Niestety, ta okazja już wygasła

Play-Doh Slime Snotty Scotty i 2 pojemniki Slime @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Wrzutka z Amazona z okazji Amazon Prime.


  • OTO SNOTTY SCOTTY: Mama zawsze powtarzała, aby nie dłubać sobie w nosie. Nie mówiła jednak nic o nosie figurki Snotty Scotty! Ta śmieszna zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat z pewnością przypadnie im do glutu... tzn. gustu
  • APSIK: Włóż nieco ciastoliny Play-Doh Slime do figurki z zestawu Play-Doh Snotty Scotty, a następnie naciśnij czubek głowy, aby wycisnąć z nosa zabawną, ciągnącą się ciastolinę Play-Doh Slime!
  • NACIŚNIJ NOS FIGURKI: Nos figurki jest miękki, plastyczny i aż kusi, by go nacisnąć. Ściśnij nos, aby wycisnąć z figurki śmieszną, ciągnącą się maź Play-Doh Slime
  • DŁUB W NOSIE: Po wyciśnięciu ciągnącej się mazi z nosa figurki dzieci mogą użyć szczypiec w kształcie palców lub własnych dłoni do łapania i rozciągania glutów. Zbierz całą ciastolinę do małego kosza na śmieci!
  • 2 POJEMNIKI Z CIASTOLINĄ PLAY-DOH SLIME: Magia ciastoliny Play-Doh Slime zapewni dłuuugą zabawę. 2 pojemniki ciągnącej się ciastoliny Play-Doh Slime w 2 odcieniach zieleni wystarczą do zabawy dla wszystkich!

554488-1zgdX.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

8 Komentarzy