Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
161°
Opublikowano 25 maja 2024

Play-Doh Zestaw do zabawy Kitchen Creations Magiczny Piec do Tortów z ciastoliną | dostawa do salonu za darmo

31zł39,99zł-22%
9,99zł ·
Opublikowane przez
BoardGameOnion
Dołączył w 2018
505
900

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kolejna najlepsza cena to promocja w Smyk, potem ceny oscylują ok. 60 zł.

Wspaniały prezent dla rodziców, których nie darzy się sympatią.

W momencie dodania okazji towar niedostępny na Amazon.

Opis produktu
 • Stwórz niesamowite, rosnące w oczach ciastolinowe wypieki z zestawem do zabawy Play-Doh z piekarnikiem. Nałóż trochę ciastoliny Play-Doh do formy, wsuń ją do piekarnika, pociągnij dźwignię piekarnika w dół i patrz, jak ciasto rośnie. Usłyszysz nawet dźwięk "dzyń", który informuje, że wypiek jest gotowy i czas go udekorować! Dodaj sztuczny kręcony lukier za pomocą narzędzia do dekoracji oraz kolorowych ciastolinowych dodatków z foremek. Do zestawu dołączono też miskę do mieszania, za pomocą której stworzysz ciastolinowe granulki o 3 różnych kształtach. Aby zapewnić więcej kreatywnej zabawy, każde ciasto Play-Doh ma w środku pustą przestrzeń, w której można umieścić kolorowe niespodzianki oraz zaskoczyć gości przy krojeniu! Ten zestaw Play Doh Kitchen dla dzieci w wieku od 3 lat to świetny prezent urodzinowy lub świąteczny albo po prostu sposób na kreatywną zabawę. Hasbro, Play Doh i wszystkie powiązane elementy własne są znakami towarowymi firmy Hasbro
 • O tym produkcie
 • CIASTOLINOWE WYPIEKI ROSNĄ W OCZACH: Dzięki temu piekarnikowi dzieci mogą zabawić się w cukierników i obserwować, jak ciastolinowe wypieki rosną w ich oczach! To świetny prezent dla dzieci w wieku od 3 lat. Ciastolina Play Doh sprawi że odkryją frajdę z gotowania!
 • DŹWIĘK "DZYŃ!" OZNAJMI CI KIEDY WYPIEK JEST GOTOWY: Aby ciasto urosło, dzieci muszą nacisnąć dźwignię, a gdy pieczenie dobiegnie końca usłyszą wesoły dźwięk dzwonka! Ten zestaw do gotowania dla dzieci to interaktywna zabawa!
 • W ŚRODKU ZESTAWU ZNAJDZIESZ DODATKOWE, KOLOROWE NIESPODZIANKI: Stwórz ciasta Play-Doh z niespodziankami w środku, wypełniając pusty środek sztucznymi granulkami lub ciastoliną w innym kolorze! Odkryj wszystkie kolory ciastoliny po ukrojeniu kawałka ciasta!
 • W ZESTAWIE CIASTOLINA PLAY DOH W 5 CIEKAWYCH KOLORACH: Nietoksyczna ciastolina w żywych kolorach: różowy (84 g), biały, niebieski i zielony (każdy po 57 g) oraz pomarańczowy (28 g). Zawiera pszenicę.
 • ODKRYJ KREATYWNE SPOSOBY DEKORACJI: Wyciśnij sztuczny lukier za pomocą narzędzia do dekoracji, zrób sztuczne granulki w misce do mieszania, a z foremek wyjmij ciastolinowe cukierki, dodatki na wierzch, a nawet urodzinowe świeczki
Empik Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika JohnGoldDiamond
  Dlaczego?
  Wspaniały prezent dla rodziców, których nie darzy się sympatią.