Niestety, ta okazja już wygasła
DriveShaper: Plugin DAW przeceniony chwilowo o 100%
809° Zakończono

DriveShaper: Plugin DAW przeceniony chwilowo o 100%

ZA DARMO180zł Darmowa dostawa Darmowa
14
gru 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Do końca miesiąca, z kodem zn1v9 możecie zdobyć całkowicie za darmo, na licencji dożywotniej, komercyjny plugin do programów do tworzenia muzyki DriveShaper.

Plugin służy do dopieszczania naszych utworów, by nadać im profesjonalnego szlifu i brzmienia. Podbarwia dźwięki w stworzonej muzyce, dodając im wyrazistości, ciepła, precyzyjności itp. za pomocą rysowalnych krzywych dźwięku.
Można też wybrać jeden z 10 różnych stylów przesterowania opracowany w narzędziu.
Wg opisu na stronie: DriveShaper używa w tym celu najwyższej jakości procesora DSP, aby uzyskać naprawdę dobry dźwięk, na którym polegają profesjonaliści.

Początkowa cena regularna za którą kupujemy narzędzie to niemal 180 zł, tak więc podczas zakupu, w trzecim kroku, tuż przed jego zatwierdzeniem pamiętajcie wpisać/wkleić kod do pola DISCOUNTS i potwierdźcie to przyciskiem Recalc, by wasza cena spadła do całkowitego 0.

Uwaga! po drodze pojawi się prośba o wybranie dodatkowego gratisowego pluginu (jeden z kilku do wyboru), ale po zdenominowaniu ceny kodem, niestety ten dodatek wam się nie pojawi na liście zakupów gdyż jest on dodawany tylko wtedy gdy zapłacicie za coś bez użycia wirtualnych pieniędzy czy rabatów.
Otrzymacie jedynie DriveSharpera.
PS. Dodatki gdyby komuś zależało można zdobyć kupując cokolwiek (np za 4$), uważajcie tylko wtedy czy nie jest to jakiś bank do któregoś z dodatków bez którego nie ruszy...

Miłego pobierania i korzystania!
Aktualizacje społecznościowe
System Requirements:
Mac
  • Mac OS X 10.8 or later (64-bit only)
  • VST or AU host sequencer
Windows
  • Windows 7, 8 or 10 (32 & 64-bit)
  • VST host sequencer
14 Komentarzy
Prześlij Komentarz