Niestety, ta okazja już wygasła
Planszówki EMPIK.com RYZYKO GODFATHER i wiele innych.
124° Zakończono

Planszówki EMPIK.com RYZYKO GODFATHER i wiele innych.

73,99zł146,49zł-49% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
23
lip 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam
pro mocje i wyprzedaże na Empik. com na planszówki. Linki poniżej:

Ryzyko :

empik.com/gra…i-p

Godfather:

empik.com/por…i-p

Planszowe:
empik.com/zab…rue
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

Najlepsze komentarze
W empiku każdy zakup to ryzyko
Daje plus bo mi nie anulowali ani jednego zamówienia. Możemy się licytować.
23 Komentarze
W empiku każdy zakup to ryzyko
Żadnej ciekawej promocji niestety nie widzę.
Widzę empik, daje minus. Za dużo zamówień mi anulowali. A tak a propo wrzucanie okazji z empiku jest ryzykowne :-p
Edytowane przez: "Szczepan10k" lip 9.
Daje plus bo mi nie anulowali ani jednego zamówienia. Możemy się licytować.
O co chodzi z tym hejtem na Empik ?
Radoslaw_Szymanski09/07/2019 07:58

O co chodzi z tym hejtem na Empik ?


Poczytaj komentarze pod poprzednimi wrzutkami z Empik to się dowiesz

Tak w skrócie to Empik słynie z anulowania zamówień. Chociaż jak ktoś szybko zamówi to jest szansa że jego zamówienie zostanie zrealizowane. Taki przykład maja na stanie 10szt jakiegoś produktu, po sprzedaży tych sztuk produkt zamiast zmienić swój status na niedostępny jest nadal w sprzedaży i kolejne 100 osób zrobi zamówienia. Tym 10 osobom zrealizują zamówienia a 100 anulują. Stąd taki hejt na Empik. Większość zamówień jest anulowanych chociaż są wyjątki którym zrealizowali zamówienia. Takllll
cebullas09/07/2019 08:22

Poczytaj komentarze pod poprzednimi wrzutkami z Empik to się dowiesz :DTak …Poczytaj komentarze pod poprzednimi wrzutkami z Empik to się dowiesz :DTak w skrócie to Empik słynie z anulowania zamówień. Chociaż jak ktoś szybko zamówi to jest szansa że jego zamówienie zostanie zrealizowane. Taki przykład maja na stanie 10szt jakiegoś produktu, po sprzedaży tych sztuk produkt zamiast zmienić swój status na niedostępny jest nadal w sprzedaży i kolejne 100 osób zrobi zamówienia. Tym 10 osobom zrealizują zamówienia a 100 anulują. Stąd taki hejt na Empik. Większość zamówień jest anulowanych chociaż są wyjątki którym zrealizowali zamówienia. Takllll


Do szybkich świat należy
Wcale nie jest to dużo przecenione... Wszyndzie takie ceny :/
naver09/07/2019 08:23

Do szybkich świat należyNie wiem jak Ty ale wg mnie nie we wszystkich sytuacjach liczy się szybkość

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i składaniu zamówień w Empiku
Chyba mamy inny empik, dzisiaj wszystko będę odbierać i to z płatnością przy odbiorze Co do wstawki to póki co ja tu żadnej promocji nie widzę, ceny są normalne. Zanim ktoś się porwie na zakup polecam sprawdzić cenę na i-szop.pl
2542014-auhcl.jpg
Trzymając się tematu gier: ktoś poleci ciekawą karciankę albo grę planszową do rozegrania ze znajomymi do tzw. "wieczornego drinka"?
Godfather był ostatnio za 150 zł w cdp.pl wiec cena 192 nie jest specjalnie atrakcyjna
Adam_Uli09/07/2019 08:55

Trzymając się tematu gier: ktoś poleci ciekawą karciankę albo grę plans …Trzymając się tematu gier: ktoś poleci ciekawą karciankę albo grę planszową do rozegrania ze znajomymi do tzw. "wieczornego drinka"?


Z Karcianek polecam Valeria: Wyprawy, Złodzieje (od rebela), Splendor, Monopoly Deal, Dobble, Na końcu języka (choć to się znudzi po paru razach, bo każdy się wyuczy na szybko słów i cała zabawa straci sens)
Co tu robi tag playstation ?
Dla dzieci polecam Bystre oczko

Ceny faktycznie trzeba sprawdzać: szeryf z Nottingham kupiłem od koniec czerwca w Empiku za 44 zł, tutaj/teraz za ponad 100 zł
Edytowane przez: "stfpl" lip 9.
Adam_Uli09/07/2019 08:55

Trzymając się tematu gier: ktoś poleci ciekawą karciankę albo grę plans …Trzymając się tematu gier: ktoś poleci ciekawą karciankę albo grę planszową do rozegrania ze znajomymi do tzw. "wieczornego drinka"?


Polecam Eksplodujące Kotki albo Colt Express.
Radoslaw_Szymanski09/07/2019 07:58

O co chodzi z tym hejtem na Empik ?


Janusze znalazly bledy a firma to wyprostowala. Teraz kazdy placze ze nie dostal od nich zadosc uczynienia 500+
calz09/07/2019 10:11

Janusze znalazly bledy a firma to wyprostowala. Teraz kazdy placze ze nie …Janusze znalazly bledy a firma to wyprostowala. Teraz kazdy placze ze nie dostal od nich zadosc uczynienia 500+


Najlepiej zabrać głos w temacie nie mając o nim bladego pojęcia, co?

Empik prowadzi celową politykę wyłudzania kasy od klientów, którzy preferują płatność z góry, nagminnie urządzając pseudopromocje na produkty, których w ogóle nie zamierza dostarczyć. W dodatku bezczelnie łamie prawo, nawet po kilku dniach anulując złożone i przyjęte (przez siebie) do realizacji zamówienia, pod byle pretekstem, najczęściej podając nieprawdziwe informacje nt. ich dostępności (np. zamawiasz, empik po kilku godzinach potwierdza przyjęcie zamówienia, po czym produkt przez cały czas widnieje przez kilka dni u nich na stronie jako dostępny w magazynie z dostawą 24h; po tych kilku dniach anulują, twierdząc, że nie jest dostępny).

Przypomnę, że po potwierdzeniu przez sprzedawcę zamówienia, umowa sprzedaży jest wiążąca i sklep nie ma prawa jednostronnie jej anulować. Domagajcie się jej dotrzymania, wysyłajcie skargi do UOKiK na ten śmieszny sklepik, drwiący sobie z prawa i z kupujących. W razie czego dochodźcie przed sądem swoich praw. Trzeba z nieuczciwymi praktykami Empiku zrobić w końcu porządek.

@szajba14 Dałem minus za pseudookazję Empik, dopiero potem zauważyłem, że to Twoja pierwsza wstawka, przepraszam.
Edytowane przez: "Soark" lip 9.
Soark09/07/2019 11:18

Najlepiej zabrać głos w temacie nie mając o nim bladego pojęcia, co? (hi …Najlepiej zabrać głos w temacie nie mając o nim bladego pojęcia, co? Empik prowadzi celową politykę wyłudzania kasy od klientów, którzy preferują płatność z góry, nagminnie urządzając pseudopromocje na produkty, których w ogóle nie zamierza dostarczyć. W dodatku bezczelnie łamie prawo, nawet po kilku dniach anulując złożone i przyjęte (przez siebie) do realizacji zamówienia, pod byle pretekstem, najczęściej podając nieprawdziwe informacje nt. ich dostępności (np. zamawiasz, empik po kilku godzinach potwierdza przyjęcie zamówienia, po czym produkt przez cały czas widnieje przez kilka dni u nich na stronie jako dostępny w magazynie z dostawą 24h; po tych kilku dniach anulują, twierdząc, że nie jest dostępny). Przypomnę, że po potwierdzeniu przez sprzedawcę zamówienia, umowa sprzedaży jest wiążąca i sklep nie ma prawa jednostronnie jej anulować. Domagajcie się jej dotrzymania, wysyłajcie skargi do UOKiK na ten śmieszny sklepik, drwiący sobie z prawa i z kupujących. W razie czego dochodźcie przed sądem swoich praw. Trzeba z nieuczciwymi praktykami Empiku zrobić w końcu porzą[email protected] Dałem minus za pseudookazję Empik, dopiero potem zauważyłem, że to Twoja pierwsza wstawka, przepraszam.


No napisalem idzcie do sadu i powiedz zeby Ci oddali 50zl. Ja takich problemow z nimi nie mam.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od szajba14. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst