Niestety, ta okazja już wygasła
PLECAK WSPINACZKOWY ORBIT 26 L PACK RECCO BLACK Jack Wolfskin
433° Zakończono

PLECAK WSPINACZKOWY ORBIT 26 L PACK RECCO BLACK Jack Wolfskin

273,12zł478zł-43% Darmowa dostawa DarmowaWildberries Okazje
39
433° Zakończono
PLECAK WSPINACZKOWY ORBIT 26 L PACK RECCO BLACK Jack Wolfskin
lis 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Siema,
brałbym ten plecak, ale nie będę po mieście z nim latał :/ a szkoda, bo cena fajna - taka nie za wysoka
Opis ze strony producenta. Wklejam też więcej zdjęć pod spodem. Mam nadzieję, że ktoś kupi i cebula się nie zmarnuje, bo to grzech!


Po prostu ruszyć przed siebie i cieszyć się pięknem natury: do ORBIT 26 PACK RECCO można zmieścić i dobrze oraz wygodnie rozmieścić wszystko, co potrzebne na wyprawach. Atrakcyjny pod względem bezpieczeństwa: zintegrowany chip namierzający RECCO.

Aby zostać odnalezionym przez system namierzający RECCO, nie musisz się nigdzie rejestrować. Dodatkowo całkowicie nie wymaga konserwacji. W większej części Alp, w Austrii, Skandynawii, USA i Kanadzie, służby ratownicze są już wyposażone w urządzenia do wyszukiwania RECCO.

Na nieutwardzonych drogach, stromych ścieżkach oraz podczas wędrówki w letni dzień – plecaki ORBIT RECCO zapewniają komfort, swobodę ruchów oraz bardzo dobrą wentylację. Ich system nośny ACS jest szczególnie wygodny w wymagających warunkach. Do pleców przylega bowiem tylko przepuszczający powietrze materiał siatkowy, a materiał główny plecaka nie styka się z ciałem. Dzięki temu plecak pewnie przylega do pleców, a użytkownik wcale nie poci się przez to mocniej.

Mając ORBIT 26 PACK RECCO, doskonale się wygląda i ma się wgląd w zawartość: komora główna oraz dolna zapewniają dużo miejsca na kurtkę polarową itp. Małe przedmioty można z powodzeniem schować do przejrzystej i łatwo dostępnej komory w klapie i kieszeni przedniej.

Dodatkowo plecak ma praktyczne, wyposażone w zamek błyskawiczny kieszenie w pasie biodrowym na baton energetyczny, smartfon oraz wszystko, co musi być natychmiast dostępne. Prawą kieszeń można również przekształcić w kieszeń na butelkę: wystarczy otworzyć zamek błyskawiczny i rozłożyć elastyczną siatkę. Gumowa opaska chroni butelkę przed „wyskoczeniem”.


Informacje dodatkowe:

 • ACS: elastyczny, klasyczny system nośny zapewniający efektywną wentylację pleców dzięki zastosowaniu materiału siatkowego, który tworzy odstęp między plecami a plecakiem, ze specjalnie uformowanymi, ergonomicznymi paskami na ramiona
 • system RECCO: zintegrowany na stałe i bezobsługowy chip, umożliwiający lokalizację przez służby ratunkowe
 • regulowany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
 • regulowany pas biodrowy
 • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych
 • system kompresji po bokach
 • duża komora główna z kieszenią wewnętrzną (jednocześnie miejsce na bukłak), komora w spodzie, kieszeń przednia, przegroda w klapie z kieszenią wewnętrzną i karabińczykiem na klucze, 2 elastyczne kieszenie zewnętrzne z siatki, kieszeń w pasie biodrowym, rozkładany uchwyt na butelki
 • elementy do zamocowania bukłaka (doprowadzenie i mocowanie wężyka)
 • zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy w kieszeni na spodzie
 • CROSS RIP 210D: bardzo lekka, mocna i wytrzymała na rozdarcia tkanina ze wzmacniającymi nićmi (materiał główny i spód)
 • DELRIN: materiał odporny na obciążenia dynamiczne (stelaż)

320679.jpg

320679.jpg

UWAGA! Przed zakupem sprawdź tę dyskusję -> pepper.pl/dys…801
Aktualizacje społecznościowe
Sklep jest kontrowersyjny. Dyskusja na jego temat:
pepper.pl/dys…801
Najlepsze komentarze
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz