Niestety, ta okazja już wygasła
Płyta gazowa do zabudowy Candy CVG75SWGNX @Euro
508° Zakończono

Płyta gazowa do zabudowy Candy CVG75SWGNX @Euro

699zł809zł-14% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
Edytor19
sie 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Płyta gazowa do zabudowy Candy CVG75SWGNX za 699 zł w Euro. Dostawa do salonów oraz domu jest darmowa.

Płyta dostępna również w OleOle!
oleole.pl/ply…tml

Wymiary (szer. x gł.) 74,5 x 51 cm
Pola grzewcze 1 palnik gazowy "wok", 4 palniki gazowe
Wykonanie płyty grzewczej szklane
Sterowanie płyty grzewczej mechaniczne - pokrętła na płycie grzewczej

286915-xd5yk.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
cin3k04/08/2020 13:09

... ale nigdy więcej nie kupiłbym już kuchenki gazowej, tylko indukcyjna.


Nie ma opcji. Tylko GAZ. Indukcja mi nie opali cebuli na niedzielny rosołek
19 Komentarzy
ciekawa opcja bo 5 palników, jakieś opinie?
tabo8904/08/2020 10:51

ciekawa opcja bo 5 palników, jakieś opinie?


Takie opinie że 3 garów koło siebie nie postawisz bo nie będzie miejsca
Siajomilepsze04/08/2020 12:37

Takie opinie że 3 garów koło siebie nie postawisz bo nie będzie miejsca


Chyba jak grochówkę dla wojska gotujesz. Jakiej wielkości Ty tam garnki chcesz pchać, skoro na 4 palnikach 4 się mieszczą, a tutaj 3 maja nie wejść.
DobraCebula04/08/2020 12:48

Chyba jak grochówkę dla wojska gotujesz. Jakiej wielkości Ty tam garnki ch …Chyba jak grochówkę dla wojska gotujesz. Jakiej wielkości Ty tam garnki chcesz pchać, skoro na 4 palnikach 4 się mieszczą, a tutaj 3 maja nie wejść.


Używałem podobnej przez dobre parę lat i naturalnie jak masz duży garnek/patelnię na środkowym palniku to zewnętrzne są dość ograniczone.
mrvl04/08/2020 12:49

Używałem podobnej przez dobre parę lat i naturalnie jak masz duży gar …Używałem podobnej przez dobre parę lat i naturalnie jak masz duży garnek/patelnię na środkowym palniku to zewnętrzne są dość ograniczone.


No tak, ale to tak samo jak na 4 palnikowy wrzucisz wok na jeden, to 2 obok też są średnio używalne, co najwyżej na najmniejszy garnek na sos itd.

A nikt Ci tutaj nie każe dawać największego na środkowy, więc jak dasz na boczny, to nadal jak sobie zablokujesz 2, to zostaje Ci 1 więcej niż w normalnej.
DobraCebula04/08/2020 12:52

No tak, ale to tak samo jak na 4 palnikowy wrzucisz wok na jeden, to 2 …No tak, ale to tak samo jak na 4 palnikowy wrzucisz wok na jeden, to 2 obok też są średnio używalne, co najwyżej na najmniejszy garnek na sos itd.A nikt Ci tutaj nie każe dawać największego na środkowy, więc jak dasz na boczny, to nadal jak sobie zablokujesz 2, to zostaje Ci 1 więcej niż w normalnej.


Oczywiście, nie mówię, że to jest jakaś tragedia, ale zwykle w 4 palnikowej ta odległość między 'kolumnami' jest nieco większa niż tutaj pomiędzy poszczególnymi.
mrvl04/08/2020 12:55

Oczywiście, nie mówię, że to jest jakaś tragedia, ale zwykle w 4 paln …Oczywiście, nie mówię, że to jest jakaś tragedia, ale zwykle w 4 palnikowej ta odległość między 'kolumnami' jest nieco większa niż tutaj pomiędzy poszczególnymi.


A no chyba, że, to wtedy kwestia czy wszystkie 5 są powciskane na maksa czy są jednak różnice w rozkładzie.
DobraCebula04/08/2020 12:56

A no chyba, że, to wtedy kwestia czy wszystkie 5 są powciskane na maksa c …A no chyba, że, to wtedy kwestia czy wszystkie 5 są powciskane na maksa czy są jednak różnice w rozkładzie.


To już chyba zależy od konkretnego modelu, także myślę, że lepiej jednak w ciemno nie kupować, bo można się rozczarować.
Ja mam 5 palników na kuchence 75 cm szerokości od siemens. Gotuje się super, miejsca nie brakuje, ale nigdy więcej nie kupiłbym już kuchenki gazowej, tylko indukcyjna. Utrzymać to w czystości to jest dramat. Dodatkowo środkowy palnik wok składa się z małego palnika i obwódki. Nie da się tego w środku praktycznie niczym umyć. Dodam, ze kuchenkę myje po każdym gotowaniu, wiec brud nigdy nie był jakiś zapieczony na amen. Czekam na moment i wymieniam na indukcyjną, którą wyciera się w 5 sekund, a i dużo szybciej podgrzewa np wodę w garnku.
DobraCebula04/08/2020 12:48

Chyba jak grochówkę dla wojska gotujesz. Jakiej wielkości Ty tam garnki ch …Chyba jak grochówkę dla wojska gotujesz. Jakiej wielkości Ty tam garnki chcesz pchać, skoro na 4 palnikach 4 się mieszczą, a tutaj 3 maja nie wejść.


Największy palnik jest na środku. Więc dajesz tam największy garnek. Wtedy zewnętrzne są bez sensu.
cin3k04/08/2020 13:09

... ale nigdy więcej nie kupiłbym już kuchenki gazowej, tylko indukcyjna.


Nie ma opcji. Tylko GAZ. Indukcja mi nie opali cebuli na niedzielny rosołek
Dodatkowy piąty palnik jest tak zwany WOK z podwójnym strumieniem ognia do szybszego i intensywniejszego gotowania. Pozostałe palniki wydają się być rzeczywiście za blisko Ale to jest problem niemal wszystkich płyt.
Ja mam płytę z 5 palnikami electroluxa i spisuję się idealnie, zdarzyło się, że wszystkie palniki były w użyciu na raz. Z pewnością do 4 palników nigdy nie wrócę.
Nie polecam nikomu kuchni gazowej jeśli tylko ma możliwość podłączenia indukcji. Zobaczcie sobie jak wyglądają gary i szafki po kilku latach gotowania na gazie...
Wychodzi na to że lepsza emaliowana niż szkło.
ale piękne głośniki !!!
Się zastanawiałem kto o zdrowych zmysłach kupuje kuchenkę gazową. Gaz to do grilla się nadaje.
Xava04/08/2020 18:54

Się zastanawiałem kto o zdrowych zmysłach kupuje kuchenkę gazową. Gaz to do …Się zastanawiałem kto o zdrowych zmysłach kupuje kuchenkę gazową. Gaz to do grilla się nadaje.U mnie na przykład często brak jest prądu (jak w kraju 3 świata), ale zawsze jest gaz Jest to dobry powód?
Xava04/08/2020 18:54

Się zastanawiałem kto o zdrowych zmysłach kupuje kuchenkę gazową. Gaz to do …Się zastanawiałem kto o zdrowych zmysłach kupuje kuchenkę gazową. Gaz to do grilla się nadaje.Bo żeby podłączyć indukcję trzeba mieć 3 fazy - koszt remontu, czas na załatwianie dokumentacji, na elektrykę itd. I wychodziże te często 4-5k musisz dać, chyba że robisz już remont to pewnie dodatkowe 1000 do remontu. DO tego wymiana często garnków itd też potrafi kosztować sporo.
A indukcja na 1 fazie to żart i tylko dla masochistów. To jest coś czego nie potrafię zrozumieć, jak można skazywać się na 1 fazową indukcję. Trzeba mieć anielską cierpliwość do tego.
Więc dla całej reszty która nie ma kupy kasy, czasu, nie remontuje mieszkania, waży piwa, przypala cebulkę itd - gaz jest nadal najlepszą, czesto też jedyną opcją.
Edytowane przez: "Loofah" sie 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst