Playstation Plus 365 dni
123°Zakończono

Playstation Plus 365 dni

150,19złPlus Okazje
10
paź 14. 2016


Specyfikacja produktu


Producent

Sony


do modelu

PlayStation 3

PlayStation 4

PlayStation Vita


dodatkowe cechy

subskrypcja na 365 dni

  1. Plus Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole
10 Komentarzy

Lipa bo tylko 10zł taniej niż z Allegro, to jedna z tych "firm", której biznes opiera się na kosztach wysyłki. Zerowa marża, wysyłają bezpośrednio z magazynu dystrybutora, nie ponosząc żadnych kosztów wysyłki bo pakowaniem i wysyłką zajmuje się dystrybutor. Przesyłka przychodzi z etykietą dystrybutora a oni kasują 15 na czysto
Edytowane przez: "Spoll1927" paź 14. 2016

@Spoll1927 - a znasz dystrybutora ? abc data? action?

@psycho144 Głównie Action obsługuje najwięcej. A później przychodzą kartony wielkości palety z napisem "państwa produkt znajduje się pod tekturową wkładką"
Edytowane przez: "Spoll1927" paź 14. 2016

Hm, nie znam się na tym ale czym różnią się takie roczne kody od kodów na 14 dni z allegro za 1,5? Czymś grozi używanie tych testowych kont? Jakiś ban czy coś?

PC MASTER RACE

Używanie kont 14 dniowych niczym nie grozi.Ja ich używam,bo mogę przez to grać na swoim profilu przez sieć.A to jak wiesz wychodzi taniej niż zakup normalnego abonamentu miesięcznego.A o rocznym nie wspomnę Nie wiem jak z grami z Plusa w tym wypadku,bo do końca nie zagłębiałem się w temat.
Ale jednym słowem to jest super alternatywa do grania przez sieć.

Skrzynek1 godz., 2 min

Hm, nie znam się na tym ale czym różnią się takie roczne kody od kodów na 14 dni z allegro za 1,5? Czymś grozi używanie tych testowych kont? Jakiś ban czy coś?

​Nie przypiszesz do konta żadnej gry, bo to osobne konto z Plusem. Poza tym takie konto zakłada się w 5 minut, więc janusze biznesu wystawiają takie konta, a ciemna masa kupuje...

Pepper

@webster152 Dodaj następnym razem cenę.

Brak

Spoll192717 godz., 0 min

Lipa bo tylko 10zł taniej niż z Allegro, to jedna z tych "firm", której biznes opiera się na kosztach wysyłki. Zerowa marża, wysyłają bezpośrednio z magazynu dystrybutora, nie ponosząc żadnych kosztów wysyłki bo pakowaniem i wysyłką zajmuje się dystrybutor. Przesyłka przychodzi z etykietą dystrybutora a oni kasują 15 na czystoIch biznes opiera się na sprzedaży klientów a nie towaru. Z tego żyją.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy