466°
Zakończono
Playstation 4 1TB + 4 gry + dodatkowy kontroler za ok. 1715zł @ Game
Playstation 4 1TB + 4 gry + dodatkowy kontroler za ok. 1715zł @ Game
  1. GAME Okazje
  2. Gry i konsole
Kategorie
  1. Gry i konsole

Playstation 4 1TB + 4 gry + dodatkowy kontroler za ok. 1715zł @ Game

admin
W Game.co.uk można kupić niezły zestaw z PS4.

W paczce otrzymamy:
  • PS4 1TB
  • Uncharted 4: A Thief's End
  • Bloodborne
  • Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection
  • Dodatkowy kontroler Dualshock 4 (Steel Black)

Cena wraz z dostawą do Polski to ok. 1715zł (335.89£).

24966.jpg
Na Ceneo wersja tylko z dwoma padami od 1650zł.

12 Komentarzy

Czemu tyle minusów ? Oferta jak najbardziej pozytywna.

Słaba oferta

Autor admin

borda013 min

Słaba oferta


Ja nie znalazłem lepszej w polskich sklepach

Cad4 min

Ja nie znalazłem lepszej w polskich sklepach
Dlatego leci +

Skrzynek50 min

Czemu tyle minusów ? Oferta jak najbardziej pozytywna.

​odnoszę wrażenie że Ci którzy nie mogą sobie na coś pozwolić w danym momencie minusują. Świetna oferta gdybym nie miał bym brał:)
Edytowane przez: "mloody" sie 5. 2016

mloodySie 5.

​odnoszę wrażenie że Ci którzy nie mogą sobie na coś pozwolić w danym momencie minusują. Świetna oferta gdybym nie miał bym brał:)też bym brała !

borda0122 godz., 42 min

Słaba ofertaSłusznie napisałeś - szału nie ma. A gdzie gwarancja? Jak mam kupić bez gwarancji to mogę kupić na alleDrogo za połowę.
.
Praktyczniej wręcz realnie taniej wychodzi kupić wersję 500GB na dowolnej wyprzedaży (alleDrogo 1200zł sklep!), dysk opylić za 80zł też na alleDrogo, kupić nowy dysk 2TB 2,5cala za 400zł i za 1600zł z hakiem + 200 pad masz na miejscu konsolę full wypas.
.
Gry w pudełku - jak ktoś zbiera to wyjdzie na zero. A jak chce tylko pograć to taniej jest poczekać na promocję gry i kupić za połowę tudzież 1/5 ceny nominalnej. W sklepie PlayStation store - Polska tudzież USA co chwilę lecą promocje.
.
Swoją drogą to używaną konsolę 1TB z padem i resztą gwarancji na w/w alleDrogo można nabyć też za 1200zł. Ja bym tylko do takiego używanego pada dokupił nakładki na dżojstiki - koszt 1 - 3 zł / szt by nie mieć po kimś gumy nasiąkniętej potem.

MiesiuSie 6.

Słusznie napisałeś - szału nie ma. A gdzie gwarancja? Jak mam kupić bez gwarancji to mogę kupić na alleDrogo za połowę..Praktyczniej wręcz realnie taniej wychodzi kupić wersję 500GB na dowolnej wyprzedaży (alleDrogo 1200zł sklep!), dysk opylić za 80zł też na alleDrogo, kupić nowy dysk 2TB 2,5cala za 400zł i za 1600zł z hakiem + 200 pad masz na miejscu konsolę full wypas..Gry w pudełku - jak ktoś zbiera to wyjdzie na zero. A jak chce tylko pograć to taniej jest poczekać na promocję gry i kupić za połowę tudzież 1/5 ceny nominalnej. W sklepie PlayStation store - Polska tudzież USA co chwilę lecą promocje..Swoją drogą to używaną konsolę 1TB z padem i resztą gwarancji na w/w alleDrogo można nabyć też za 1200zł. Ja bym tylko do takiego używanego pada dokupił nakładki na dżojstiki - koszt 1 - 3 zł / szt by nie mieć po kimś gumy nasiąkniętej potem.

​Wersja konsoli ma znaczenie, ceny będą malec bo pro, a slim bez toslink to nie wiem kto kupi

bennyone12 godz., 13 min

​Wersja konsoli ma znaczenie, ceny będą malec bo pro, a slim bez toslink to nie wiem kto kupiOwszem PRO obniży ceny zwykłej PS4 na wyprzedaży / używka ale nie SLIMa. SLIM też jest nowy.
.
TOS link - może Ty używasz - ja nie znam nikogo kto używa, ani nawet kto ma czym i pod co podłączyć.

bennyone13 godz., 47 min

​Wersja konsoli ma znaczenie, ceny będą malec bo pro, a slim bez toslink to nie wiem kto kupi1300 za SLIM na miejscu w polandii: cdp.pl/ps4…7c1

.
do 1700 zł to będziesz miał dysk 2TB, pada, grę i jeszcze zostanie.

MiesiuWrz 13.

Owszem PRO obniży ceny zwykłej PS4 na wyprzedaży / używka ale nie SLIMa. SLIM też jest nowy..TOS link - może Ty używasz - ja nie znam nikogo kto używa, ani nawet kto ma czym i pod co podłączyć.To ci wspolczuje, bo to gigantyczny downgrade grac na glosnikach z TV.

bennyone39 min

To ci wspolczuje, bo to gigantyczny downgrade grac na glosnikach z TV.Jak jest impreza to mamy gwar i hałas - nikt tu nie zwraca uwagi. Jakby była piszczałka ala ZX Spectrum / Commodore 64 to też by było OK. Mam wieżę - mogę podłączyć ją pod TV na jack'u ale po prostu mi się nie chce. Wątpię aby 20 cm kabla miało aż tak negatywny wpływ na dżwięk - do TV jest podłączony HDMI więc ta sama jakość co TOS link - cyfrówka PCM/DTS.
.
A jak gram sam to często w słuchawkach podłączonych do pada pół leżąc na łóżku by nie budzić reszty domu - a w słuchawki zainwestowałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst