Niestety, ta okazja już wygasła
Płyta indukcyjna Bosch PUE611BF1E (PowerBoost na 4 pola, wtyczka schuko) @ Zadowolenie
106° Zakończono

Płyta indukcyjna Bosch PUE611BF1E (PowerBoost na 4 pola, wtyczka schuko) @ Zadowolenie

1.249zł1.449zł-14% Darmowa dostawa DarmowaZadowolenie Okazje
Edytor 48
lut 16. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Płyta Indukcyjna Bosch PUE611BF1E za 1249zł z darmową dostawą dostępna jest w Zadowolenie.pl.

Cena regularna tego modelu to 1420-1449z.

Do obniżenia ceny musimy skorzystać w koszyku z kodu rabatowego -200zł: AGD200
73092-HJnNk.jpg
Płyta posiada wtyczkę schuko którą wpinamy bezpośrednio do gniazdka, dzięki czemu oszczędzamy około 200zł na specjalistę z uprawnieniami - bez nich gwarancja jest nieważna.

Informacje techniczne
 • Bezramkowa
 • Szerokość 59.2 cm
 • Wysokość 5.1 cm
 • Głębokość 52.2 cm
 • Budowa do zabudowy , indukcyjna
 • Sterowanie dotykowe
 • Liczba palników / pól grzejnych 4
 • Funkcje Sygnał dźwiękowy , Timer , Rozpoznawanie wielkości/obecności garnka , Booster , Wskaźnik ciepła resztkowego , Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Informacje o płycie
 • - Ø 180 mm, 1.8 kW (max. moc 3.1 kW)
 • - Ø 180 mm, 1.8 kW (max. moc 3.1 kW)
 • - Ø 145 mm, 1.4 kW (max. moc 2.2 kW)
 • - Ø 210 mm, 2.2 kW (max. moc 3.7 kW)
 • Ruszty Nie dotyczy
 • Moc przyłączeniowa 3.7 kW
 • Kolor czarny
 • Waga 11 kg
 • Gwarancja 24
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

48 Komentarzy
nie kupujcie plyt bez dedykowanych osobnych dla kazdego pola grzewczego sensorow do zmian stopnia podgrzewania.
Okotalut 16. 2018

nie kupujcie plyt bez dedykowanych osobnych dla kazdego pola grzewczego …nie kupujcie plyt bez dedykowanych osobnych dla kazdego pola grzewczego sensorow do zmian stopnia podgrzewania.

Zgadzam się z tym
Tylko kto Ci podbije gwarancję na uszkodzoną indukcję jak zajdzie taka potrzeba ?
Jak się okaże, że była źle podłączona to majster ma zawieszone uprawnienia na 3 miesiące + musi odbyć ponownie kurs SEP.
Dodatkowo wpinając bezpośrednio do gniazda a nie pod instalację 3 fazową mamy płytę grzewczą o niskiej wydajności. Ze zwykłego gniazdka można wyciągnąć ile 2-3kW podczas gdy z przyłącza 3 fazowego spokojnie wyciągniemy 7kw jakie dają nam płyty grzewcze. W tym wypadku będziemy mogli używać jednego palnika na raz inaczej moc zostanie rozdzielona.
Okota16/02/2018 12:45

nie kupujcie plyt bez dedykowanych osobnych dla kazdego pola grzewczego …nie kupujcie plyt bez dedykowanych osobnych dla kazdego pola grzewczego sensorow do zmian stopnia podgrzewania.


Mógłbyś rozwinąc dlaczego? Akurat jestem na kupnie takiej płyty. Dobrze rozumiem, ze chodzi Ci o to, że ta płyta ma na dole jeden "+/-" i przyciski do wybierania pola grzewczego i żeby tego unikać?
@Okota ma rację @adam45648 chodzi o to żeby zakres 1-9 + P, czy +- był osobny dla każdego pola jak np. w takiej płycie ikea.com/pl/…30/ Inaczej najpierw musisz kliknąć o które pole chodzi, a potem zmienić moc. W międzyczasie zdąży już wykipieć z garnka.
smacznyPierozeklut 16. 2018

Dodatkowo wpinając bezpośrednio do gniazda a nie pod instalację 3 fazową ma …Dodatkowo wpinając bezpośrednio do gniazda a nie pod instalację 3 fazową mamy płytę grzewczą o niskiej wydajności. Ze zwykłego gniazdka można wyciągnąć ile 2-3kW podczas gdy z przyłącza 3 fazowego spokojnie wyciągniemy 7kw jakie dają nam płyty grzewcze. W tym wypadku będziemy mogli używać jednego palnika na raz inaczej moc zostanie rozdzielona.Jest nawet napisane, że 3,7kw. Jak dla mnie to wada. No chyba, że ktoś chce korzystać w jednym momencie tylko z jednego, dwóch miejsc grzewczych...
No i by się zgadzało, przy standardowych bezpiecznikach 16A*230V=3680W

Właśnie, o co chodzi z tym osobnym sensorem zmiany stopnia? To, co napisał adam45648?
Też potwierdzam, że lepiej by było osobne sterowanie dla każdego pola. Dużo wygodniej. Co do podłączenia to musi to podbić wykwalifikowany instalator. Co do mocy przyłącza to w ciągu 4 lat zdarzyło może mi się 4 razy by automat się wyłączył. Bez problemu można używać 4 pół na 60% mocy i wszystko śmiga. Wątpię by była u kogoś potrzeba by na 4 palnikach jednocześnie gotować wodę w ciągu minuty.
Mam sterowanie jedno i nie ma z tym problemu ale z drugiej strony nigdy więcej jak dwa palniki nie działają. Nie jest to dla mnie problem i nic nie ucieka, bo ustawiam mniejszą moc jak nie pilnuje (co innego jak mój tata przyjedzie w gości, ile razy jest, tyle razy zupa zalewa płytę :D).
adam45648lut 16. 2018

Mógłbyś rozwinąc dlaczego? Akurat jestem na kupnie takiej płyty. Dobrze roz …Mógłbyś rozwinąc dlaczego? Akurat jestem na kupnie takiej płyty. Dobrze rozumiem, ze chodzi Ci o to, że ta płyta ma na dole jeden "+/-" i przyciski do wybierania pola grzewczego i żeby tego unikać?


popatrz na plyty electrolux zero problemow od wielu lat, no i mozesz je podlaczyc albo do gniazdka albo pod sile. kwestia przekrecenia jednej blaszki.
@adam45648@Okota Warto rzucić okiem na Ikeę - produkuje dla nich właśnie Electrolux, 5 lat bezpłatnej gwarancji, a ten model co podrzucałem wyżej nieźle się sprawuje (sam taki mam).
@Kaban Dzięki, zobaczę na ich płytę. Btw, A z piekarników też na coś warto uwagę zwracać z takich głupot co wkurzać później będą w użytkowaniu? Płyta i piekarnik to dwa sprzęty przy których nie za bardzo wiem czym się kierować.
@adam45648 Kupiłem najtańszy z termoobiegiem, który mi się podobał. Sprzedawcy twierdzą, że generalnie w piekarnikach za 800-1600zł płaci się za design, a powyżej tej kwoty dopiero są faktyczne plusy - gotowanie na parze, pyroliza itp. Ile w tym prawdy, nie wiem. Ja na Amice nie narzekam
Sprzęty z ikei to te same co w wolnej dystrybucji z tą różnicą że jest 5 lat gwarancji.
adam45648lut 16. 2018

@Kaban Dzięki, zobaczę na ich płytę. Btw, A z piekarników też na coś warto …@Kaban Dzięki, zobaczę na ich płytę. Btw, A z piekarników też na coś warto uwagę zwracać z takich głupot co wkurzać później będą w użytkowaniu? Płyta i piekarnik to dwa sprzęty przy których nie za bardzo wiem czym się kierować.od siebie polecam piekarniki z drzwiami typu szuflada, mam taki od 10 lat i nie wyobrażam sobie korzystania teraz z uchylnego. Nieraz z uchylnego korzystam u rodziców i wg mnie jest o wiele mniej wygodny.
Mam podobną płytę. Polecam. Nie ma żadnych problemów. Przy 4 palnikach ustawionych na maxa czasami słychać przełączanie płyty i nieznacznie spada moc. Płyta jest podłączona osobnymi przewodami do licznika.
Również szukam całego osprzętu do kuchni, co chodzi o płytę na chwilę obecną wybrałem taką:
Bosch PIE631FB1E
Według mnie ustawianie mocy 1-9 na tę chwilę to jest coś priorytetowego.
Teraz mam "+" "-" i to jest porażka.
TED8lut 16. 2018

Również szukam całego osprzętu do kuchni, co chodzi o płytę na chwilę obecn …Również szukam całego osprzętu do kuchni, co chodzi o płytę na chwilę obecną wybrałem taką:Bosch PIE631FB1EWedług mnie ustawianie mocy 1-9 na tę chwilę to jest coś priorytetowego.Teraz mam "+" "-" i to jest porażka.


Mam tę płytę. Jak coś Ci trzeba to pytaj rok używam
To napisz proszę ogólne wrażenia, dużo już czytałem o niej.
Jak ty oceniasz?
Moja lista sprzętu kuchennego na dzień dzisiejszy?
Jakieś opinie?
682722-v1odl.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst