Playmobil James Bond Aston Martin DB5 Goldfinger, 70578 (samochód zabawkowy dla dzieci i fanów Jamesa Bonda)

cze 23. 2022

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Chyba najniższa do tej pory cena. Na Ceneo od niecałych 250 zł

Poprzednie wstawki:
pepper.pl/pro…931

pepper.pl/pro…828

547473_1.jpg
Zalety w skrócie:
 • Samochód kolekcjonerski dla dorosłych i fanów Jamesa Bonda oraz samochód zabawkowy dla dzieci od 5 lat.
 • Model samochodu Aston Martin w skali ok. 1:17.
 • 69-częściowy zestaw figurek do gry: 1 brytyjski samochód sportowy, 4 figurki, 49 akcesoriów.
 • Właściwości: Fotel do wirowania pasażera, obrotowa tablica rejestracyjna, dach i wiele innych.
 • Z instrukcją montażu
 • Wysoka jakość (Made in Europe)

Informacje o tym produkcie
 • Aston Martin DB5 Jamesa Bonda z filmu Goldfinger (1964) z gadżetami takimi jak fotel katapultowy pasażera oraz obrotowe tablice rejestracyjne.
 • W zestawie James Bond, Auric Goldfinger, Oddjob oraz pomocnik Goldfingera.
 • Samochód z legendarnego filmu James Bond "Goldfinger" (1964) dla dorosłych fanów Jamesa Bonda, kolekcjonerów oraz dzieci. Posiada charaktrerystyczne wyposażenie filmowego pojazdu.
 • Fotel pasażera po lewej stronie wyposażony jest w katapultę. Pojazd zawiera obrotowe przednie i tylne tablice rejestracyjne.
 • Zestaw figurek dla dzieci od 5 lat: kształty produktów są odpowiednio przystosowane do zabawy dla malutkich rączek, a specjalnie dopasowana kolorystyka spodoba się każdemu małemu odkrywcy.
 • Codzienna rodość z zabawy: zawarta w zestawie instrukcja montażu (przy pomocy rodziców), gwarancja jakości i design, czyszczenie części (bez naklejek) możliwe pod bieżącą wodą bez środków chemicznych.
 • Dopracowane w najmniejszych szczegółach zabawki systemowe PLAYMOBIL wspierają rozwój kreatywności, pobudzają procesy analityczne i intelektualne oraz sprawność manualną maluchów

Jego nazwa to Aston Martin – polowanie z Jamesem Bond i PlayMOBIL PLAYMOBIL
JAMES BOND ASTON MARTIN DB5 - GOLDFINGER EDITION Uwaga: James Bond i jego legendarny ASTON MARTIN DB5 z kultowej klasyki "Goldfinger" są na tajną misję - tak szybko i wyrafinowane, jak w filmie z 1964 roku. PlayMOBIL ASTON MARTIN DB5 prezentuje się stylowo jako brytyjski luksusowy wózek sportowy w ikonicznym wzornictwie o wyglądzie chromu i lakierze ze ze światłem srebrnym. Jednak nie tylko pod względem optycznym Flitzer firmy Geheimagent 007 jest prawdziwym hitem. Autentyczne cechy sprawiają, że samochód Bond jest sprytnym samochodem szpiegowskim w małym formacie: Aby zachować anonimowość, tablice rejestracyjne mogą obracać się z przodu i z tyłu. Niepożani pasażerowie są katapulowani w powietrze na siedzeniu wirującym i zbliżają się do Goldfinger, jego Gefolgsmann i Oddjob, dzięki kulkowej płycie ochronnej z tyłu, szczeliny na opony w kołpakach i rogach na zderzakach. Za nasadkami migającego światła ukrywają się ponadto karabiny maszynowe... Wzywa to fajerwerki akcji dla małych i dużych fanów bond!

547473_1.jpg
James Bond
Jego nazwa to Bond, James Bond. Lub również krótkie: 007. Kto go nie zna, słynnego tajnego agenta, który kładzie rzemiosło wszystkim złym ludziom? Przy żadnej misji nie może oczywiście zabraknąć swoich szybkich pojazdów, dzięki którym jest na torcie niektórzy w filmach takich jak "Moonraker", "piłka ognia", "Octopussy" lub "Casino Royale". Szczególnym samochodem Bond jest legendarny Aston Martin DB z klasyka filmowego "Goldfinger". Brytyjski luksusowy samochód sportowy to jedyny wózek wyposażony w wyposażenie szpiegowskie. Również PLAYMOBIL ASTON MARTIN DB wyróżnia się autentycznymi funkcjami i zachwyca zarówno małych jak i dużych fanów Jamesa Bonda!

Szlachetny design samochodu sportowego
James Bond Aston Martin DB5 marki PLAYMOBIL przyciąga wzrok. Części karoserii o wyglądzie chromu oraz lakier w szlachetnym kolorze srebrnym przyciągają wszystkie spojrzenia brytyjskiego luksusowego samochodu sportowego w małym formacie. Ale wózek może wyglądać jeszcze więcej niż tylko błyszcząco: Dwuczęściowy dach można zdjąć, a w pojeździe znajdzie się miejsce na dwie figurki PLAYMOBIL. Oczywiście fotel kierowcy w angielskim samochodzie znajduje się po prawej stronie. Aby zachować anonimowość, można wybrać z przodu i z tyłu 3 różnych tablic rejestracyjnych – tak jak należy do pojazdu tajnego agenta!

547473_1.jpg
Właściwości szpiegowskie: Podobnie jak Aston Martin w filmie, również PLAYMOBIL ASTON MARTIN DB5 posiada funkcjonujące siedzisko wirujące dla nieproszonych pasażerów: Jeśli na siedzeniu znajduje się figura PLAYMOBIL, a element dachowy ponownie włoży się do niego element dachowy, podczas opuszczania rury wydechowej zostanie uruchomiona. Inne gadżety szpiegowskie to szczeliny na 4 kołpakach oraz rogi na obu zderzakach, z których każdy można wyciągnąć o 10 mm. W przypadku zagrożenia z tyłu, "kuloodporna" płyta ochronna jest naciągana do góry z tyłu. Z przodu na wózku wiatrówki maszynowe, które znajdują się pod zdejmowanymi nasadkami świateł migających, z pewnością odstraszą każdą złość. Albo

547473_1.jpg
Charakterystyka filmowa: Czego nie może zabraknąć w przypadku szybkiego polowania prześladowczego á la 007? Pasujące figurki PLAYMOBIL-JAMES BOND oczywiście! Dlatego samochód PLAYMOBIL-Samochód jest wyposażony w słynny tajny agent James Bonda i lornetkę. Ponadto złe ciężarki Goldfinger ze zdejmowaną czapką, pomoc ze zdejmowanymi ochraniaczami i Oddjob ze zdejmowanym kapeluszem w zestawie James Bond. Idealne na zapierające dech w piersiach misje szpiegowskie lub jako figurki kolekcjonerskie pasujące do samochodu.


547473-16bm8.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz