Playstation 4 za 1210zł @ Amazon.de
54°Zakończono

Playstation 4 za 1210zł @ Amazon.de

Pepper 10
sie 28. 2015
Playstation 4 za 1210zł! Tyle zapłacimy aktualnie za fabrycznie odnawianą wersję konsoli z dyskiem 500GB w niemieckim Amazonie (dokładna cena to 285,76 euro z dostawą kurierem do Polski)!

Wraz z konsolą otrzymujemy pełny fabryczny komplet okablowania, kontroler, instrukcje oraz oczywiście 12 miesięcy gwarancji.


10 Komentarzy

Trzeba doliczyć Fifa 16 - 229 zł + drugi pad za 209 zł (no bo kumple na pewno wpadną zobaczyć jak się prezentuje nowa fifa) no i przydałaby się jakaś przygodówka np. Wiesiek 3 za 189zł no i oczywiście abonament płatny przynajmniej za 3 miesiące z góry za 59 zł bo inaczej przez neta nie pogramy. Ogólnie konsole to jest niezły "wydrzyj grosz".

Razem = 1896 zł

Co oznacza ten graded product? Tanslator tłumacz "generalüberholt" jako równie tajemnicze rebuilt. Jakieś zwroty?

No i jak wygląda kwestia nowych bebechów (CUH-1200)? Bo jednak co ciszej pracujący sprzęt, to lepiej.

PS4 Refurbished - czyli kupa nieszczescia za 1210 ceblionow
ciekawe pewnie to ta moja co padla i oddalem....

Autor Pepper

@MolibdenowyMateusz Dokładnie tak jak pisze @szebajstian.sweter - to konsole odnawiane fabrycznie/ze zwrotów. Oczywiście otrzymujemy pełną gwarancję, więc nie ma co się obawiać. Oczywiście jak ktoś jest ekstremalnym estetą, może się wahać. Kiedyś było tak, że konsole bywały regenerowane, ale pady zawsze dawali nowe. Nie wiem jak jest teraz. Sam miałem za czasów świetności PS2 taką konsolę - nie różniła się niczym od "nowe w pełnej cenie" - tylko pudełkiem. To nie jest tak awaryjny sprzęt jak np. Xboxy 360, więc myślę, że spokojnie można kupować.

@Kaban - ps4 to nie ps3... ten sprzęt się pruje jak gacie z bazaru... wystarczy poczytać na branżowych stronach. Generalnie sony pociska taki chłam jak M$ za czasów pierwszych x360.
PS4 tylko z polskiego sklepu i tez z dusza na ramieniu. Swoja juz wypchnolem, biore Xone

@szebajstian.sweter głupoty piszesz. Fakt, PS4 to nie jest szczyt jakości, ale to jest zupełnie inna liga niż pierwsze X360. Wtedy konsole były po prostu źle zaprojektowane, 30-40% konsol się psuło, kosmiczna liczba, masz dane dotyczące PS4? Pewnie nie. Jak się konsola zepsuje to nic fajnego, ale warto też pomyśleć jak się coś pisze.

Autor Pepper

@szebajstian.sweter Danych nie znam - na forach jest zdecydowanie mniejszy zamęt niż za czasów X360 (swojego zaraz po premierze wymieniałem KILKA razy). Tutaj jest opcja zakupu 250-300zł taniej. Czy warto - każdy musi sam ocenić (sam bym kupił, gdybym miał gdzie wstawić TV).

@Kaban : ja bym nie ryzykował... duza szansa ze dostaniesz ps4 gen1 ktora miala szasne juz byc rozgrzebana przez slynny serwis we francji, no i zakup z niemiec wiec jak bedzie z serwisowaniem odsylaniem a tylko 250 taniej słaba sprawa. czytni to

Autor Pepper

Zmieniło się coś w sprawie europejskiej gwarancji i uznawaniem jej przez Sony?

Zmieniło sie i to dużo,np zamknięto kilka centrów serwisowych, min konsole z polski naprawia sie we Francji czasem czas oczekiwania to jeden miesiąc a i tak dostajesz inna konsole. dbałem o swoja ps4 gen1 a po serwisie dostałem porysowana inna sztukę, ale za to nowe problemy przybyły. Sprzedałem ja za 1200 kupiłem gen II. tez miodu nie bylo tak ze dokończyłem wiedzmina i sprzedałem Do sony nie wroce juz i nikomu nie polecam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst