Plecak NIKE, Biedronka
280°Zakończono

Plecak NIKE, Biedronka

12
maj 20. 2016
Plecak firmy Nike, biedronka Poręba. Przecena o 50 zł.
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Swoją drogą, czy jest jakiś plecak nie-outdoor?
Autor
Leonidas94maj 20. 2016

Swoją drogą, czy jest jakiś plecak nie-outdoor?

To takie trochę egzystencjonalne pytanie
Leonidas94maj 20. 2016

Swoją drogą, czy jest jakiś plecak nie-outdoor?


plecak in-door? Nie. A po co?
mrskymaj 20. 2016

To takie trochę egzystencjonalne pytanie

​A szkolne?
Ta marka dawno przestała oznaczać jakość jak zaczęła dawać produkty do biedronki, ten plecak będzie jak każdy inny za 20 zł
radekkakamaj 20. 2016

Ta marka dawno przestała oznaczać jakość jak zaczęła dawać produkty do bied …Ta marka dawno przestała oznaczać jakość jak zaczęła dawać produkty do biedronki, ten plecak będzie jak każdy inny za 20 zł


Co to ma wspólnego z tym? Przecież nawet ja mogę otworzyć sklep na rejonie w kontenerze i sprzedawać różne marki orginalne.
Quaardmaj 20. 2016

Co to ma wspólnego z tym? Przecież nawet ja mogę otworzyć sklep na rej … Co to ma wspólnego z tym? Przecież nawet ja mogę otworzyć sklep na rejonie w kontenerze i sprzedawać różne marki orginalne.


Ale Nike na pewno nie podpisze umowy z gościem z kontenera, z Biedronka tak, bo to duża sieć i żeby się dostosowac to jej asortymentu i cen, zaoferuje produkt o gorszej jakości niż innym sieciom.
Proszę o foto plecaka.
eademaj 20. 2016

Ale Nike na pewno nie podpisze umowy z gościem z kontenera, z Biedronka … Ale Nike na pewno nie podpisze umowy z gościem z kontenera, z Biedronka tak, bo to duża sieć i żeby się dostosowac to jej asortymentu i cen, zaoferuje produkt o gorszej jakości niż innym sieciom.

​Ile jest biedronek a ile sklepów Nike? Bieda ma 2k marketów w samej pl. Kto z kim i co ma podpisywać. Sama biedronka ma prawo negocjować ceny, bo sprzedaje to w setkach tysięcy! To takie małe polskie "Aliexpres" z uwagą na markę. Co to jest Nike?- Firma działająca w Chinach (aktualnie proces sądowy -wykorzystanie ludzi) itp. itd.
Autor
Santarmaj 20. 2016

Proszę o foto plecaka.

Nie zrobiłem zdjęcia samego plecaka
od kiedy ta promocja obowiazuje w biedronkach, bylwm w kilku i jie maja takich plecakow?
Autor
necikmaj 22. 2016

od kiedy ta promocja obowiazuje w biedronkach, bylwm w kilku i jie maja …od kiedy ta promocja obowiazuje w biedronkach, bylwm w kilku i jie maja takich plecakow?

Byłem w piątek i były. Przypuszczam, ze do wyczerpania zapasów.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy