Niestety, ta okazja już wygasła

Plecak Osprey Farpoint 70l, 40l link w opisie

sty 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Super plecak Osprey Farpoint 70.
Trzeba być zalogowanym do zalandolounge !!!
Możliwość obniżenia o 50zł kodem: 10JAN22 (trzeba dodać jakiś towar do wartości koszyka 350zł)
Kategoria outdoor.

Pod tym linkiem jest Osprey Farpoint 40 za 249zł.
zalando-lounge.pl/cam…C11


495772_1.jpg

Zalando Lounge - dlaczego nie widzę okazji?

- Aby wyświetlić produkt na w Zalando Lounge, musisz być zalogowani na konto klienta. Darmowe konto w sklepie założysz tutaj -> zalando-lounge.pl/ Jeśli posiadasz konto w Zalando, możesz także użyć tych samych danych do logowania.

- Jeśli posiadasz aplikację mobilną Zalando Lounge, linki prowadzące do okazji otwieraj w przeglądarce mobilnej - w innym wypadku otworzy się strona główna w aplikacji.
Aktualizacje społecznościowe
PiusXIII
Z kodem dostawa gratis i -40pln MWZ 350 pln
12h do końca

Osprey Farpoint 40 łączy w sobie zalety plecaka i torby podróżnej i jest idealnym rozwiązaniem transportowym na długie wyjazdy. Wymiary plecaka zostały zoptymalizowane pod kątem spełniania wymogów bagażu podręcznego większości linii lotniczych. Dzięki zastosowaniu super lekkiego stelaża LIGHTWIRE™ FRAME i najnowszej generacji materiałów 210D Nylon Mini Hex Diamond Ripstop przy pojemności wynoszącej 40 litrów waży jedynie 1440 gram! Walizkowy sposób pakowania i chowana uprząż czyni go nieodzownym towarzyszem każdej dalszej wyprawy turystycznej. Dostęp do pojemnej komory głównej zabezpieczony jest szerokim zamkiem błyskawicznym, którego końcówki można spiąć kłódką i zabezpieczyć przed kradzieżą. W jej wnętrzu znajdują się pasy do kompresji wyposażenia i kieszeń siatkowa. Od frontu plecak posiada obszerną kieszeń wyposażoną w osobne, miękko wyściełane przegrody przeznaczone do transportu laptopa i tabletu. Zabezpieczona suwakiem kieszeń zewnętrzna oraz dwie kieszenie elastyczne umożliwiające łatwy dostęp do drobnych akcesoriów. Osprey Farpoint 40 wyposażono w system nośny, pozwalający nosić go jako plecak, lub po schowaniu za umieszczoną od strony pleców klapą jako torbę, rozwiązanie to jest przydatne podczas transportu w luku bagażowym w samolocie, lub bagażniku samochodu. Dołączony pas naramienny i dwa miękko wyściełane uchwyty ręczne ułatwiają podnoszenie i transport plecaka gdy uprząż jest schowana. Pasy kompresyjne umieszczone od frontu pozwalają na dopasowanie objętości plecaka do przenoszonego ekwipunku. Rozmiar plecaka Długość pleców M/L 46-56 cm Detale: chowany system nośny stelaża LIGHTWIRE™ FRAME szeroki zamek komory głównej ułatwia dostęp regulowany pas piersiowy wyściełany pas biodrowy mękkie uchwyty do przenoszenia odpinany pas naramienny kieszeń z przegrodami na laptopa i tablet zewnętrzna kieszeń na suwak dwie zewnętrzne kieszenie elastyczne wewnętrzna kieszeń z siatki pasy wewnętrzne stabilizujące bagaż pasy kompresyjne otwory w zamkach suwaka - umożliwiające spięcie kłódką wymiary:54 x 35 x 37 cm waga: 1440 g
72 Komentarze
Prześlij Komentarz