PlayStation 4 (500GB, czarna) [CUH-1216A]
147°Zakończono

PlayStation 4 (500GB, czarna) [CUH-1216A]

8
kwi 16. 2016
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeKomputery
8 Komentarzy
Cos często w Amazonie niemieckim te promocje, chyba szykują sie na nowy model
No pewnie można poczekać z półtora roku na nowy model zawsze stary będzie taniej.
Kajtekjr84kwi 16. 2016

No pewnie można poczekać z półtora roku na nowy model zawsze stary będzie t …No pewnie można poczekać z półtora roku na nowy model zawsze stary będzie taniej.

Nie półtorej, jesli ma być nowy model to z pewnością na gwiazdkę, wraz z ps vr
Nowy model będzie obsługiwał 4K, więc jeszcze trzeba mieć odpowiedni telewizor, żeby móc z tego bajeru korzystać. Dla niewymagających stary wciąż będzie ok.
bundz_kwi 16. 2016

Nowy model będzie obsługiwał 4K, więc jeszcze trzeba mieć odpowiedni tele …Nowy model będzie obsługiwał 4K, więc jeszcze trzeba mieć odpowiedni telewizor, żeby móc z tego bajeru korzystać. Dla niewymagających stary wciąż będzie ok.


Skończ powielać brednie o konsoli 4K. Sony nie zapowiedziało takiego urządzenia.
Gordonkwi 17. 2016

Skończ powielać brednie o konsoli 4K. Sony nie zapowiedziało takiego ur … Skończ powielać brednie o konsoli 4K. Sony nie zapowiedziało takiego urządzenia.
Nie badz naiwny. Kto normalny zdradza nad czym pracuje?
"Na trop PlayStation 4,5 / PlayStation 4K jako pierwszy wpadł Patrick Klepek z redakcji Kotaku. Dziennikarz powołał się na swoje kontakty wśród deweloperów. W oparciu o własne źródła Klepek poinformował, że Sony pracuje nad „nową wersją PS4 z powiększoną mocą oraz możliwością uruchamiania gier w formacie 4K”. ważne co w trawie piszczy kolego. Poza tym konsole sa slabe i nigdy nie dorownaja PC pozdro z i7-6300 i gtx 960 4GB.
Artur.Waldeckkwi 17. 2016

W oparciu o własne źródła Klepek poinformował, że Sony pracuje nad „nową we …W oparciu o własne źródła Klepek poinformował, że Sony pracuje nad „nową wersją PS4 z powiększoną mocą oraz _możliwością_ uruchamiania gier w formacie 4K”.Najpewniej będą Angry Birdsy w 4K, a reszta FHD lub okolice. Zresztą FHD z wysokimi detalami, skalowane dobrze do 4K wystarczy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy