Niestety, ta okazja już wygasła

PlayStation Plus Card 365 Dni (PL) PSN Klucz POLAND

gru 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Karta PlayStation Plus 12 Miesięcy (PL)

Karta dostępu do PlayStation Plus na 12 miesięcy (PL) oferuje najlepszy i pnajwygodniejszy sposób dołączenia do społeczności PSN i korzystania z każdej funkcji udostępnianej przez PS Network. Chociaż szeroko rozumiana usługa PlayStation Network jest bezpłatna, a subskrypcja PS Plus jest opcjonalna, dostęp do tej drugiej otwiera drogę do szeregu opcji, których inaczej nie można by było wykorzystać.

PS Plus multiplayer dla gier na PlayStation

Kup kartę dostępu do PS Plus na 12 miesięcy i graj z graczami z całego świata! Jak? Karta PlayStation Plus umożliwia dostęp do trybu multiplayer w środowisku online, a co może być lepszą zabawą niż wspólne podróżowanie? A to dopiero początek korzyści z subskrypcji PS Plus!

Odbieraj darmowe gry PlayStation co miesiąc!

Dzięki karcie dostępu do PS Plus na 12 miesięcy otrzymasz co miesiąc 2 bezpłatne gry PlayStation! To 24 porywające, darmowe gry rocznie! Ponadto PS Plus zapewnia mnóstwo wyjątkowych promocji najnowszych, najpopularniejszych i najbardziej pożądanych gier. Takie zniżki często przynoszą korzyści w sposób, którego sobie dotąd nie wyobrażałeś.

Wyjątkowe funkcje PSN

Jeśli chcesz cieszyć się pełną funkcjonalnością PSN, ta oferta jest najlepszym i najtańszym wyborem (w przeliczeniu na płatności dziennie). Ponadto karta dostępu do PlayStation Plus na 12 miesięcy zapewnia dostęp do najnowszych na rynku wersji beta gier, oferuje bezpłatne pobieranie najnowszych aktualizacji i wiele innych! Jest to bez wątpienia jeden z niezbędnych dodatków dla każdego gracza na konsoli!

Prosty sposób aktywacji PS Plus

Niezależnie od tego, czy kupujesz kartę PS Plus, czy kartę podarunkową PlayStation, proces aktywacji pozostaje dokładnie taki sam. Postępuj zgodnie z instrukcją poniżej, aby zrealizować twoje kody PSN. Zawsze pamiętaj, że Eneba posiada duży asortyment kart upominkowych PlayStation, które mogą pomóc tobie lub twoim przyjaciołom w zwiększeniu kwoty środków na danym koncie PSN. W ofercie są również karty dostępu do PS Plus na 1 miesiąc i na 3 miesiące, jeśli wolisz tę opcję. Odwiedź więc Eneba, aby zaspokoić wszystkie potrzeby gamingowe związane z PSN za pomocą zaledwie kilku prostych, bezpiecznych i wygodnych kliknięć!

Aktywacja kodu:

• załóż konto Sony Network Entertainment na PSN (albo użyj istniejącego konta);
• wybierz ikonę PlayStation®Store na ekranie głównym systemu PS4™;
• w sklepie PlayStation wybierz opcję Realizacja kodów;
• wpisz klucz otrzymany mailem;
• kliknij przycisk Kontynuuj;
• wybierz opcję Potwierdź, aby zaakceptować wyskakujące okienko z warunkami usług;
• kliknij Kontynuuj, aby zakończyć aktywację karty PSN Plus 12 Miesięcy!

•Klucz mozna aktywować w polsce, jednak klucz przychodzi pocztą elektroniczną czyli przy kupnie i podaniu maila przyjdzie wam na ten dany email...

Zakupy w Eneba – poradnik dla Pepperowiczów

W związku z cyklicznie powracającymi pytaniami na temat zakupów w Eneba, poradnik dla osób nie mających doświadczenia z zakupami na tej platformie możecie sprawdzić tutaj -> pl.dea.ls/udXRJ
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
Prześlij Komentarz