Niestety, ta okazja już wygasła
Plecak ze sznurka - zrób to sam
132° Zakończono

Plecak ze sznurka - zrób to sam

103zł129zł-20% 15zł
21
132° Zakończono
Plecak ze sznurka - zrób to sam
lis 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestaw do zrobienia samemu plecaka ze sznurka. Kupujemy zestaw i samodzielnie dziargamy plecak np. dla dziecka. Polecam jak sie komuś nudzi na kwarantannie, to moze zrobić coś oryginalnego. 🙃

324613.jpg324613.jpg
Opis ze strony:

"Szukasz dla siebie odpowiedniego hobby? Chciałabyś spróbować przygodę z szydełkowaniem? A może poszukujesz oryginalnego, kreatywnego prezentu? O! - a może jesteś mamą i chcesz sprawić córce przyjemność, własnoręcznie wykonanym plecakiem?
Możliwości jest wiele, ale najlepszy wybór tylko jeden
W kolorowym pudełku mieści się wszystko, co jest potrzebne do wykonania pięknego worka na szelkach. Co ważne - instrukcja została napisana z myślą o osobach, które dopiero zaczynają, lub są na początku drogi związanej z szydełkowaniem.

Wymiary gotowego rękodzieła są następujące: szerokość 21 cm, długość 28 cm, szerokość dna 6,5 cm. Szelki są regulowane i mają długość max 90 cm.
Do wyboru masz aż 7 wersji kolorystycznych dna plecaka.

Oczywiście w razie dodatkowych pytań odnośnie wykonania plecaka, polecam kontakt przez Facebooka. Odpisuję możliwie szybko, chyba, że akurat śpię lub jem - wtedy nikt i nic nie jest w stanie mnie odciągnąć od tych przyziemnych przyjemności "
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz