Plecak The North Face Jester 27 l (Aviator Navy Light Heather-Vintage White)

lip 7. 2022
Za 179,40 zł dostępny również w kolorze MID GREY DARK HEATHER\TNF BLACK


552078-vqvLs.jpg

Darmowa dostawa do punktów odbioru.

552078_1.jpg

Plecak The North Face Jester to model, który sprawdzi się równie dobrze podczas codziennego wykorzystywania jak i krótkich weekendowych wyjazdów. Połączenie wysokiej jakości materiałów z wieloma przemyślanymi rozwiązaniami pozwala w sposób komfortowy i bezpieczny przenosić nasze niezbędne przedmioty.

Marka The North Face tworząc ten plecak, sięgnęła po proekologiczne materiały. Aż 50% poliestru potrzebnego do uszycia tego plecaka pochodzi z recyklingu. Wybierając go, masz realny wpływ na środowisko naturalne i podejmujesz zrównoważoną decyzję zakupową.

Plecak miejski The North Face Jester został wykonany z wytrzymałego i lekkiego poliestru o wysokiej gęstości wynoszącej 600 denierów. 50% włókien potrzebnych do jego uszycia pochodzi z recyklingu, co sprawia, że jest to ekologiczny wybór. Zamki wykorzystane w konstrukcji pochodzą od renomowanej japońskiej firmy YKK®. Duża komora główna jest w stanie pomieścić książki i zeszyty potrzebne na uczelnię lub kurtkę i drugie śniadanie do pracy. Od Ciebie zależy, gdzie zabierzesz ze sobą ten plecak. Dla osób, które poruszają się po mieście również po zmroku, zdecydowano się na umieszczenie elementów odblaskowych. Pozwolą one pozostać widocznym w ciemności, zwiększając bezpieczeństwo właściciela plecaka.

Plecak miejski The North Face Jester to idealny plecak do codziennego użytkowania. Jego zwarta konstrukcja pozwoli przeciskać się w tłumie osób, ułatwiając sprawne poruszanie się po mieście. Na uwagę zasługuje również fakt, że mocna tkanina, z jakiej wykonano plecak, została pokryta impregnatem DWR PFC Free, który nadał jej właściwości hydrofobowe. Oznacza to, że woda nie wsiąka w materiał, lecz swobodnie po niej spływa. Wykorzystane rozwiązanie tak jak i tkanina jest ekologiczne, ponieważ nie zawiera w swoim składzie wyjątkowo niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska fluorowęglowodorów.

Plecak The North Face Jester - najważniejsze cechy:
 • Plecak wykonany z lekkiej, wytrzymałej i ekologicznej tkaniny, która w 50% pochodzi z recyklingu;
 • Tkanina posiada hydrofobowe właściwości ze względu na zastosowanie impregnatu DWR PFC Free;
 • DWR PFC Free jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ nie zawiera fluorowęglowodorów;
 • System nośny to FlexVent™, który zapewnia odpowiednią regulację i wysoki poziom komfortu;
 • Dedykowana przegroda na laptopa 15”;
 • Duża komora główna, idealna na książki i zeszyty;
 • Przednia komora z wyściełanym rękawem na tablet oraz kieszenią zapinaną na zamek;
 • Gwizdek ratowniczy przy pasie piersiowym;
 • Wygodna wyściełana rączka, do przenoszenia plecaka;
 • 2 boczne kieszenie z siateczki w sam raz na butelkę z wodą;
 • Odblaski na bocznych kieszeniach, ramiączkach i na uchwycie na oświetlenie rowerowe zapewniają widoczność z każdej strony;
 • Zastosowano tutaj zamki renomowanej firmy YKK®;
Aktualizacje społecznościowe

26 Komentarzy