Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Pnb Paribas 200 zł do douglas za założenie konta + zestaw lego
-148°

Pnb Paribas 200 zł do douglas za założenie konta + zestaw lego

12
-148°
Pnb Paribas 200 zł do douglas za założenie konta + zestaw lego
maj 28.
Promocje konta BNP Paribas to zero ryzyka. Konto prowadzone jest za darmo, karta do niego też będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności miesięcznie. Może to być nawet drobna płatność na przysłowiową złotówkę.

Co więcej, warunki akcji są niesamowicie proste! 200 zł do Douglas + zestaw klocków Lego otrzymasz za założenie konta i następnie wykonanie 5 transakcji BLIK w czerwcu, 5 transakcji w lipcu oraz jeden wpływ 500 zł również w lipcu.

Z kolei po otrzymaniu nagród możesz zdecydować bez żadnych obaw, czy konto BNP spełnia Twoje wymagania. Jeśli jednak Ci ono nie odpowiada, to bez problemu możesz je zamknąć. W tym celu … wystarczy krótki telefon na infolinię banku!

Kto może skorzystać z akcji “Zgarnij podarunek”?
Możesz wziąć udział w akcji “Zgarnij podarunek”, jeśli od min. 12 miesięcy nie posiadasz konta osobistego BNP Paribas.

Wcześniejsze posiadanie konta nie wyklucza Cię z promocji. Posiadanie konta w BGŻOptima również nie jest przeszkodą do zgarnięcia nagród.
Aby otrzymać 200 zł do Douglas + zestaw LEGO:
W czerwcu 2020 r. wykonaj min. 5 Transakcji BLIK
W lipcu 2020 r:
Ponownie wykonaj min. 5 Transakcji BLIK
Zapewnij łączne wpływy na kwotę min. 500 zł na konto osobiste
Dodatkowo:

Do 20 sierpnia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagród
Do 25 sierpnia 2020 r. za pomocą otrzymanego linku i unikalnego kodu zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij adres do przesłania nagrody
To wszystko! Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto wraz z kartą do dnia przekazania nagród, tj. do 31 sierpnia 2020 r.

Pamiętaj, Twoje konto BNP Paribas będzie prowadzone za darmo wraz z kartą po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę.
Aktualizacje społecznościowe
BNP Paribas Okazje
12 Komentarzy
Zestaw LEGO o wartości 40 zł jakby co.
Morcinek28/05/2020 05:58

Zestaw LEGO o wartości 40 zł jakby co.


No to słabo
200 zł do douglas, czyli mniej więcej połowa ceny wacików w douglas
W Paribasie co promocja to słabsza . Jeszcze kilka m-cy temu za konto i pozyskanie klienta płacili 350 a nawet 400.
Można dać dwa minusy? Ten bank to gunwo
Aleksandra_Maj28/05/2020 09:36

Komentarz usunięty


Paribas nie jest bankiem pierwszego wyboru. Otwierasz konto, spełniasz warunki i zamykasz konto zgarniając premie. Powyższy bank ma bardzo kiepska ofertę produktów bankowych np. lokaty na żenująco niskim poziomie od 0,15 % do 0,6 %.
Mi jakiś czas temu nie wyszedł zlecony zaplanowany przelew a to powoduje, ze klient nie ma już zaufania do takiej instytucji finansowej.
Edytowane przez: "EzU" maj 28.
BNP zawsze minus, zlodzieje
Ja "zarobiłem" na poprzedniej promocji 400zł w 4 miesięce. Obecnie zamykam rachunek, wszystko przebiegło bez większych problemów. Jestem zadowolony i na pewno wrócę po następną promocję.
macka8928/05/2020 13:14

Ja "zarobiłem" na poprzedniej promocji 400zł w 4 miesięce. Obecnie za …Ja "zarobiłem" na poprzedniej promocji 400zł w 4 miesięce. Obecnie zamykam rachunek, wszystko przebiegło bez większych problemów. Jestem zadowolony i na pewno wrócę po następną promocję.


I to jest prawidłowe podejście
@Pepper promocja już nieaktualna. Dodałem nową, ale została w jakiegoś powodu odrzucona. Nowa promocja dotyczy vouchera o wartości 250zł na stacje ORLEN - link: nastacjikorzysci.bnpparibasplus.pl Proszę o aktualizację promocji.
Aleksandra_Maj06/06/2020 05:40

Komentarz usunięty


Dalej nic nie rozumiesz . Płacą premie - otwieram, testuję, spełniam warunki i... zamykam. Proste, nie? Skoro dałaś się naciągnąć na jakąś prowizję przy wymianie waluty to moja wina, czy Twoja? Nie prościej było przed skorzystaniem z ich jakiejkolwiek usługi sprawdzić tabelę opłat i prowizji?

Nie jestem ICH PRACOWNIKIEM. Oceniam okazję bo od tego jest pepper. Wiesz kim są łowcy (wyjadacze) wisienek?

Przy okazji wlascicielem Bnp Paribas nie jest Pan Cz. Wymienione przez Ciebie 2/3 banki należą do Pana Cz. ale jak dla mnie to pseudo banki.

Proponuję napić się melisy, na uspokojenie.
Edytowane przez: "EzU" cze 6.
Aleksandra_Maj06/06/2020 05:41

Komentarz usuniętyNigdzie nie napisałem, że polecam bank. Post dotyczy promocji i tylko do tego mogę się odwołać. Banku nie znam i na dłużej nie planuję się z nim wiązać. Dostanę nagrodę i spadam.

Piszesz, że nie chciałabyś mieć ani grosza w tym banku, a innym poście wspominać o stratach na wymianie. Wygląda na to, że coś ściemniasz... Żeby stracić na wymianie ponad 5k trzeba być bardzo słabym w rachunkach. Właśnie na takich ciołkach bank zarabia. Później jeden z drugim obwinia wszystkich, tylko nie siebie za brak logicznego myślenia. Pewnie jesteś jednym z cwaniaków-frankowiczów. Trzeba było brać w złotówkach!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst