Niestety, ta okazja już wygasła
Play-Doh Pinkfong Baby Shark
174° Zakończono

Play-Doh Pinkfong Baby Shark

49,90zł69,90zł-29% 9,90zł al.to Okazje
174° Zakończono
Play-Doh Pinkfong Baby Shark
kwi 9. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna zabawa dla maluchów

Play-Doh Pinkfong Baby SharkDoo doo doo!
Dziecko może stworzyć własną rodzinę rekinów z najbardziej popularnej piosenki w Internecie za pomocą masy plastycznej Play-Doh. Ten duży zestaw zawiera 21 różnych narzędzi oraz 12 kolorowych tub Play-Doh. Za pomocą foremek można tworzyć ciała rekinów i usta w różnych rozmiarach, a następnie odcisnąć oczy przy użyciu stempla z 3 końcówkami. Historię uroczej rodziny rekinów można wzbogacić o ryby, koralowce i inne morskie stworzenia zrobione za pomocą stempli i wycinaków.

382062.jpg
Mnóstwo wesołej zabawy
Aż 12 tub z nietoksyczną masą plastyczną Play-Doh gwarantuje długą i kreatywną zabawę. Zestaw Pinkfong Baby Shark jest idealny dla dzieci w wieku 3 lat i starszych, które uwielbiają piosenkę Baby Shark. Zestaw sprawdzi się także u dzieci, które lubią zabawy plastyczne oraz kreatywne.

382062.jpg

Zawartość pudełka
W zestawie znajdują się: 8 foremek, foremka ryby, 2 stemple (w tym jeden z 3 końcówkami), wałek z 6 nasadkami, 3 koralowce, bezpieczny nóż, 12 tub ciastoliny Play-Doh oraz instrukcja.

382062.jpg

Play-Doh - wspaniała zabawa
Play-Doh to miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzi oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Play-Doh to zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.

382062.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz