Niestety, ta okazja już wygasła
Play odNOWA - nowa taryfa na kartę, w której środki na koncie i pakiety nigdy nie przepadają.
696° Zakończono

Play odNOWA - nowa taryfa na kartę, w której środki na koncie i pakiety nigdy nie przepadają.

101
kwi 13. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta dla osób, które nie potrzebują ofert nolimit, mniej korzystają z telefonu i chcą ograniczyć wydatki.
W nowej ofercie ani pieniądze na koncie, ani pakiety z których korzystamy nie mają okresu ważności.

Doładowania od 5 do 300 zł mają nieograniczoną ważność. Jedynym ograniczeniem w korzystaniu z telefonu jest posiadanie środków na koncie.

Pakiety minut, SMSów i Internetu nie mają okresu ważności. Można z nich korzystać do wyczerpania środków.

Dostajemy również STAN DARMOWY, czyli nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich osób w sieci za darmo.

Pakiety z nieograniczoną ważnością:
Stan darmowy - 0zł
100 minut do innych sieci - 15 zł
100 SMS-ów do innych sieci - 5 zł
1 GB - 5 zł
6 GB - 25 zł

Cennik usług podstawowych:

  • 29 gr za minutę do wszystkich
  • 29 gr za SMS do wszystkich
  • 12 gr za 100 kb
  • 1 gr za 500 kb - promocyjna stawka na terenie polski

Aby zmienić starą taryfę na nową należy wpisać kod *163*20#.

Przy braku aktywności za korzystanie z oferty jest pobierana opłata 2 zł miesięcznie. Jako aktywność zaliczane są:
  • doładowanie konta,
  • korzystanie ze środków na karcie (w tym ze środków promocyjnych),
  • korzystanie z wykupionych pakietów.
Aktualizacje społecznościowe
Play OkazjePlay oferta play

Grupy

Najlepsze komentarze
Słabiutka oferta...
Avatar
Usunięty31188
Sander0013/04/2017 12:15

W końcu połączenie oferty "Rok ważności konta" z "Play na kartę" Moja ma …W końcu połączenie oferty "Rok ważności konta" z "Play na kartę" Moja mama rzadko dzwoni, więc ma ofertę rok ważności konta, ale przez to nie ma stanu darmowego. Czas to zmienić

W Virgin też masz rok konta po każdym doladowaniu, do tego dostajesz 30 minut 30 smsow i 300 MB internetu za darmo co miesiąc.
Nędza.
Strasznie słaba.. w virgin i vikings od dawna jest lepsza oferta
101 Komentarzy
Słabiutka oferta...
Nędza.
co polecasz?
Strasznie słaba.. w virgin i vikings od dawna jest lepsza oferta
SEO13/04/2017 12:04

Słabiutka oferta...


Czemu słaba? Potrzebuję Internetu do iPada, z którego z 3G korzystam od święta. Taki pakiet 1GB mi pewnie na rok starczy. Do tej pory nie miałem taniej opcji dokupienia awaryjnego netu. Martwi mnie te opłata 2zł.. jak oni niby będą ją pobierać? Skoro płacę 5zł za pakiet 1GB to zabiorą mi część transferu? Czy jakiś debet?
Nie wiem czy dobrze rozumiem: Mogę doładować konto za 25 zł i wykupić pakiet neta 6 GB i dopóki go nie wykorzystam, moje konto będzie aktywne, a do Play SMS i rozmowy mam za darmo?
Co jest słabego w tej ofercie? W końcu sensowna oferta , mało korzystasz , nie musisz doładowywać, ciągle aktywne.
a czy jeśli będę korzystał tylko ze "stanu darmowego" to pobierze mi te 2 zł ?
W końcu połączenie oferty "Rok ważności konta" z "Play na kartę" Moja mama rzadko dzwoni, więc ma ofertę rok ważności konta, ale przez to nie ma stanu darmowego. Czas to zmienić
Avatar
Usunięty31188
szymek13/04/2017 12:11

Nie wiem czy dobrze rozumiem: Mogę doładować konto za 25 zł i wykupić paki …Nie wiem czy dobrze rozumiem: Mogę doładować konto za 25 zł i wykupić pakiet neta 6 GB i dopóki go nie wykorzystam, moje konto będzie aktywne, a do Play SMS i rozmowy mam za darmo?

Dla porównania w Virgin masz za 10 zł 10 GB internetu. Ta oferta z play jest bardzo słaba...
Avatar
Usunięty31188
Sander0013/04/2017 12:15

W końcu połączenie oferty "Rok ważności konta" z "Play na kartę" Moja ma …W końcu połączenie oferty "Rok ważności konta" z "Play na kartę" Moja mama rzadko dzwoni, więc ma ofertę rok ważności konta, ale przez to nie ma stanu darmowego. Czas to zmienić

W Virgin też masz rok konta po każdym doladowaniu, do tego dostajesz 30 minut 30 smsow i 300 MB internetu za darmo co miesiąc.
Tak czy inaczej korzystam z telefonu więc jak dla mnie oferta beznadziejna patrząc na cennik 6GB za 25zł? 100 minut za 15zł?! To ma sens jeśli ktoś korzysta mało ja jednak w telefonie te 5-10GB wykorzystuje co uważam za mało więc wkrótce gdy skończy mi się umowa przeniosę się do konkurencji co nie zmienia faktu, że Play lubię
Nie dość, że powinna być jakaś super oferta z okazji rocznicy 10 lat istnienia Play to dają to... coś gdzie nie ma opcji bez limitu tylko trzeba się martwić i sprawdzać ile jeszcze pieniędzy nam zostało na koncie. Zupełnie jak parę lat temu więc z czego tu się cieszyć? Cieszyć ewentualnie może się ktoś kto bardzo mało dzwoni ale dla takich też się znajdzie lepsza oferta np. RWK od Playa czy Virgin

@misha
mówili, że musi być jakakolwiek płatna aktywność, więc wychodzi na to, że korzystanie tylko ze stanu darmowego to za mało.
Edytowane przez: "gum68" kwi 13. 2017
a dla mnie oferta super. potrzebuję aktualnie coś do telefonu którego używam bardzo rzadko na dodatek głównie do odbierania a jeśli do dzwonienia to właściwie tylko do Play więc koszt 2 zł miesięcznie jest super.
Wiadomo ze ta oferta nie bedzie dla kazdego i osoby, ktore duzo uzywaja telefonu nie beda nia zainteresowane. Ta oferta jest moim zdaniem dla osob ktore malo rozmawiaja, albo tak jak pisaly osoby wyzej, potrzebuja neta na tablecie od swieta. Oferta celuje w konkretne grono odbiorcow, wiadome jest to ze nie wszyscy sie na nia rzuca.
Usunięty3118813/04/2017 12:18

W Virgin też masz rok konta po każdym doladowaniu, do tego dostajesz 30 m …W Virgin też masz rok konta po każdym doladowaniu, do tego dostajesz 30 minut 30 smsow i 300 MB internetu za darmo co miesiąc.


W pytaniach i odpowiedziach jest napisane, że pakiet 10GB kończy się wraz z okresem rozliczeniowym Freemium (czyt. te 10GB jest MAKSYMALNIE ważne 30 dni). Ale fakt 300MB co miesiąc za darmo + ewentualnie możliwość zakupu 1GB za 2zł to też dobra oferta.
Avatar
Usunięty24386
Oferta ciekawa dla osób które używają simki właśnie jako zastepczy internet w tablecie czy smartfonie. Aby nie pobieralo Wam tej oplaty to polecam ustawic sobie wysylke co miesiac jednego smsa, nawet do samego siebie.
Usunięty2438613/04/2017 12:40

Oferta ciekawa dla osób które używają simki właśnie jako zastepczy inter …Oferta ciekawa dla osób które używają simki właśnie jako zastepczy internet w tablecie czy smartfonie. Aby nie pobieralo Wam tej oplaty to polecam ustawic sobie wysylke co miesiac jednego smsa, nawet do samego siebie.Jak do samego siebie jak to musi być usługa płatna, a to o czym piszesz byłoby w ramach stanu darmowego. SMS owszem ale do innej sieci żebyś za niego zapłacił 29groszy.
Edytowane przez: "gum68" kwi 13. 2017
Parskłem i nie mogę przestać się śmiać. To powinno być w dziale pepper - antyoferta.

Avatar
Usunięty31959
na pewno 6GB jest za 25 zł a nie 20 ? bo aktualnie mam ofertę rok ważności konta i 6GB jest za 20 jak sprawdzam na 24.play.pl

Oferta super, ja potrzebuje głównie internetu.

Edit: za 20 zł pewnie jest jak mam odnawialną usługę co miesiąc włączoną ;p


Czy jak zmienię ofertę teraz to będę mógł powrócić do Rok ważności konta później ?
Edytowane przez: "Usunięty31959" kwi 13. 2017
Narzekają tylko Ci, co by chcieli wszystko nolimit za darmo, każdy ma różne preferencje... Na pewno znajdzie się dużo chętnych, żony mamie już się spodobała. Czekam na regulamin.
Edytowane przez: "AbdulWisimulaha" kwi 13. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst