Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
2350° Zakończono
389
Opublikowano 18 września 2022

Plush pełny pakiet bez limitu i 115 giga internetu za 22,50 zł.

22,50zł
Avatar
Opublikowane przez sebagit
Dołączył w 2018
26
495

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W plusie, a dokładnie plush na kartę za 22,5 zl można mieć 115 giga Internetu i wszystko bez limitu. Jak...

1. Uruchamiamy bezpłatnie roczną ważność konta.kodem *136*11*10#
Przyda się bo telefon trzeba ładować małymi kwotami.

2. Uruchamiamy promocje Gigabajty na lata, dzięki, której co miesiąc otrzymamy 100 giga. Robimy to kodem *136*11*1500#, gigabajty z tej promocji kumulują się.

3 Uruchamiamy promocję 4 doładowania i gratis. Należy wysłać bezpłatnego SMSa na nr 8844 o treści: START

Ładujemy konto 4 razy po 6 zł. dostajemy gratis 10 zł.

Kupujemy pakiet wszystko bez limitu i 15 giga za 30 zł poprzez wpisanie kodu *136*11*9096#. Co czwarty miesiąc ładujemy konto kwotą trzy razy po 6 zł czyli 18 zl (12 zł mamy z poprzednich trzech miesięcy). Lepszej i tańszej oferty nie znalazłem.

W plus na kartę nie ma rocznej ważności konta, więc jak masz ofertę Plus, to proponuję zmienić taryfę na Nowy Plush. Poprzez kod *147*23#. Jest to płatne 5 zł.

Plus dobrze nam zrobił tą promocją 4 doładowania i gratis.. Dodatkowo ten korzystny zapis dotyczący doładowań bok.plus.pl/art…...

Jeśli korzystasz z oferty Plus na Kartę (w tym Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę) możesz skorzystać z promocji 4. Doładowania i gratis.

Aby otrzymać gratis, należy dokonać 4 doładowań na dowolną kwotę.
Do czwartego doładowania otrzymujesz pakiet kwotowy w odniesieniu do kwoty najniższego doładowania z czterech ostatnich wykonanych zgodnie z poniższymi przedziałami:

Doładowanie 5 zł – przyznanie pakietu kwotowego w wysokości 5 zł
Doładowanie od 6 zł do 10 zł – przyznanie pakietu kwotowego 10 zł
Doładowanie od 11 zł do 20 zł – przyznanie pakietu kwotowego 20 zł
Doładowanie od 21 zł do 30 zł – przyznanie pakietu kwotowego 30 zł
Doładowanie od 31 zł do 40 zł – przyznanie pakietu kwotowego 40 zł
Doładowanie od 41 zł do 50 zł – przyznanie pakietu kwotowego 50 zł
Doładowanie od 51 zł do 60 zł – przyznanie pakietu kwotowego 60 zł
Doładowanie od 61 zł do 70 zł – przyznanie pakietu kwotowego 70 zł
Doładowanie od 71 zł do 80 zł – przyznanie pakietu kwotowego 80 zł
Doładowanie od 81 zł do 90 zł – przyznanie pakietu kwotowego 90 zł
Doładowanie od 91 zł do 100 zł – przyznanie pakietu kwotowego 100 zł

Plus Więcej szczegółów na Plus
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

389 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Pięknie, koło rozwalil system znalazł luki, które na.maxa.mozna wykorzystać, szacun dla Ciebie i gratulacje, duzyyyyyyy plus (Edytowano)
  Avatar
  Przecież to już działa od kilku miesięcy
 2. Avatar
  Ten net działa w 5G?
  Avatar
  Autor
  Niestety nie, z 5G jest pakiet za 40 zł. Miesięcznie wychodzi to 29 zł. Najwygodniej ładować jest kwota 11 zł. 4 razy 11 płacisz 44 zl dostajesz bonus 20. W kolejnym miesiącu to samo. Trzeci miesiąc gratis 😁. Łącznie jest 120 giga internetu co miesiąc (Edytowano)
 3. Avatar
  Kolejna zmiana od 07.02.2023. Juz nie wystarczy polaczenie na 1gr.., zeby uniknac oplaty 3 zł.

  Opłata za utrzymanie numeru: Z cenników Plusa na kartę i Plusha na kartę zniknie opłata za brak aktywności. W jej miejsce pojawi się opłata za utrzymanie numeru. Dotyczy to taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę, JA + Na Kartę I, JA + Na Kartę, Plus na Kartę bez limitu, Plus na Kartę Więcej Do Wszystkich, Plus na Kartę Więcej Internetu i SMSów, Plus na Kartę Więcej w Plusie, Plus na Kartę Więcej przez Rok, Plus na Kartę, Nowy Simplus, Simplus, Twój Profil, Team 7, Easy, 36.6, PiszMów Dobowy, Sami Swoi, iPlus na kartę, Nowy Plus Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę oraz JA + Internet Na Kartę, a także Nowy Plush, Plush bez limitu i Plush na Kartę. Identyczna opłata jest również wprowadzana w sieci wRodzinie, której operatorem również jest Polkomtel.

  Opłata za utrzymanie numeru wyniesie 5 zł, czyli będzie wyższa od opłaty za brak aktywności (3 zł). Będzie ona pobierana po upływie 30 dni (720 godzin) od ostatniego wydatku na koncie, jeśli suma wydatków w ciągu 30 dni (720 godzin) nie przekroczy 5 zł. Kwota ta uwzględnia:

  • wydania z wartości konta łącznie min. 5 zł na połączenia głosowe, wiadomości SMS/MMS oraz Internet,
  • doładowania konta,
  • zakup usług/pakietów (przy czym korzystanie z zakupionych usług/pakietów nie jest traktowane jako wydatek na koncie uzytkownika).

  W przypadku wydanie w ciągu 30 dni mniejszej kwoty niż 5 zł, opłata za utrzymanie konta zostanie pomniejszona o tę kwotę. Na przykład, jeśli użytkownik wyda 4 zł, opłata za utrzymanie konta wyniesie 1 zł.

  Jeżeli stan wartości konta użytkownika na moment pobrania opłaty za utrzymanie numeru w sieci wynosi mniej niż wysokość tej opłaty, będzie ona pobierana w wysokości salda konta. Włączona promocja „Rok ważności konta” nie zwalnia od ponoszenia opłat za utrzymanie numeru. W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków,
  Avatar
  czyli jak w play
 4. Avatar
  A jakaś najlepsza oferta na nielimitowane rozmowy/smsy i parę giga co miesiąc? Mini 3 w Virginie nie wystarcza
  Avatar
  najlepsza oferta dostępna na rynku która jest bezproblemowa i nie wymaga kupowania nowych simek itp to chyba będzie lyka mobile
  przy zakupie miesięcznym 20zl natomiast przy opłacie za rok z góry 13,60zl za unlimited rozmowy i sms
  35gb neta
  10839846-OhmVA.jpg
 5. Avatar
  Testował ktoś to? Bo u mnie to 10 zl wchodzi na jakieś konto promocyjne z którego nie mogę kupić pakietu
  Avatar
  Autor
  Używam i działa. Z konta promocyjnego można kupować pakiety. Jest wyraźny zapis w regulaminie

  §4 Działanie Gratisu

  1. Gratis może być wykorzystany przez Abonenta w ciągu kolejnych 720 godzin (30 dni) począwszy od momentu aktywacji Gratisu. 2. Gratis można wykorzystać na wszystkie usługi dostępne dla Abonentów z wyjątkiem usług o podwyższonej opłacie. Wartość Gratisu może być wykorzystana do uiszczania opłat za aktywację usług, promocji i pakietów oraz opłat cyklicznych za ich odnowienie.
 6. Avatar
  Zna ktoś jakąś ciekawą ofertę na kartę SIM z roczną ważnością internetu po doładowaniu? Pytam bo chce schować przenośny router wifi w samochodzie aby Spotify od razu się z nim łączyło. Nie ukrywam że mnie męczy ciągle włączanie Hotspota na smartphonie...
  Avatar
  Autor
  Przenieś numer do Orange. Będziesz miał roczna ważność bonusu za doładowanie. Za każde 5 zł doładowane z aplikacji dostaniesz 21 giga
 7. Avatar
  Można przenieść numer z play do tego plusha i wtedy skorzystać z tej promocji która jest tutaj opisana?
  Avatar
  Autor
  Można , przy przeniesieniu masz trzy miesiące bez opłat pakiet.
 8. Avatar
  Trochę nie rozumiem, zrobiłem krok po kroku co miałem zrobić. Doładowałem 4x6zł i kupiłem pakiet za 30zł, na koncie zostało mi 4zł. W poście jest napisane że trzeba doładować co 4 miesiące 3x6zł... (18zł) bo kolejne 12 zosstanie z poprzedniego miesiąca. I tutaj nie rozumiem. Jak mając 4zł na koncie w przyszłym miesiącu mam opłacić ten pakiet za 30zł?
  Avatar
  1 2 3 miesiąc ładujesz 4x6, i zostaje ci z tego 12zl które w 4 miesiącu uzupelnisz 3x6 co łącznie da 30.

  Czyli 3x 24zl + 18zł (koszt doładowań przez cztery miesiące) wychodzi srednio 22.50.
 9. Avatar
  Nie wiem czy zadziała, ale przenosząc numer można włączyć dowolny no limit za free na 3 miesiące włącznie z pakietem 5G. Więc za 5zł( rok ważności konta) by było 100GB z promocji "Gigabajty na lata" też za free przez 3 miesiące. Aktywując promo na start i promo za zgody wyszło by ponad 420GB w pierwszym miesiącu. Może już ktoś to przerabiał? (Edytowano)
 10. Avatar
  Poleci ktoś Plusha? Kończy mi się abo w Play i myślałem o jakimś tanim do 30 dyszek.
  Avatar
  Ja póki co mam Orange na kartę. Płace raz w roku 300 zł (czyli 25 na miesiąc) i za to mam 1 tera internetu (w sumie to 2 jak włącza się przez aplikację) plus coś tam w roamingu i rozmowy plus smsy za free. Wygodne o tyle, że mimo iż na kartę to na cały rok mogę zapomnieć. Po prostu doładowuje za 300 i włączam w aplikacji usługę która kosztuje te 300 zł.
 11. Avatar
  Ja mam fakt mobile za 9 zł 300/300 min / SMS i w drugim slocie Orange 25+20gb za 5 co miesiąc lub nowy starter internetu z różnych sieci za 5/10 zł. Sumarycznie 14/19 zł za miesiąc. Jak ktoś nie używa nr do dzwonienia to pakiet za 3zl ma 50 min+ co tygodniowe bonusy od fakt i 90min mamy za 3 zł.
  Avatar
  Jaka to oferta z Orange ten 25+20 za 5?
 12. Avatar
  Ktoś wie ile tam miesięcznie wychodzi internetu w ue?
  Avatar
  W pakiecie "Bez limitu i 20GB 5G" jest 6,9GB.
 13. Avatar
  Btw. Działa jeszcze 200gb na start dla nowych SIM. Trzeba wyrazić zgody marketingowe. SMS "Zgoda" pod 80600.
  Avatar
  Zgodę można w każdej chwili wycofać. Już nie spamuje
 14. Avatar
  Autor napisał, że w plus na kartę nie ma rocznej ważności konta - ależ owszem jest: plus.pl/kon…rok
 15. Avatar
  Rozumiem że ta oferta może zostać w każdej chwili zmieniona? Mam zamiar przenosić numer, zastanawiam się nad plushem i orange, ale ciekawe czy nie wyjdzie szybka "łatka" do tej promocji ze względu na popularność.
  Avatar
  jeżeli aktywujesz do 15 października (regulamin) to będzie działać najbliższy rok
 16. Avatar
  Po wpisaniu kodu na "gigabajty na lata" pojawia się komunikat: usługa niedostępna, sprawdź : 1) czy masz wymagane środki 2) Czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji

  ... a mam ponad 50zł (Edytowano)
  Avatar
  Masz aktywny pakiet za minimalną kwotę 30 złotych?
 17. Avatar
  jest chyba w opisie instrukcji błąd? tym którym mimo włączonej promocji 1500gb podaje 0gb i nie dodaje darmowych 100gb mimo aktywowanego pakietu mówi regulamin

  "znajdować się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (tj. w okresie, w którym może wykorzystać Wartość konta i korzystać z Usług)"

  Czyli aktywując kodem "1500gb na lata" trzeba mieć jakieś środki na koncie i aktywne rozmowy wychodzące. ten warunek jest spełniony dla nowych starterów czy przenoszących numer, ale leżaki szufladowe zazwyczaj mają 0 zł i zablokowane wychodzące. w takim przypadku przed aktywacja promocji "4 doladowania i gratis" i 1500 gb należałoby doładować się za 5 zł
  Avatar
  nie ma chyba nigdzie warunku, ze trzeba sie doladowac wczesniej 4x itd. Ja mam aktywne konto z ok 250 zl wiec nie doladowywalem i aktywowalem pakiet za 30 zl wiec nie tu problem. Inna osoba z tego co widze ma podobnie
 18. Avatar
  A przy okazji : jak doładować za 6zl? Z Getin banku nie idzie. Pojawia się : "wystąpił nieoczekiwany błąd. "
  Avatar
  doladuj przez strone plus
 19. Avatar
  Super oferta Szukałem czegoś do routera, więc sam Internet, najlepiej za ok. 20zł i pakiet ok. 100GB.

  Na razie nie widzę nic lepszego, pomijam oferty jednorazowe np. z nową kartą SIM co miesiąc. Play chyba zamknął ofertę abonamentową 20zł za 100GB, T-Mobile ma taką samą, po przekroczeniu jest prędkość do 1Mb/s lub ewentualnie dopłata 20zł za 20GB.

  Do tego Plusha jest kilka bonusów na start, o jedynych niektórzy już wspominali, choć nie wiem dlaczego każdy taki tajemniczy i nikt nie napisał jak je włączyć.

  Bonusy za zgody marketingowe
  1. Internet 200GB - wyślij "ZGODA" na 80600
  2. Doładowanie 5 zł - wyślij "ZGODA" na 80066 (możne być wykorzystane na zakup pakietu)
  3. Internet 100GB - wyślij "100GB" na 80600

  Pewnie trzeba wybrać między punktem 1 i 2. A punkt trzeci łączy się z pozostałymi (Edytowano)
Avatar