przyszłości chcieli coś na amerykańskim amazonie kupować.
stilgarsie 1. 2016

Wystarczy podać jakikolwiek adres z usa i po problemie (możesz wziąć jak … Wystarczy podać jakikolwiek adres z usa i po problemie (możesz wziąć jakiś z google maps). Osobiście polecam brać z Chicago albo Alaski, ze względu na brak dodatkowych podatków przy sprzedaży (w usa każdy stan ma inne), gdybyśmy w przyszłości chcieli coś na amerykańskim amazonie kupować.


Nie przechodzi.
Autor
@Testuje coś źle robisz. Poczytaj ten poradnik: pepper.pl/dys…801
Testujesie 1. 2016

Nie przechodzi.Ale co nie przechodzi? dodanie amerykańskiego adresu? Jakby co to adres powinien być realny. Jak już wcześniej pisałem najlepiej wziąć adres jakiejś restauracji, baru czy whatever z google maps.
stilgarsie 1. 2016

Ale co nie przechodzi? dodanie amerykańskiego adresu? Jakby co to adres … Ale co nie przechodzi? dodanie amerykańskiego adresu? Jakby co to adres powinien być realny. Jak już wcześniej pisałem najlepiej wziąć adres jakiejś restauracji, baru czy whatever z google maps.


Dodany adres nie daje możliwości zakupu aplikacji.
Testujesie 1. 2016

Dodany adres nie daje możliwości zakupu aplikacji.


Masz dodaną kartę płatniczą do konta? Zajrzałeś do poradnika zalinkowanego przez samojed? Jeśli wszystko zrobisz zgodnie z nim to nie ma bata, żeby nie działało. U mnie gra dodała się bez problemów. Tylko póki co żadnych coinsów do konta mi nie dopisali
Ja dostałem takiego maila :
"

"Thank you for your download of Hay Day from the Amazon Appstore. Your $10 Amazon Appstore credit has been added to your account and will expire in 30 days. This credit is usable towards your next purchase of an app, game, or in-app purchase sold by Amazon.com"

Grę dopierio pobrałem po tym mailu. Nigdzie w swoim koncie tych 10 $ nie widzę, ale jak zamówiłem coś za 1 $ to ściąga mi aplikacje i na maila przychodzi zamówienie w którym jest napisane :

Item Subtotal:$0.99
Promotions:-$0.99
Total Before Tax:$0.00
Tax Collected:$0.00
Grand Total:$0.00
Autor
Właśnie otrzymałem swoje kredyty. Do wykorzystania w ciągu 30 dni.
samojedsie 7. 2016

Właśnie otrzymałem swoje kredyty. Do wykorzystania w ciągu 30 dni.


gdzie widać otrzymane kredyty? dostałem @ "Thank you for your download of Hay Day from the Amazon Appstore. Your $10 Amazon Appstore credit has been added to your account and will expire in 30 days. This credit is usable towards your next purchase of an app, game, or in-app purchase sold by Amazon.com.r.html?C=9ZCS9L3OPLMI&K=A35DYANWF8BCMC&R"
tylko jak je wykorzystać skoro nie widać
@sebkin

Autor
@valdman. kliknij pod przyciskiem "Buy Now" link o nazwie "Redeem a gift card or promotion code" albo podczas zakupu aplikacji kredyty zostaną odliczone automatycznie. Przy czym ich nie ma wyświetlonych w zestawieniu "Your Coins Account".
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst