Niestety, ta okazja wygasła 10 godzin temu.
-72°
Opublikowano 10 godzin temu

Płyta indukcyjna Electrolux Slim-fit LIR60433B 59cm

1 199zł1 339zł-10%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Piotr_Siwak
Dołączył w 2024
39
6

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Płyty indukcyjne

Znajdź więcej okazji Płyty indukcyjne

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Dobieraj wysokość temperatury tak precyzyjnie, jak składniki potrzebne do ugotowania wyśmienitej potrawy! Płyta indukcyjna posiada w panelu oddzielne przyciski „+” i „-”,które zapewnią ci bardzo precyzyjną regulację podgrzewania naczyń. Płyta posiada także funkcję Hob2Hood, za pomocą której automatycznie współpracuje z okapem Electrolux. Dzięki absolutnie nowej konstrukcji typu Slim i niespotykanej dotąd grubości łatwo zamontujesz ją w swojej kuchni, nawet jeśli posiadasz 12-milimetrowy bardzo cienki blat.
OleOle! Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika lukecz
    A ja jej nie polecam. Panel świruje gdy chociaż trochę stanie się wilgotny (np coś wykipi lub przetrzesz go szmatką) i odpala na maxa losowe pola (spalilo mi tak kilka garnkow). Płyta powinna w takiej sytuacji się wyłączyć Tak robiła moja stara Teka IR 641 dopóki nie zostałą potrzaskana
    Awatar użytkownika Zjadacz_cebuli
    Też ją mam i zawuażyłem, że gdy tepmeratura jest za wysoka dla granka to jest słyszalny dźwięk i zauwazyłęm właśnie, że w tym momencie zaczyna się dno przypalać w garnku.
  2. Awatar użytkownika Budniu
    Świetna płyta, mogę polecić. Używamy już drugiej tj. jedna została w mieszkaniu które sprzedaliśmy, a drugą mamy obecnie w nowym domu. U nas akurat obie są białe, ale to tylko kolor. Serwis Elektroluxa - wypas, zgłoszenie online i maks za 2 dni jest monter w domu (w pierwszej jedno stanowisko przestało współpracować, przyjechał i na poczekaniu zrobił).