Plecak fotograficzny Lowepro Photo Hatchback 22L AW niebieski
59°Zakończono

Plecak fotograficzny Lowepro Photo Hatchback 22L AW niebieski

AvatarUsunięty52468
lut 28. 2016
Dzisiaj w gorącym strzale niezła promocja. Do nabycia plecak fotograficzny Lowepro Photo Hatchback 22L AW koloru niebieskiego za 189,- (110zł taniej). Najniższa cena na skąpcu to 300zł ( skapiec.pl/sit…347 ). Nie jest to może plecak który zmieści ogrom sprzętu, ale dla większości osób którzy nie mają wiele obiektywów będzie w sam raz. Wg. opinii w internecie do środka spokojnie mieści się aparat Canon 6D (a jest to pełnoklatkowy aparat). UWAGA! Decydować się szybko - zostały dwie godzinki.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Avatar
Usunięty5246Autor
Ręczę za jakość produktów Lowepro, chociaż uważam, że ich cena wyjściowa jest za droga w stosunku do jakości (na tle konkurencji).
P.S: Tylko pamiętajcie, że to może być "błąd cenowy" hehehe
a ten partnerid po uja ?
czekam na jakiś plecK na lapka 17"
Avatar
Usunięty5246Autor
JasiuPasiulut 28. 2016

a ten partnerid po uja ?


A przyznam szczerze nie mam pojęcia (może to dlatego, że przeszedłem jakoś przez skąpca, najniższą cenę i dopiero do gorącego strzału?) - już poprawiam.

DODANO :
Hmhmh... w "linku" wpisuję bez partner ID -> może pepper dodaje do wszystkich okazji z x-komu?
Odpowiadając więc na Twoje pytanie. Prawdopodobnie po to, aby "uj' leń mógł za darmo korzystać z tego typu portali bez reklam na pół strony.
jako, że tematyka trochę moja to się wypowiem. Lowepro polecam z czystym sumieniem, ale czy akurat ten model to nie wiem. Otwieranie z tyłu dla mnie zupełnie nie praktyczne. Mam lowepro "ładowane" od boku i sprawdza się wyśmienicie. Wystarczy ściągnąć z jednego ramienia by mieć szybki dostęp do aparatu, obiektywów. Tylko, że kosztował sporo więcej. Ale kieszeń na aparat od tyłu?
Avatar
Usunięty5246Autor
dominuseklut 28. 2016

jako, że tematyka trochę moja to się wypowiem. Lowepro polecam z czystym su …jako, że tematyka trochę moja to się wypowiem. Lowepro polecam z czystym sumieniem, ale czy akurat ten model to nie wiem. Otwieranie z tyłu dla mnie zupełnie nie praktyczne. Mam lowepro "ładowane" od boku i sprawdza się wyśmienicie. Wystarczy ściągnąć z jednego ramienia by mieć szybki dostęp do aparatu, obiektywów. Tylko, że kosztował sporo więcej. Ale kieszeń na aparat od tyłu?


Myślę, że społeczeństwo się zmienia... Może ma to uzasadnienie ze względu na bezpieczeństwo sprzętu? :D.
wojciech.zawadzkilut 28. 2016

A przyznam szczerze nie mam pojęcia (może to dlatego, że przeszedłem j … A przyznam szczerze nie mam pojęcia (może to dlatego, że przeszedłem jakoś przez skąpca, najniższą cenę i dopiero do gorącego strzału?) - już poprawiam.DODANO :Hmhmh... w "linku" wpisuję bez partner ID -> może pepper dodaje do wszystkich okazji z x-komu? Odpowiadając więc na Twoje pytanie. Prawdopodobnie po to, aby "uj' leń mógł za darmo korzystać z tego typu portali bez reklam na pół strony.


Przy okazji znalazłem odpowiedź na pytanie skąd wiadomo, że użytkownik sam czasem sobie nie doda tej końcówki. Dzięki.
Avatar
Usunięty5246Autor
UWAGA 5minut do końca
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy