Niestety, ta okazja już wygasła
Płyta witroceramiczna Mojlig @Ikea Gdańsk
318° Zakończono

Płyta witroceramiczna Mojlig @Ikea Gdańsk

299zł699zł-57%IKEA Okazje
15
318° Zakończono
Płyta witroceramiczna Mojlig @Ikea Gdańsk
sie 5. 2020Dostępność Pomorskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
IKEA OkazjeIKEA ikea katalog
Najlepsze komentarze
Używam indukcji od prawie 10 lat i nie zamieniłbym na nic innego... i nic mi sie nie przypala
15 Komentarzy
Jest jakiś powód dla którego lepiej byłoby kupić tego typu płytę niż indukcyjną ? Tak z ciekawości pytam po co takie jeszcze są produkowane...
Vvvvv05/08/2020 23:53

Jest jakiś powód dla którego lepiej byłoby kupić tego typu płytę niż indukc …Jest jakiś powód dla którego lepiej byłoby kupić tego typu płytę niż indukcyjną ? Tak z ciekawości pytam po co takie jeszcze są produkowane...Te nowe płyty indukcyjne (w cenach dostępnych dla przeciętnego Kowalskiego) mają już ciągłe grzanie na każdej wartości, czy tylko na najwyższych? Jeżeli dalej tylko na wysokich to daje Ci odpowiedź - pulsacyjne grzanie.
ZimnyŻuber06/08/2020 00:35

Te nowe płyty indukcyjne (w cenach dostępnych dla przeciętnego Ko …Te nowe płyty indukcyjne (w cenach dostępnych dla przeciętnego Kowalskiego) mają już ciągłe grzanie na każdej wartości, czy tylko na najwyższych? Jeżeli dalej tylko na wysokich to daje Ci odpowiedź - pulsacyjne grzanie.


Mają, przykładowo ta płyta co jest w Ikei za 1300 grzeje 'przerywając' tylko do około 4 poziomu, może 3 na polach wyższej mocy. Mogę sprawdzić jutro jeśli cię to ciekawi.
IreuN06/08/2020 00:39

Mają, przykładowo ta płyta co jest w Ikei za 1300 grzeje 'przerywając' tyl …Mają, przykładowo ta płyta co jest w Ikei za 1300 grzeje 'przerywając' tylko do około 4 poziomu, może 3 na polach wyższej mocy. Mogę sprawdzić jutro jeśli cię to ciekawi.


Jeżeli możesz, poproszę. Kupiłem dwa lata temu przenośną płytę indukcyjną (Gorenje). Z powodu tego przerywania wylądowała w kartonie na strychu. Moi znajomi mają stacjonarną płytę samsunga, jeżeli dobrze pamiętam (4 albo 5 letnią) i też tylko na wyższych wartościach trzyma stałą wartość grzania. Nie potrafię na czymś takim gotować , no może za wyjątkiem wody. Tylko ona mi się nie przypalała !
Używam indukcji od prawie 10 lat i nie zamieniłbym na nic innego... i nic mi sie nie przypala
Vvvvv05/08/2020 23:53

Jest jakiś powód dla którego lepiej byłoby kupić tego typu płytę niż indukc …Jest jakiś powód dla którego lepiej byłoby kupić tego typu płytę niż indukcyjną ? Tak z ciekawości pytam po co takie jeszcze są produkowane...


Aby nie wymieniać garnków.
patman06/08/2020 10:01

Aby nie wymieniać garnków.


Ok to jest argument ...sam musiałem odżałować super patelnię i do dziś już 3 wypróbowane w jej miejsce nie spełniają wymagań ;))
Kurcze akurat by sie przydala ale u mnie w ikei 699
patman06/08/2020 10:01

Aby nie wymieniać garnków.


W razie potrzeby istnieją podstawki pod garnki. Taka podstawka grzeje się od indukcji i oddaje ciepło do "tradycyjnego" naczynia.
Jest to mniej efektywne energetycznie i upierdliwe, ale jak ktoś ma swoją ulubioną patelnię, to może z tego skorzystać .

Drugim powodem jest to, że nie każdy może przy takiej kuchni indukcyjnej pracować - osoby z "rozrusznikiem" serca muszą unikać silnego pola elektromagnetycznego. Dla nich pozostają tylko takie płyty (i gaz, ale gaz już często nie jest prowadzony do nowych mieszkań).
becool06/08/2020 13:28

ale gaz już często nie jest prowadzony do nowych mieszkań).


Wrocław, wszystkie oddawane dookoła mnie domy mają gaz.
carlo49707/08/2020 14:50

Wrocław, wszystkie oddawane dookoła mnie domy mają gaz.


Ale chyba do grzania i wody w kotłowni, a nie do mieszkania.
MisiekWR07/08/2020 17:15

Ale chyba do grzania i wody w kotłowni, a nie do mieszkania.


Mam dom z 2018 roku od dewelopera i normalnie mam gaz na płycie w kuchni.
Fakt, w nowych mieszkaniach / blokach już przeważnie nie ma gazu, zwłaszcza jeśli ogrzewanie i ciepła woda z MPEC.
Co do pulsacyjnego grzania płyty. Przyznam, że przed zakupem nie zdawałem dobie dostawy, że tak może być. I to faktycznie przeszkadza. Mam płytę whirlpool.pl/w/p…350 i gdyby nie to, że tylko ta mieści się w otworze w blacie po wcześniejszej płycie gazowej to bym pewnie ja zmienił.
W Katowicach tez obnizka i troche ich jest
W Katowicach wczoraj dalej były dostępne
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst