Niestety, ta okazja już wygasła
Płyn do okularów antifog McNett Goggle Bright -60%
133° Zakończono

Płyn do okularów antifog McNett Goggle Bright -60%

24,93zł40,98zł-39%CQB Okazje
8
sie 12.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobry płyn do okularów. Stosuję go głównie do przeciwsłonecznych jak i do korekcyjnych. U mnie się sprawdza i okulary w ogóle nie parują. Ja kupiłem za 25,99 i uważam, że było warto za 9,94 bym się nie wahał. Spray bardzo dobrze rozpyla się po całej soczewce wystarczy jeden psik na soczewkę. Niektóre płyny które kupowałem trzeba było psikać kilkukrotnie na soczewkę aby uzyskać efekt. Jedynie niestety wysyłka kosztuje teraz już minimum 14,99 (wliczona) jednak jak ktoś dużo korzysta z tego typu płynów zdecydowanie warto zrobić zapas aby wyrównać koszt wysyłki.
Aktualizacje społecznościowe
CQB Okazje

Grupy

8 Komentarzy
Pracujesz w tym CBQ?
Jak długo działa? W sensie jak rano psiknę, to na drugi dzień rano znowu trzeba, aby to było skuteczne? (brak parowania) I czy aby na pewno ten płyn jest bezpieczny dla szkieł korekcyjnych (plastik)?
Korzystam z płynu do szkieł korekcyjnych marki Carl Zeiss. Lepiej nie ryzykować z takimi płynami "noname".
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" sie 12.
Dlaczego w cenę nie jest wliczona przesyłka? Nie da się w tej cenie kupić tego płynu.
Piotr_Q12/08/2019 09:48

Pracujesz w tym CBQ?


chciałbym tam pracować:) Bardzo lubię ten sklep i czasami mają ceny bardzo dobre. Akurat byłem dzisiaj rano u nich na stronie i na głównej zobaczyłem w polecanych promocjach a jakieś dwa miesiące temu kupowałem w regularnej cenie. Jak mi coś wpadnie w oko to zamieszczam. To akurat świetny produkt w dobrej cenie. Kiedyś Mcnett miał taki płyn Op Drops używany przez wojsko i był bardzo dobry ale był bez atomizera, to jak mi się wydaje jest jego nowsza wersja/cywilna wersja.
Sprawdzone płyny bardziej znanej marki pływackiej Arena na allegro po ~13/15zł chodzą normalnie na allegro często, niektóre oferty mają nawet smarta, a tutaj wysyłka sama 14zł
Polecam zakup alkoholu izopropylowego IPA 1l za 10-13zł np na alle.. stosuje się go do czyszczenia delikatnej optyki i elektroniki, po rozrobieniu wyjdzie 100 razy taniej

Ogromna uniwersalność

CLEANER IPA Izopropanol 99 jest to łagodny rozpuszczalnik organiczny. Alkohol izopropylowy jest wszechstronnym środkiem czyszczącym przydatnym w każdym domu oraz serwisie. Neutralny chemicznie wobec większości materiałów, nie pozostawia śladów ani smug, szybko odparowuje.

Używany przez profesjonalistów

Stosowany do czyszczenia złącz włókien światłowodowych - dokładne usunięcie z włókna wszelkich zabrudzeń pozwala na osiągnięcie niższego tłumienia podczas spawania. Ze względu na mieszalność z wodą stosowany jest także jako dodatek do paliw w celu zwiększenia rozpuszczalności w nich wody i zapobiegania powstawania korków lodowych w przewodach paliwowych urządzeń spalinowych. Często stosowany w myjkach ultradźwiękowych do ratowania zalanych telefonów, z wysoką skutecznością. Stosowany także przez e-palaczy głównie do czyszczenia atomizerów. Często stosowany ze szmatką z mikrofibry do odtłuszczania i zabezpieczania lakieru tuż przed nałożeniem wosku. Niezastąpiony przy usuwaniu starej pasty termoprzewodzącej w komputerach i laptopach przez serwisantów i overclockerów.

Zastosowanie

Świetnie nadaje się do czyszczenia głowic magnetycznych, napędów dyskowych, czytników płyt, soczewek i obiektywów, rolek gumowych, urządzeń mechaniki precyzyjnej, do zmywania wodoodpornych tuszy i markerów, do zmywania żywiczejących środków smarnych. Usuwa tłuszcz, smar, i inne zanieczyszczenia. idealny do czyszczenia optyki teleskopów, lornetek, lunet, obiektywów aparatów fotograficznych, obiektywów noktowizorów itp. Rozcieńcza farby, lakiery i żywice.
Ciekawe w czym lepszy od takiego LensVision czy Hayne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst