Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Plecak zwijany The North Face Flyweight Pack (Asphalt Grey/Black oraz Monterey Blue)

kwi 28. 2022
W cenie 139,30 zł dostępny również w kolorze Monterey Blue: thenorthface.pl/sho…BH7

Plecak The North Face Flyweight Pack uszyty z technicznego materiału Cordura® posłuży Ci przez wiele sezonów. Jego uniwersalna budowa doskonale sprawdzi się podczas codziennych wyjść do pracy czy na zakupy oraz podczas rekreacyjnych jednodniowych wycieczek.

Zaletą modelu The North Face Flyweight Pack, który widzisz na powyższych zdjęciach, jest możliwość spakowania całej konstrukcji do jego własnej kieszeni. Otrzymasz w ten sposób drobny pakunek, który zmieści się w każdym większym bagażu.

Materiał główny stanowi dobrze znana ze swojej wytrzymałości nylonowa tkanina Cordura®. Jej właściwości są wysoce odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, w tym przetarcia, które negatywnie wpływają również na walory wizualne. Zewnętrzną warstwę plecaka The North Face Flyweight Pack pokryto hydrofobową powłoką DWR, która zwiększa ochronę materiału przed wilgocią i spowalnia proces przenikania wody do jego struktury. Jej skład pozbawiono szkodliwych związków PFC, które podczas rozkładu przyjmują stan gazowy i przenikają do atmosfery, odpowiadając za efekt cieplarniany.

Sama budowa plecaka Flyweight Pack charakteryzuje się minimalizmem. Znajdziesz tutaj pojemną komorę główną zapinaną zamkiem, charakterystyczną przegrodę przednią wykonaną z elastycznej siatki oraz praktyczne kieszenie boczne dedykowane na napoje. Wszystko zwieńczają zintegrowane pasy naramienne wykonane z oddychającej siatki. Możesz je indywidualnie regulować i cieszyć się poczuciem świeżości, nawet gdy przyjdzie Ci spacerować w wysokich temperaturach.

Plecak The North Face Flyweight Pack - najważniejsze cechy:
  • Miejski model uszyty z wytrzymałej technicznej tkaniny nylonowej Cordura®;
  • Optymalna pojemność wynosząca około 17 litrów;
  • Materiał zewnętrzny pokryty hydrofobową powłoką DWR wolną od PFC;
  • Możliwość złożenia całej konstrukcji do jej własnej kieszeni;
  • Pojemna komora główna zapinana zamkiem;
  • Zewnętrzna elastyczna kieszeń wykonana z siatki;
  • Dwie praktyczne kieszenie boczne dedykowane na butelki;
  • Regulowane pasy naramienne wykonane z siatki;
  • Kontrastowe logo The North Face
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
25 Komentarzy
Prześlij Komentarz