10°
Zakończono
Playstation 4 z dyskiem 500GB i darmową wysyłką za 1549zł @ MALL
Playstation 4 z dyskiem 500GB i darmową wysyłką za 1549zł @ MALL

Playstation 4 z dyskiem 500GB i darmową wysyłką za 1549zł @ MALL

edytor
Sklep MALL szaleje z cenami, chcąc przegonić wszystkich największych graczy na rynku. Warto też pamiętać, że jest to pewny i sprawdzony sklep z bardzo dobrymi opiniami w sieci:http://www.opineo.pl/opinie/mall-pl

Promocja na Playstation 4 spowodowała obniżkę konsoli w wersji z 500GB dyskiem do 1549zł z darmową dostawą kurierem! Jest to aktualnie najlepsza cena w Polsce, średnio 150zł tańsza niż oferty sklepów sieciowych oraz 350zł tańsza niż cena sugerowana przez samo Sony.

Konsola Playstation 4 to najnowsze dziecko Sony, które miało premierę w pod koniec 2013 roku. Na konsole wreszcie można zwrócić większą uwagę, biblioteka gier od premiery znacznie się powiększyła, a cena stała się bardziej akceptowalna.

Konsola wyposażona jest w potężny 8 rdzeniowy 64 bitowy procesor wyprodukowany przez firmę AMD (kodowa nazwa "Jaguar"), 8GB pamięci GDDR5, 500gb dysk twardy oraz czytnik Blu-Ray. Nie zapominajmy też o wszystkich nowinkach technicznych jak np USB 3.0 i inne.

Dzięki wspieraniu formatu Blu-Ray oraz wbudowanym porcie HDMI Playstation 4 to nie tylko konsola, ale także centrum domowej rozrywki, na którym oprócz gier, odpalimy ulubione filmy w jakości FULL HD.

Więcej o samej konsoli można przeczytać na stronie producenta: sony.pl/ele…n-4

1 Komentarz

Autor edytor

Sklep OleOle! sprzedaje konsole w identycznej cenie, takze z darmowa wysylka - tj za 1549zł - oleole.pl/kon…r=0

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst