Niestety, ta okazja już wygasła

Plecak OSPREY Fairpont 70 - pojemność 70L (57 +13)

maj 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aby zobaczyć ofertę ,trzeba być zalogowanym.
Kampania : Ostatnia szansa: Sport
Darmowa dostawa z kodem SORRY2022MAY

Plecak Osprey Farpoint 70 to większych rozmiarów model stworzonych do dalszych podróży. Spakujesz się do niego jak do walizki za sprawą szerokiego dostępu od tyłu oraz pasów, które pozwolą na właściwą stabilizację bagażu. Wszystko będzie miało tutaj swoje miejsce. A jeśli przyjdzie czas na zwiedzanie, wyjątkowo przydatny okaże się dołączony mniejszy, jednodniowy plecak.
538893-aiy50.jpg
Zajdziesz z nim tam, gdzie nie dojedzie walizka na kółkach. Jest najlżejszy w kolekcji podróżnych plecaków marki Osprey. Tylny panel jest wykonany z siateczki oraz odpowiednio wentylowany. Mocny i charakteryzujący się wytrzymałością system nośny jest również wygodny. Co jest nie bez znaczenie w przypadku poruszania się z większym plecakiem.

To świetny pomysł na podróż tam, gdzie tradycyjna walizka na kółkach sobie nie poradzi. To najlżejszy plecak na dalsze wojaże w kolekcji marki Osprey. Dostęp do zawartości odbywa się za pomocą długiego zamka na tylnym panelu. Wewnątrz umieszczono pasy, które pozwolą na stabilizację ekwipunku, podobnie jak ma to miejsce w klasycznej walizce.

System nośny plecaka Osprey Farpoint 70 jest niezwykle wygodny oraz dopasowany do męskiej anatomii. Pas piersiowy i biodrowy są regulowane, dzięki czemu możliwe jest odpowiednie dostosowanie go do preferencji i sylwetki użytkownika. Istnieje również możliwość schowania pasa biodrowego w środku plecaka. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest uzyskanie konstrukcji typowej dla walizki. To przydatne szczególnie na lotnisku, gdy nadajemy bagaż. W dolnej części konstrukcji umieszczono pasy pozwalające na przypięcie karimaty lub śpiwora.
538893-GyYeC.jpg
Plecak Osprey Farpoint 70 powstał z myślą o mężczyznach podróżujących na większe odległości. Znajdzie swoje zastosowanie, gdy z lotniska będzie trzeba dostać się na kwaterę. Nie musisz obawiać się o porządek i właściwą stabilizację zawartości. Zastosowano tu rozwiązanie znane z klasycznych walizek: pasy utrzymujące zawartość na miejscu.

To, co wyróżnia ten model na tle innych plecaków podróżnych to dołączony mniejszy plecak o pojemności 13 litrów. Jest on przypięty pasami oraz wpięty zamkiem do głównej części plecaka. W razie potrzeby można go wypiąć i nosić osobno. To praktyczne rozwiązanie na wyjazd, do mniejszego plecaka można spakować rzeczy, które warto mieć pod ręką.

To świetny pomysł na czas zwiedzania, wtedy duży plecak zostaje w pokoju, a mniejszy zabieramy ze sobą na miasto. Można do niego spakować najpotrzebniejsze drobiazgi, wewnątrz znajduje się także wyściełana kieszeń na laptopa oraz zapinana na zamek kieszeń z siateczki. Pozwolą one właściwie zorganizować wnętrze plecaka.

538893-NvFN3.jpg
Po bokach mniejszego, jednodniowego plecaka znajdują się dwie kieszenie na butelkę wykonane z siateczki. Na górze umieszczono mniejszą kieszeń, idealną na telefon lub okulary. Umieszczono w niej także klips na klucze. Mniejszy plecak jest więc pełnoprawnym towarzyszem na czas spacerowania po mieście i odhaczania kolejnych atrakcji turystycznych.
538893-1pu6B.jpg
Plecak Osprey Farpoint 70 - najważniejsze cechy:
 • System pasów wewnątrz plecaka, pozwalających na bezpieczny transport ekwipunku;
 • Dopasowany do męskiej sylwetki;
 • Plecak można spakować jak walizkę;
 • Wygodny dostęp do zawartości przez tylny panel;
 • Wentylowany system nośny wykonany z siateczki;
 • Pas biodrowy można schować wewnątrz plecaka, na czas transportu;
 • Wypinane pasy do przytroczenia karimaty na zewnątrz plecaka;
 • Pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym;
 • Regulowany pas biodrowy;
 • Podwójne pasy kompresyjne;
 • Uchwyty do przenoszenia plecaka od góry oraz z boku;
 • Załączono mniejszy plecak o pojemności 13 litrów, który można w razie potrzeby wypiąć;
 • Dodatkowy plecak można w razie potrzeby wypiąć;
 • We wnętrzu mniejszego plecaka znajduje się wyściełana kieszeń na laptopa;
 • Mniejszy plecak został wyposażony w dwie siateczkowe kieszenie na butelkę;
 • Na jednodniowym plecaku umieszczono niewielką zapinaną na zamek kieszeń z klipsem na klucze

Zalando Lounge - dlaczego nie widzę okazji?

- Aby wyświetlić produkt na w Zalando Lounge, musisz być zalogowani na konto klienta. Darmowe konto w sklepie założysz tutaj -> zalando-lounge.pl/ Jeśli posiadasz konto w Zalando, możesz także użyć tych samych danych do logowania.

- Jeśli posiadasz aplikację mobilną Zalando Lounge, linki prowadzące do okazji otwieraj w przeglądarce mobilnej - w innym wypadku otworzy się strona główna w aplikacji.
Aktualizacje społecznościowe

27 Komentarzy