Niestety, ta okazja już wygasła

Płyn do czyszczenia zmywarek Domol, 250ml

wrz 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Płyn do zmywarek taniej od dziś. Stacjonarnie i online (w przypadku zamówienia online doliczane jest 25gr za pakowanie).

Skład: 5%-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera: środki konserwujące (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), kompozycje zapachowe.

Stosowanie:
Czyszczenie wewnętrznej komory zmywarki: Zmywarkę całkowicie opróżnić. Z zakrętki zdjąć folię ochronną. Proszę nie odkręcać zakrętki! Butelkę umieścić stabilnie w koszyku na naczynia lub sztućce zakrętka w dół. Nastawić normalny program mycia (65°C). Można zastosować także do czyszczenia uszczelek drzwiczek. Czyszczenie uszczelek drzwi od zmywarki: Butelkę otworzyć, nie zdejmować folii ochronnej z zakrętki. Zwilżyć szmatkę niewielką ilością płynu a następnie umyć nią uszczelki drzwiczek. Przy znacznym zabrudzeniu zostawić na krótki czas i przetrzeć do czysta. Po zakończeniu czyszczenia należy dokładnie opłukać ręce pod bieżącą wodą. 1 butelka (250 ml) = 1 użycie. Stosować co 2 miesiące. Płyn nie może być stosowany razem ze środkami do mycia naczyń, a tylko przy pustej zmywarce. Produkt nadaje się wyłącznie do stosowania w zmywarkach.

Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy