Niestety, ta okazja już wygasła
Play-Doh Afera u fryzjera
330° Zakończono

Play-Doh Afera u fryzjera

49,90zł69zł-28% 9,90zł al.to Okazje
4
330° Zakończono
Play-Doh Afera u fryzjera
wrz 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zestaw Play-Doh Afera u fryzjera taniej na al.to.
302642.jpg


Niech Twój mały stylista dołączy do fryzjera i przygotuje wymyślne fryzury, które połączą aktualne trendy mody z wyobraźnią. Zestaw Play-Doh Afera u fryzjera jest wyposażony w dwóch klientów, którzy potrzebują nowego wizerunku, aby wyglądać olśniewająco. Dziecko może umieścić jedną z postaci na fotelu fryzjerskim (wypełnionym ciastoliną Play-Doh), przekręcić dźwignię i obserwować jak ciastolinowe włosy rosną na głowie klienta. Jednej z postaci może nawet wyrosnąć broda!

302642.jpg
Zestaw zawiera maszynkę do strzyżenia, która wydaje realistyczne dźwięki! Maszynka nie ma przycisku do włączania - dźwięki aktywują się w kontakcie z ciastoliną Play-Doh. Całkiem zmyślnie. Wystarczy dotknąć włosów klienta końcem maszynki, aby usłyszeć prawdziwe dźwięki strzyżenia. Przyjazne dzieciom plastikowe nożyczki i maszynka do golenia sprawią, że najmłodsi poczują się jak we własnym salonie fryzjerskim.

302642.jpg
W tym salonie nie ma czegoś takiego jak zła fryzura. Ten zestaw zainspiruje dzieci do przejęcia inicjatywy i tworzenia wymyślnych fryzur za pomocą dołączonych akcesoriów, foremek oraz ciastoliny Play-Doh. Kiedy nadejdzie czas na kolejną zmianę wizerunku wystarczy użyć szczotki, aby całkowicie pozbyć się resztek masy z figurek i zacząć zabawę od nowa.

W zestawie znajduje się: baza z fotelem fryzjerskim, maszynka do strzyżenia, 2 postacie, plastikowa maszynka do golenia, nożyczki, szczotka do włosów, 5 tub ciastoliny Play-Doh oraz instrukcja. Zabawka do poprawnego działania wymaga 2 baterii AAA (brak w zestawie).
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
4 Komentarze
Szkoda, że wysyłka jest płatna
Trzeba kupić towaru za 200PLN i skorzystać z kuponu obniżającego wartość zakupów o 25PLN: KONIEC-LATA. 😜
Trochę straszne to z wyglądu
Dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst